14:00
( 2 : 1 )
4 : 4
Raport

Lider 13 ligi zespół Piwo Po Meczu grał z Green Team, które zajmowało miejsce w środku tabeli. Przed rozpoczęciem spotkania faworytem byli goście, a 9 minut po pierwszym gwizdku ich dwu bramkowe prowadzenie zapowiadało łatwe zwycięstwo. Green Team miało jednak inne plany i dążyło do odrobienia strat. Gola kontaktowego zobaczyliśmy w 12 minucie i była to ostatnia bramka tej połowy. Mimo iż więcej goli nie zobaczyliśmy to w zamian oglądaliśmy ładny piłkarski poziom obu zespołów. Od strzałów zawodników z pola przez parady bramkarzy, którzy dzielnie utrzymywali wynik do przerwy. Druga część meczu rozpoczęła się od gola dla gospodarzy i dalej toczyła się na wyrównanym poziomie. Obie drużyny grały szybko i ofensywnie, dzięki czemu mecz się nie nudził. Nabrał on wręcz na swojej intensywności, oraz atrakcyjności, kiedy to „Zieloni” po raz drugi złapali kontakt z ówczesnym liderem i cztery minuty później zdołali doprowadzić do wyrównania. Wyrównana, zacięta gra o jak najlepszy wynik była ucztą dla naszych oczu. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem dość niespodziewanie Green Team wyszło na prowadzenie i sensacja wisiała w powietrzu. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat spychając rywala na własną połowę. Dopiero minutę przed końcem zdobyli gola na wagę remisu i oba zespoły sprawiedliwie podzieliły się punktami. Taki wynik zepchnął Piwo Po Meczu na najniższy stopień podium, a ich rywal mimo spadku o jedną pozycję zbliżył się do czwartej drużyny w lidze.

2
17:00
( 2 : 3 )
5 : 5
Raport

Grand Derby trzynastej ligi i spotkanie,  na które czekają oba zespoły przez cały sezon. Spotkanie dwóch ekip,  które dobrze się znają i walczą o utrzymanie w lidze. Powstał czternasty poziom rozgrywkowy dlatego kwestia spadku dotyczy już tej ligi co na jesieni nie było oczywiste. Początek to bramka dla gospodarzy autorstwa Norberta Plaka. Goście jednak szybko wyrównali. Wydawało się w niegroźnej akcji bramkarz Pogromców wyszedł do piłki ale szybszy okazał się Artur Gacoń który skierował piłkę do bramki. Ten sam zawodnik kilka chwil później skierował piłkę ponownie do siatki ale tym razem zaskoczył swojego golkipera Przemka Białego i gospodarze prowadzili ponownie. Oldboys Derby jednak przed przerwą zerwali się do ataków i efektem tego były dwie bramki dla gości. Do przerwy mieliśmy wynik 2:3. Po zmianie stron obraz gry był podobny do pierwszej połowy. Trwała wymiana ciosów i oba zespoły czuły że mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Oglądaliśmy też kapitalne bramki. W Poprzeczkach świetną solową akcję zrobił Adam Maj i niczym wytrawny drybler minął kilku przeciwników i skończył akcję golem. Z drugiej strony rzut wolny w wykonaniu Adama Włodarczyka ukazał  kunszt strzelecki tego gracza. Najlepsze jednak czekało na nas w samej końcówce meczu. Przy wyniku 3:5 uaktywnił się niezwykły talent piłkarski biegający na boiskach Ligi Fanów Olek Markowski. Akcja solowa i perfekcyjne dogranie do Mateusza Niewiadomego to był gol na 4:5. Akcja dosłownie minutę później i strzał z dystansu to istna perełka tego spotkania. I tak młody perspektywiczny Olek stał się bohaterem meczu w którym Pogromcy zremisowali z Oldboyami 5:5.