reklama reklama
usuń na 24h reklama
menu ligowe
Archiwum
poziomy rozgrywek
aktualnośći
aktualnośći
Rozgrywki
Statystyki
Futbol.tv
turnieje
Wywiady
DECATHLON CUP
Galeria
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
15 Liga
16 Liga

2025-11-16 11:00

9

:

5

9 : 5

( 3 : 0 )
Wynik do przerwy
Stadion: Arena AWF
Poziom: 12 Liga
Kolejka 8 , 2025-11-16 11:00

Raport - Kolejka 8, 2025-11-16 11:00

Mecz pomiędzy Dynamo Wołomin a Gentleman Warsaw Team zapowiadał się wyjątkowo emocjonująco ze względu na sytuację w ligowej tabeli. Mierzyły się ze sobą sąsiadujące ekipy, jednak to goście znajdowali się przed meczem w strefie spadkowej ze znacznie słabszym bilansem bramkowym od swoich rywali.

Spotkanie otworzył Adam Domidowicz, który strzałem na dłuższy słupek pokonał bramkarza Gentlemanów i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Dynamo Wołomin dzięki zaangażowaniu, komunikacji i determinacji prowadziło grę, kreowało sytuacje, a ataki gości skutecznie neutralizowało dobrą grą w strefie. Sumiennie dorzucali kolejne trafienia, a żelazna defensywa pozwoliła zachować czyste konto do przerwy. Obie ekipy schodziły do szatni przy wyniku 3:0.

Druga odsłona przyniosła masę emocji, ponieważ obfitowała aż w jedenaście goli zdobywanych ze zmiennym szczęściem. Początek znów należał do ekipy z Wołomina, która dorzuciła kolejne trzy trafienia. Na wyróżnienie zasługuje współpraca Adama Domidowicza i Andrzeja Śliwki i być może gdyby nie ich obecność, mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. Widać było jednak, że w szeregach gospodarzy nastąpiło drastyczne rozluźnienie, wynikające z przekonania o pewnym zwycięstwie. Brak komunikacji był jednym z czynników, które pozwoliły Gentleman Warsaw Team wrócić do gry.

Dwa trafienia Piotra Loze oraz aż trzy gole strzelone przez wchodzącego do pola bramkarza gości, Sebastiana Bartosika, sprawiły, że w pewnym momencie wynik brzmiał 7:5, a atmosfera na ławce gospodarzy była napięta. Ostatecznie Dynamo Wołomin dorzuciło w końcówce dwa trafienia i zwyciężyło nad Gentleman Warsaw Team 9:5.

Więcej informacji

Bramka
Bramka stracona
Żółta kartka
Czerwona kartka
SuperStar
6 - kolejki
Asysta
MVP
Samobój
Przestrzelony karny
Kanadyjczyk
Niebieska Kartka
Rzut karny
Obrona karnego
Walkower
Data spotkania 2025-11-16 11:00
Boisko Arena AWF

Reklama