08:00
( 2 : 2 )
3 : 4
Raport

Niezwykle ważny pojedynek w niedzielny poranek stoczyły ekipy Iglicy Warszawa i Więcej Sprzętu Niż Talentu. Gospodarze walczą o utrzymanie w lidze i w każdym spotkaniu muszą grać na całego by swój cel osiągnąć. W ten weekend przyszli w szerokim zestawieniu i po ostatnim zwycięstwie liczyli na kolejne punkty. Goście liczą się w walce o medale i zwycięstwo przy korzystnych wynikach w innych meczach mogło im dać podium po tej serii gier. Ekipa Łukasza Krysiaka pierwsza wyszła na prowadzenie. Niefrasobliwość w defensywie rywali wykorzystali z zimną krwią i otworzyli wynik spotkania. Gdy padła bramka na 0:2 wydawało się że mają wszystko pod kontrolą. Jednak wtedy przebudził się zespół Radka Sówki. Będący w znakomitej formie ostatnio Sebastian Szczygielski najpierw dał gola kontaktowego a przed przerwą wyrównał wynik meczu. Tuż przed przerwą dwie bramki uskrzydliły Iglicę i to ona sprawiała lepsze wrażenie na boisku. Do przerwy jednak mieliśmy remis 2:2. Po zmianie stron Więcej Sprzętu Niż Talentu otrząsnęło się z letargu i wróciło do swojej gry. Jednak to gospodarze czekając na kontry potrafiło po jednej z nich wyjść na prowadzenie. Goście musieli włączyć wyższy bieg ale z akcji nic nie wychodziło. Dopiero po wrzucie z autu udało się ponownie osiągnąć remis. Końcówka niezwykle emocjonująca gdzie więcej spokoju i skuteczności miał team Łukasza Krysiaka i to on strzelił bramkę dającą cenny komplet punktów. Iglica musi nadal walczyć o punkty praktycznie z każdym w tej lidze a Więcej Sprzętu Niż Talentu wskoczyło na podium ale przewaga nad ekipami ze środka tabeli jest znikoma i trzeba w kolejnych meczach wygrywać by myśleć o medalach w tym sezonie.