reklama reklama
usuń na 24h reklama
menu ligowe
Archiwum
poziomy rozgrywek
aktualnośći
aktualnośći
Rozgrywki
Statystyki
Futbol.tv
turnieje
Wywiady
DECATHLON CUP
Galeria
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
15 Liga
16 Liga

2025-09-21 21:00

3

:

4

3 : 4

( 2 : 1 )
Wynik do przerwy
Stadion: Arena AWF
Poziom: 10 Liga
Kolejka 1 , 2025-09-21 21:00

Raport - Kolejka 1, 2025-09-21 21:00

W meczu 10. ligi powracająca do rozgrywek ekipa Fuszerki zmierzyła się z Wczorajszymi. Od początku gospodarze wywierali presję, mieli więcej z gry, częściej utrzymywali się przy piłce i stwarzali sobie liczne sytuacje bramkowe. Na przerwę schodzili z jednobramkową zaliczką, choć liczba niewykorzystanych okazji z pewnością mogła ich frustrować – dwa trafienia to było absolutne minimum.

Po zmianie stron zaczęło się potwierdzać piłkarskie porzekadło, że niewykorzystane sytuacje się mszczą. Wczorajsi grali skuteczniej i potrafili postawić przysłowiową „kropkę nad i”. Świetny mecz rozgrywał Jakub Erbel, który był zaangażowany w niemal każdą ofensywną akcję swojej drużyny i stał się prawdziwym liderem zespołu.

Gospodarze długo prowadzili, ale w końcówce wypuścili zwycięstwo z rąk, tracąc decydującego gola w ostatniej minucie. Trafienie na 4:3 zdobył właśnie Jakub Erbel, zapewniając Wczorajszym komplet punktów i wymarzony start rundy jesiennej. Widać, że liga letnia nie poszła w las i doświadczenie zebrane w wakacje zaprocentowało. 

Więcej informacji

Bramka
Bramka stracona
Żółta kartka
Czerwona kartka
SuperStar
6 - kolejki
Asysta
MVP
Samobój
Przestrzelony karny
Kanadyjczyk
Niebieska Kartka
Rzut karny
Obrona karnego
Walkower
Data spotkania 2025-09-21 21:00
Boisko Arena AWF

Reklama