12:00
( 0 : 5 )
2 : 13
Raport

W czternastej lidze Partyzant Włochy podejmował dobrze prezentujący się zespół Leodream. Pierwsze spotkanie przed tygodniem pokazało że goście mają zespół niezwykle równo grający i na tym poziomie ciężko będzie którejś z ekip powalczyć z tą drużyną o punkty. Mając zawodników o dobrych umiejętnościach być może w kolejnym sezonie ten team będzie chciał się sprawdzić w lidze sezonowej z ekipami na swoim poziomie sportowym. Gospodarze przegrali na inaugurację minimalnie i choć nie byli faworytem to liczyli na dobry występ. Szybko jednak Leodream pokazał na boisku kto tego dnia będzie dominował. Po kilku minutach prowadził już dwoma bramkami i był lepszy w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła. Partyzant próbował pojedynczych strzałów z dystansu ale nie stanowiły one realnego zagrożenia dla bramki gości. Do przerwy mieliśmy wynik 0:5 i nic nie zwiastowało,  że w tym meczu może się wydarzyć coś nadzwyczajnego. Po zmianie stron gospodarze doczekali się pierwszego trafienia. Wyręczył napastników Partyzanta Maxim Savoska,  który niefortunnie interweniował i skierował piłkę do własnej bramki. Leodream jednak po stracie gola szybko zareagował i kolejne ataki dały bramki które odskoczyły z wynikiem i pozbawiły złudzeń na korzystny wynik rywali. Trzeba zaznaczyć że Piotrek Arendt w bramce gospodarzy robił co mógł , a w drugiej połowie również pokusił się o ułańską szarżę wyprowadzając piłkę niemal do połowy boiska. Jednak widząc klasę rywala nie robił tego częściej bo wiedział że może to skutkować kolejnymi straconymi bramkami. W końcówce Damian Leśniak strzelił drugą bramkę dla Partyzanta ale była to bramka tylko zmniejszająca rozmiary porażki. Ostatecznie Leodream wygrywają 2:13 i są głównymi kandydatami do wygrania ligi jednorundowej.