Raport - Kolejka 16, 2025-05-25 11:00
Starcie drużyn z dolnych rejonów tabeli 11. ligi – Dżentelmenów i Jogi Bonito – od samego początku nie zapowiadało się na wielkie piłkarskie fajerwerki. Przez pierwsze minuty mecz toczył się w ospałym tempie, a pierwsza bramka padła dopiero w 10. minucie, kiedy Sebastian Kluczek otworzył wynik i dał gościom prowadzenie. To trafienie dodało Jodze pewności siebie, a chwilę później na 0:2 podwyższył Klimaszewski.
Dżentelmeni nie zamierzali jednak oddawać tego meczu bez walki – szybka odpowiedź Marcina Pardy i gol kontaktowy na 1:2 na moment tchnęły w gospodarzy nieco nadziei. Niestety – tylko na moment. Po tej jednej jaskółce nie było już wiosny. Z każdą kolejną minutą gospodarze wyglądali coraz gorzej fizycznie, a goście skrupulatnie to wykorzystywali. Joga Bonito zaczęła dominować – zarówno w posiadaniu, jak i w tempie gry. Tuż przed końcem pierwszej połowy do siatki trafił jeszcze Mateusz Bubrzyk, a zaraz po przerwie dołożył kolejne trafienie, pokazując, że tego dnia jest w znakomitej dyspozycji.
Druga połowa to już pełna dominacja gości. Dżentelmeni próbowali się bronić, ale byli bezradni wobec rozpędzonej ofensywy rywala. Każda strata, każde spóźnienie – natychmiast wykorzystywane przez Jogę, która z impetem sunęła do przodu. Gospodarze z czasem skupili się już tylko na przerywaniu akcji i ograniczaniu strat.
Spotkanie zakończyło się pewnym i w pełni zasłużonym zwycięstwem Jogi Bonito. Goście zrobili dokładnie to, co powinna zrobić drużyna w lepszej formie – zgarnęli trzy punkty, nie pozostawiając złudzeń kto był tego dnia lepszy.
Więcej informacji
Bramka stracona
Żółta kartka
Czerwona kartka
SuperStar
6 - kolejki
Asysta
MVP
Samobój
Przestrzelony karny
Kanadyjczyk
Niebieska Kartka
Rzut karny
Obrona karnego
Walkower
| Data spotkania | 2025-05-25 11:00 |
|---|---|
| Boisko | Arena AWF |






