MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
ZNAMY GRUPY PUCHARU LIGI FANÓW 2022!

Przed nami pierwsza edycja PUCHARU LIGI FANÓW turnieju piłkarskiego dla najlepszych drużyn Ligi Fanów. W zeszłym tygodniu rozlosowano na żywo podział grupowy, a dziś przedstawiamy Wam szczegółowa rozpiskę tego co będzie się działo już niedługo w Warszawie. Zawody odbędą się 26 czerwca na Arenie Picassa a do rywalizacji przystąpi aż 64 zespoły. Jaki jest plan jazdy na niedzielną imprezę? Jak ostatecznie wygląda harmonogram, drabinka turnieju i regulamin turnieju? O co walczymy i jakich atrakcji możecie się spodziewać podczas zawodów? Zapraszamy do lektury.  

Największa Liga Szóstek oraz najlepsze turnieje to wizytówka Ligi Fanów. Ale najwyższa pora, by światło dzienne ujrzał projekt, nad którymi pracowaliśmy przez cały sezon. Wszystko to z myślą o naszych uczestnikach, bo ta impreza przewidziana jest TYLKO dla drużyn z Ligi Fanów! 

Zacznijmy od najważniejszego, czyli Terminarza. Wszystkie 64 zespoły zostały podzielone na 16 grup 4 zespołowych. Spotkania grupowe zostaną rozegrane w godzinach 08:00 - 17:00 a wszystko odbywać się będzie równolegle na trzech boiskach. Turniej rozgrywany jest na obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu, Arena Picassa - ul. Vincenta van Gogha 1 ; Warszawa Tarchomin

  • Grupa : A, B, C, D, E, F - w godzinach 08:00 - 11:00
  • Grupa : G, H, I, J, K, L - w godzinach 11:15 - 14:15
  • Grupa : M, N, O, P - w godzinach 14:30 - 17:00

Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej stawki. Od 17:00 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj – przegrywający odpadnie. Wszystkie spotkania zarówno w fazie grupowej jak i pucharowej trwać będą 1x15 minut. Spotkania grupowe zostaną rozegrane na tym samym sektorze boiska, więc prośba aby dokładnie przeczytać gdzie powinniście się kierować. Podział grup znajdziecie na obrazku, wystarczy kliknąć na grafikę i zostanie ona automatycznie powiększona.

  • Szczegółowy Harmonogram - TUTAJ
  • Podział Grupowy i Drabinka - TUTAJ
  • Regulamin Turnieju - TUTAJ
  • Wyniki Live - TUTAJ

Co do samej imprezy - prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 40 - minut przed pierwszy meczem grupowym. Od razu po wejściu na obiekt znajdziecie nasze stanowisko organizatorskie. Należy się tam udać, zaanonsować swoją obecność, a wówczas dostaniecie informację co dalej (czyli gdzie można się przebrać, etc). Na terenie obiektu będzie dla Was darmowa woda z dystrybutorów. Wokół boisk będą trybuny i ławki, gdzie wygodnie będziecie mogli oglądać pozostałe spotkania. Czas na Arenie Picassa uprzyjemni Wam muzyka i Spiker. Dodatkowo możemy się spodziewać panów z Socca.pl którzy przeprowadzą relacje z zawodów. Atrakcji będzie zresztą więcej i każdy kto przyjedzie nie będzie zawiedziony!

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż i oczywiście zamrażacze), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników. Na obiekcie podczas turnieju nad waszym zdrowiem będzie czuwało dwóch profesjonalnych medyków, więc w racie konieczności na pewno będziecie dobrze obsłużeni.

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na obiekt z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE do nas (609-021-030) Uszanujmy czas innych!

Zwycięzca turnieju oprócz ekskluzywnych pucharów, medali, statuetek czy nagród rzeczowych zgarnie udział w finałach FORTUNA PUCHAR POLSKI PLAYARENA i możliwość rywalizacji w Lidze Mistrzów.

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać kolejnej edycji. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto w Warszawie. DO ZOBACZENIA!

 

 

Data utworzenia artykułu: Ponad tydzień temu, 2022-06-21
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 18 33 10 5
9   Mixamator 18 15 4 11
6   AnonyMMous! 18 25 8 9
4   East Wind 18 29 9 7
5   FC Kebavita 18 28 8 6
10   Narodowe Śródmieście 18 3 1 17
8   Contra 18 15 5 13
7   FC Impuls UA 18 23 7 9
1   FC Gorlicka 18 46 15 2
2   In Plus & Pojemna Halina 18 44 14 2
Social Media
Reklama