USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 9 Liga
Asysty : 9 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Damian
Borowski

Bad Boys
1 Damian Borowski   Bad Boys 2 6 3.00

Sebastian
Dydecki

Awantura Warszawa II
2 Sebastian Dydecki   Awantura Warszawa II 2 5 2.50

Dawid
Lewandowski

Bad Boys
3 Dawid Lewandowski   Bad Boys 2 4 2.00

Kamil
Pasik

TRCH
4 Kamil Pasik   TRCH 2 3 1.50

Kamil
Janowicz

Bad Boys
5 Kamil Janowicz   Bad Boys 2 3 1.50

Kacper
Urban

Dynamo Wołomin
6 Kacper Urban   Dynamo Wołomin 2 3 1.50

Piotr
Zieliński

Crimson Boys
7 Piotr Zieliński   Crimson Boys 2 3 1.50

Damian
Sych

Bad Boys
8 Damian Sych   Bad Boys 2 2 1.00

Luka
Danylenko

FC Torpedo
9 Luka Danylenko   FC Torpedo 2 2 1.00

Dima
Husak

Dynamo Wołomin
10 Dima Husak   Dynamo Wołomin 1 2 2.00

Adrian
Kras

TRCH
11 Adrian Kras   TRCH 2 2 1.00

Uladzislau
Nazaruk

FC Torpedo
12 Uladzislau Nazaruk   FC Torpedo 2 2 1.00

Bartosz
Krajewski

Bad Boys
13 Bartosz Krajewski   Bad Boys 2 1 0.50

Magnus
Michalski

Hiszpański Galeon
14 Magnus Michalski   Hiszpański Galeon 2 1 0.50

Turgut
Abbasov

FC Vikersonn
15 Turgut Abbasov   FC Vikersonn 2 1 0.50

Oleh
Ilnytskyi

FC Torpedo
16 Oleh Ilnytskyi   FC Torpedo 2 1 0.50

Cezary
Modzelewski

Warsaw Gunners FC
17 Cezary Modzelewski   Warsaw Gunners FC 1 1 1.00

Mariusz
Tkaczyk

Joga Bonito
18 Mariusz Tkaczyk   Joga Bonito 2 1 0.50

Mikołaj
Zakrent

Hiszpański Galeon
19 Mikołaj Zakrent   Hiszpański Galeon 1 1 1.00

Vitalii
Kyrii

FC Vikersonn
20 Vitalii Kyrii   FC Vikersonn 2 1 0.50

Maksym
Marchenko

FC Torpedo
21 Maksym Marchenko   FC Torpedo 2 1 0.50

Gracjan
Buller

Warsaw Gunners FC
22 Gracjan Buller   Warsaw Gunners FC 1 1 1.00

Corneille
Malonga

TRCH
23 Corneille Malonga   TRCH 2 1 0.50

Patryk
Wąsowski

Joga Bonito
24 Patryk Wąsowski   Joga Bonito 2 1 0.50

Norbert
Skrzecz

Hiszpański Galeon
25 Norbert Skrzecz   Hiszpański Galeon 1 1 1.00

Adrian
Adamowski

Dynamo Wołomin
26 Adrian Adamowski   Dynamo Wołomin 1 1 1.00

Michał
Izdychowicz

Warsaw Gunners FC
27 Michał Izdychowicz   Warsaw Gunners FC 1 1 1.00

Wojtek
Matczak

TRCH
28 Wojtek Matczak   TRCH 1 1 1.00

Witold
Podgórski

Hiszpański Galeon
29 Witold Podgórski   Hiszpański Galeon 1 1 1.00

Jakub
Gromek

Dynamo Wołomin
30 Jakub Gromek   Dynamo Wołomin 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama