Raport - Kolejka 10, 2025-03-30 15:00
BM, lider trzeciej ligi, chciał dobrze rozpocząć rundę rewanżową. Perła WWA, znajdująca się w strefie spadkowej, musiała szukać punktów nawet w starciu z tak wymagającym rywalem. Ich sytuacja przed meczem nie wyglądała jednak optymistycznie – udało im się skompletować jedynie szóstkę zawodników, co już na starcie stawiało ich w trudnym położeniu.
Mimo osłabienia, Perła podjęła walkę, a początek meczu nie wskazywał na dużą przewagę gospodarzy. Jednak z biegiem czasu BM zaczęło dominować, co przełożyło się na trzy zdobyte bramki. Przy stanie 3:0 ekipa z Ukrainy mogła poczuć się zbyt pewnie, co skutkowało chwilowym rozprężeniem w obronie. Perła skrzętnie to wykorzystała, strzelając gola po rzucie wolnym, a chwilę później zdobywając kolejną bramkę, zmniejszając stratę do 3:2.
To podrażniło gospodarzy, którzy szybko wrócili do skutecznej gry i jeszcze przed przerwą dołożyli cztery trafienia, ustalając wynik na 7:2. Po zmianie stron do Perły dołączył kolejny zawodnik, co dało oddech zmęczonym graczom. Druga połowa przebiegła już pod pełną kontrolą BM. Perła próbowała atakować, ale udało jej się zdobyć tylko jednego gola. Tymczasem gospodarze dołożyli jeszcze cztery trafienia, choć okazji mieli znacznie więcej.
Ostateczny wynik 11:3 jasno pokazał, kto był tego dnia lepszym zespołem.
Więcej informacji
Bramka stracona
Żółta kartka
Czerwona kartka
SuperStar
6 - kolejki
Asysta
MVP
Samobój
Przestrzelony karny
Kanadyjczyk
Niebieska Kartka
Rzut karny
Obrona karnego
Walkower
| Data spotkania | 2025-03-30 15:00 |
|---|---|
| Boisko | Arena AWF |






