USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 11 Liga
Super Star : 11 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Bartłomiej
Leszczyński

Szereg Homogenizowany
1 Bartłomiej Leszczyński   Szereg Homogenizowany 7 4 12

Cezary
Szczepanek

KTA Wszedło
2 Cezary Szczepanek   KTA Wszedło 8 3 7

Cem
Ocak

Red Rebels
3 Cem Ocak   Red Rebels 8 3 7

Bartłomiej
Lechowicz

Borowiki
4 Bartłomiej Lechowicz   Borowiki 8 2 6

Filip
Pacholczak

KTA Wszedło
5 Filip Pacholczak   KTA Wszedło 8 2 6

Michał
Dang

Gentleman Warsaw Team
6 Michał Dang   Gentleman Warsaw Team 7 3 6

Paweł
Ślązak

Szereg Homogenizowany
7 Paweł Ślązak   Szereg Homogenizowany 7 2 6

Mateusz
Niewiadomy

Pogromcy Poprzeczek
8 Mateusz Niewiadomy   Pogromcy Poprzeczek 8 3 5

Adam
Włodarczyk

Old Boys Derby III
9 Adam Włodarczyk   Old Boys Derby III 6 2 5

Rafał
Jagóra

KTA Wszedło
10 Rafał Jagóra   KTA Wszedło 7 2 4

Szymon
Andrusiuk

Green Team
11 Szymon Andrusiuk   Green Team 8 2 4

Artur
Jaszczak

NieDzielni
12 Artur Jaszczak   NieDzielni 3 2 4

Marcin
Walczak

Green Team
13 Marcin Walczak   Green Team 7 2 4

Jan
Wójcik

NieDzielni
14 Jan Wójcik   NieDzielni 7 2 4

Merdan
Rahmedov

Red Rebels
15 Merdan Rahmedov   Red Rebels 6 2 4

Tomek
Filipkowski

Green Team
16 Tomek Filipkowski   Green Team 3 1 3

Abdurrahman
Karacabey

Red Rebels
17 Abdurrahman Karacabey   Red Rebels 1 1 3

Mateusz
Legacki

Borowiki
18 Mateusz Legacki   Borowiki 4 1 3

Daniel
Kowalski

KTA Wszedło
19 Daniel Kowalski   KTA Wszedło 8 1 3

Daniel
Kaczmarek

Borowiki
20 Daniel Kaczmarek   Borowiki 8 1 3

Denis
Shevchenko

Borowiki
21 Denis Shevchenko   Borowiki 6 1 3

Norbert
Plak

Pogromcy Poprzeczek
22 Norbert Plak   Pogromcy Poprzeczek 8 1 3

Ertugrul
Akoglan

Red Rebels
23 Ertugrul Akoglan   Red Rebels 7 1 3

Rafał
Klimiuk

Pogromcy Poprzeczek
24 Rafał Klimiuk   Pogromcy Poprzeczek 8 3 3

Tomasz
Woźnica

Gentleman Warsaw Team
25 Tomasz Woźnica   Gentleman Warsaw Team 8 1 3

Przemysław
Jażdżyk

Borowiki
26 Przemysław Jażdżyk   Borowiki 8 1 3

Jan
Wosiński

Szereg Homogenizowany
27 Jan Wosiński   Szereg Homogenizowany 5 1 3

Łukasz
Ostrowski

NieDzielni
28 Łukasz Ostrowski   NieDzielni 7 2 2

Klaudia
Baltazar

Old Boys Derby III
29 Klaudia Baltazar   Old Boys Derby III 6 2 2

Andrzej
Garman

Old Boys Derby III
30 Andrzej Garman   Old Boys Derby III 4 1 2
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama