USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
Najlepszy strzelec : 7 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Luis Alfredo
Moreno

Unión Latina
1. Luis Alfredo Moreno   Unión Latina 2 9 4.50

Sebastian
Bartosik

Gentleman Warsaw Team
2. Sebastian Bartosik   Gentleman Warsaw Team 2 4 2.00

Franklin
Arango

Unión Latina
3. Franklin Arango   Unión Latina 2 4 2.00

Jakub
Targowski

AFC Niezamocni
4. Jakub Targowski   AFC Niezamocni 2 4 2.00

Marcin
Aksamitowski

NieDzielni
5. Marcin Aksamitowski   NieDzielni 2 3 1.50

Mateusz
Niewiadomy

NieDzielni
6. Mateusz Niewiadomy   NieDzielni 2 3 1.50

Michał
Drosio

NieDzielni
7. Michał Drosio   NieDzielni 2 3 1.50

Maciej
Dorsz

Dynamo Wołomin
8. Maciej Dorsz   Dynamo Wołomin 2 3 1.50

Adrian
Adamowski

Dynamo Wołomin
9. Adrian Adamowski   Dynamo Wołomin 2 2 1.00

Mateusz
Górski

Hiszpański Galeon
10. Mateusz Górski   Hiszpański Galeon 2 2 1.00

Michał
Matyja

Dynamo Wołomin
11. Michał Matyja   Dynamo Wołomin 2 2 1.00

Jakub
Janczyk

NieDzielni
12. Jakub Janczyk   NieDzielni 2 2 1.00

Bartek
Kuchta

Hiszpański Galeon
13. Bartek Kuchta   Hiszpański Galeon 2 2 1.00

Piotr
Skiba

KS Partyzant Włochy
14. Piotr Skiba   KS Partyzant Włochy 1 2 2.00

Łukasz
Syrek

AFC Niezamocni
15. Łukasz Syrek   AFC Niezamocni 2 2 1.00

Witold
Podgórski

Hiszpański Galeon
16. Witold Podgórski   Hiszpański Galeon 2 2 1.00

Fryderyk
Solarz

KS Partyzant Włochy
17. Fryderyk Solarz   KS Partyzant Włochy 2 1 0.50

Paweł
Domański

Gentleman Warsaw Team
18. Paweł Domański   Gentleman Warsaw Team 1 1 1.00

Jakub
Szczypiorski

Hiszpański Galeon
19. Jakub Szczypiorski   Hiszpański Galeon 2 1 0.50

Mariusz
Sobieszek

Zaruby II
20. Mariusz Sobieszek   Zaruby II 1 1 1.00

Zbigniew
Linde

Zaruby II
21. Zbigniew Linde   Zaruby II 2 1 0.50

Filip
Targowski

AFC Niezamocni
22. Filip Targowski   AFC Niezamocni 2 1 0.50

Misha
Lishtwan

Hiszpański Galeon
23. Misha Lishtwan   Hiszpański Galeon 2 1 0.50

Szymon
Januła

Zaruby II
24. Szymon Januła   Zaruby II 2 1 0.50

Michał
Zając

Dynamo Wołomin
25. Michał Zając   Dynamo Wołomin 1 1 1.00

Jakub
Lejman

AFC Niezamocni
26. Jakub Lejman   AFC Niezamocni 2 1 0.50

Krzysztof
Kaska

NieDzielni
27. Krzysztof Kaska   NieDzielni 2 1 0.50

Ivan
Rudyi

Hiszpański Galeon
28. Ivan Rudyi   Hiszpański Galeon 2 1 0.50

Maciej
Piątek

NieDzielni
29. Maciej Piątek   NieDzielni 2 1 0.50

Marcin
Kubik

Dynamo Wołomin
30. Marcin Kubik   Dynamo Wołomin 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   Fair Partner 2 3 1 1
1   FC Kebavita 2 6 2 0
6   Contra 2 1 0 1
3   Ukranian Vikings 2 3 1 1
7   FC Impuls UA 2 1 0 1
2   Ogień Bielany 2 6 2 0
5   Korsarze 2 3 1 1
8   BM 2 0 0 2
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama