reklama reklama
usuń na 24h reklama
menu ligowe
Archiwum
poziomy rozgrywek
aktualnośći
aktualnośći
Rozgrywki
Statystyki
Futbol.tv
turnieje
Wywiady
DECATHLON CUP
Galeria
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
14 Liga
15 Liga
16 Liga

2025-05-11 19:00

6

:

2

6 : 2

( 2 : 1 )
Wynik do przerwy
Stadion: Arena AWF
Poziom: 6 Liga
Kolejka 14 , 2025-05-11 19:00

Raport - Kolejka 14, 2025-05-11 19:00

W czubie tabeli 6. ligi jest niezwykle ciasno i liczy się każdy punkt. Tym bardziej może dziwić frekwencja ekipy After Wola, która na tak istotne spotkanie stawiła się w zaledwie siedmioosobowym składzie — i to bez takich nazwisk jak choćby Patryk Abbassi. Na szczęście dla gospodarzy, Gunners również przyjechali w okrojonym zestawieniu, przez co wyrównana walka trwała tylko w pierwszej połowie.

To goście otworzyli wynik – już w 3. minucie wrzutkę Sebastiana Lisockiego skutecznie wykończył głową Patryk Liszewski. Po tym trafieniu ofensywa Gunners wyraźnie jednak się zacięła, a gospodarze z każdą minutą zaczęli przejmować inicjatywę. W 10. minucie wyrównał Bartek Matuszkiewicz, a chwilę później After powinien dostać rzut karny – sędzia jednak nie dostrzegł zagrania ręką w polu karnym. Co się odwlecze… – już w kolejnej akcji Daniel Piotrowski dał swojej drużynie prowadzenie i do przerwy było 2:1 dla gospodarzy.

Po wznowieniu gry After Wola zadała dwa szybkie ciosy – po bramkach Piotrowskiego i Kamila Ptaka wynik wynosił już 4:1. Gospodarze grali bardzo uważnie w obronie, gdzie świetnie spisywał się Daniel Guba – jako stoper skutecznie rozbijał wszelkie próby ofensywne rywali. W 39. minucie Patryk Liszewski strzelił kontaktowego gola na 4:2 i tchnął nieco nadziei w zespół gości, ale chwilę później bramkarz Gunners, Arkadiusz Trwoga, zdecydował się na ryzykowne wyjście z bramki. Strata piłki, faul ratunkowy i żółta kartka dla kapitana – osłabienie nie zakończyło się bezpośrednio bramką, ale wyraźnie odbiło się na grze przyjezdnych. W końcówce Julian Graczyk podwyższył na 5:2, a Daniel Piotrowski skompletował hat-tricka, ustalając wynik na 6:2.

Mimo problemów kadrowych After Wola zgarnia komplet punktów i utrzymuje drugą pozycję w tabeli. Musi jednak uważać – brak mobilizacji w składzie na finiszu sezonu może okazać się kosztowny.

Więcej informacji

Bramka
Bramka stracona
Żółta kartka
Czerwona kartka
SuperStar
6 - kolejki
Asysta
MVP
Samobój
Przestrzelony karny
Kanadyjczyk
Niebieska Kartka
Rzut karny
Obrona karnego
Walkower
Data spotkania 2025-05-11 19:00
Boisko Arena AWF

Reklama