USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
Najlepszy strzelec : 3 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Maciej
Kiełpsz

KK Wataha Warszawa
1. Maciej Kiełpsz   KK Wataha Warszawa 2 6 3.00

Daniel
Dworecki

FC Inferno Team
2. Daniel Dworecki   FC Inferno Team 2 6 3.00

Michał
Kurowski

Oldboys Derby
3. Michał Kurowski   Oldboys Derby 2 6 3.00

Iliyas
Aidarbek

FC Astana
4. Iliyas Aidarbek   FC Astana 2 5 2.50

Mateusz
Nejman

ADP Wolska Ferajna
5. Mateusz Nejman   ADP Wolska Ferajna 1 4 4.00

Michał
Gutowski

FC Inferno Team
6. Michał Gutowski   FC Inferno Team 1 3 3.00

Bartek
Oleksiewicz

ADP Wolska Ferajna
7. Bartek Oleksiewicz   ADP Wolska Ferajna 2 3 1.50

Krzysztof
Olpiński

Zatrasie Warszawa
8. Krzysztof Olpiński   Zatrasie Warszawa 2 3 1.50

Adrian
Giska

After Wola
9. Adrian Giska   After Wola 1 3 3.00

Olzhas
Zhambil

FC Astana
10. Olzhas Zhambil   FC Astana 2 3 1.50

Zhasulan
Kamantay

FC Astana
11. Zhasulan Kamantay   FC Astana 2 3 1.50

Rafał
Bujalski

Oldboys Derby
12. Rafał Bujalski   Oldboys Derby 2 3 1.50

Patryk
Abbassi

After Wola
13. Patryk Abbassi   After Wola 2 3 1.50

Jan
Bindulski

Zatrasie Warszawa
14. Jan Bindulski   Zatrasie Warszawa 2 2 1.00

Dawid
Wojciechowski

FC Inferno Team
15. Dawid Wojciechowski   FC Inferno Team 1 2 2.00

Damian
Nieskórski

ADP Wolska Ferajna
16. Damian Nieskórski   ADP Wolska Ferajna 2 2 1.00

Adlet
Akkiyarov

FC Astana
17. Adlet Akkiyarov   FC Astana 1 2 2.00

Przemek
Fudała

ADP Wolska Ferajna
18. Przemek Fudała   ADP Wolska Ferajna 2 2 1.00

Miłosz
Suchta

Oldboys Derby
19. Miłosz Suchta   Oldboys Derby 1 2 2.00

Aleksander
Smuraga

Kresowia Warszawa
20. Aleksander Smuraga   Kresowia Warszawa 1 2 2.00

Andrzej
Czekalski

FC Inferno Team
21. Andrzej Czekalski   FC Inferno Team 2 2 1.00

Kacper
Włodarczyk

After Wola
22. Kacper Włodarczyk   After Wola 2 2 1.00

Aleksander
Martyniuk

Kresowia Warszawa
23. Aleksander Martyniuk   Kresowia Warszawa 2 2 1.00

Mateusz
Łucka

FC Inferno Team
24. Mateusz Łucka   FC Inferno Team 2 2 1.00

Kacper
Cieśnikowski

After Wola
25. Kacper Cieśnikowski   After Wola 2 2 1.00

Paweł
Magdziak

KK Wataha Warszawa
26. Paweł Magdziak   KK Wataha Warszawa 2 2 1.00

Tymek
Sabadasz

FC Inferno Team
27. Tymek Sabadasz   FC Inferno Team 2 2 1.00

Ernest
Bąkowski

Zatrasie Warszawa
28. Ernest Bąkowski   Zatrasie Warszawa 2 2 1.00

Sławek
Ogorzelski

Oldboys Derby
29. Sławek Ogorzelski   Oldboys Derby 1 1 1.00

Patryk
Kępka

After Wola
30. Patryk Kępka   After Wola 1 1 1.00
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   Fair Partner 2 3 1 1
1   FC Kebavita 2 6 2 0
6   Contra 2 1 0 1
3   Ukranian Vikings 2 3 1 1
7   FC Impuls UA 2 1 0 1
2   Ogień Bielany 2 6 2 0
5   Korsarze 2 3 1 1
8   BM 2 0 0 2
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama