Raport - Kolejka 12, 2026-04-19 20:00
W bezpośrednim starciu drużyn, które przed tą kolejką miały na koncie identyczną liczbę punktów, Ogień Bielany pokonał FC Otamany w stosunku 8:6. Bardzo intensywne spotkanie, w którym nikt nie odstawiał nogi, zamieniło się w prawdziwy festiwal pięknych goli i zwrotów akcji.
Wynik otworzył Maciej Zawitaj z Ognia, popisując się fantastycznym uderzeniem piętką, będąc tyłem do bramki. Goście odpowiedzieli mocnym strzałem Kashperuka z bliskiej odległości, a po chwili wymiany ciosów zdołali nawet odskoczyć na dwubramkowe prowadzenie. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do gospodarzy. Ogień zagrał koncertowo, odrabiając straty z nawiązką i schodząc na przerwę przy wyniku 5:4.
Po zmianie stron gospodarze podwyższyli na 6:4, ale FC Otamany nie składały broni. Goście nieustannie łapali kontakt, a przy stykowym rezultacie 7:6 losy meczu ważyły się do samego końca. Ostatecznie kropkę nad „i” postawił debiutujący w barwach Ognia Filip Ikwanty, który, strzelając na 8:6, zamknął to niesamowite widowisko.
Absolutnym motorem napędowym zwycięzców był w tym meczu Damian Warmiak. Zakończył on zawody z dorobkiem trzech bramek i jednej asysty, biorąc na swoje barki ciężar gry w ofensywie zespołu z Bielan.
Więcej informacji
Bramka stracona
Żółta kartka
Czerwona kartka
SuperStar
6 - kolejki
Asysta
MVP
Samobój
Przestrzelony karny
Kanadyjczyk
Niebieska Kartka
Rzut karny
Obrona karnego
Walkower
| Data spotkania | 2026-04-19 20:00 |
|---|---|
| Boisko | Arena AWF |






