reklama reklama
usuń na 24h reklama
menu ligowe
Archiwum
poziomy rozgrywek
aktualnośći
aktualnośći
Rozgrywki
Statystyki
Futbol.tv
turnieje
Wywiady
DECATHLON CUP
Galeria
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
15 Liga
16 Liga

2025-11-23 12:00

12

:

2

12 : 2

( 6 : 0 )
Wynik do przerwy
Stadion: Arena AWF
Poziom: 12 Liga
Kolejka 9 , 2025-11-23 12:00

Raport - Kolejka 9, 2025-11-23 12:00

Łazarski podchodził do tego meczu w świetnej formie, mając na koncie trzy zwycięstwa z rzędu. Z kolei Razem w poprzednim spotkaniu również zdołał wywalczyć bardzo ważne, drugie zwycięstwo w sezonie. Mimo tego wyraźnym faworytem pozostawała ekipa z Łazarskiego, która plasowała się w czołowej trójce ligi. Dodatkowym problemem dla Razem był brak bramkarza - z powodu kolizji drogowej w śnieżnej pogodzie nie był on w stanie dotrzeć na mecz. Mecz to mecz, ale przede wszystkim życzymy, by wszystko skończyło się dla niego dobrze!

Jeśli chodzi o samo spotkanie - większych emocji nie było. Bramki zaczęły wpadać do siatki Razem jedna po drugiej już w pierwszej połowie. Do 25. minuty wynik był praktycznie rozstrzygnięty, a Łazarski prowadził 6:0. Pełna dominacja należała do nich. Razem miał kilka niezłych sytuacji, by zmniejszyć stratę, lecz na linii świetnie spisywał się Deniz Suicmez.

W drugiej połowie obraz gry znacząco się nie zmienił, bo ogromna przewaga Łazarskiego była widoczna przez cały czas. Trzeba jednak podkreślić, że mimo wyniku zawodnicy Razem się nie poddawali, a mecz oglądało się przyjemnie, również dzięki zimowej, śnieżnej atmosferze. Razem zdołał zdobyć dwa gole, a Szymon Raducki obronił rzut karny, lecz to wciąż było za mało, by zatrzymać rozpędzony Łazarski, który ponownie strzelił sześć bramek w jednej połowie, wygrywając całe spotkanie 12:2. Aż siedmiu zawodników wpisało się na listę strzelców. Największymi gwiazdami meczu byli: Zhasulan Kamantay (4 gole i 2 asysty), Nurali Omarkul (1 gol i 3 asysty) oraz Stepan Czerevko, który zanotował identyczny dorobek jak Nurali.

W ten sposób drużyna Łazarskiego schodzi na zimową przerwę jako wicelider, choć walka o podium dopiero się zaczyna, to i tak świetna pozycja. Razem natomiast pozostaje w strefie spadkowej, choć ducha walki tej ekipie zdecydowanie odmówić nie można, a to jest dobry prognostyk na rundę wiosenną.

Więcej informacji

Bramka
Bramka stracona
Żółta kartka
Czerwona kartka
SuperStar
6 - kolejki
Asysta
MVP
Samobój
Przestrzelony karny
Kanadyjczyk
Niebieska Kartka
Rzut karny
Obrona karnego
Walkower
Data spotkania 2025-11-23 12:00
Boisko Arena AWF

Reklama