Raport - Kolejka 11, 2025-04-06 21:00
Dużą niespodzianką w minioną niedzielę skończyło się jedno z ostatnich zmagań na arenie AWF, czyli spotkanie TRCH oraz FC Fenix. Na papierze wygrana gości wydawała się być formalnością i utwierdzeniem ich przewagi na fotelu lidera. Gospodarze, znajdujący się w strefie spadkowej, zagrali jednak znakomity mecz.
Początek zapowiadał się obiecująco dla Fenixa, którzy szybko strzelił dwie bramki, przejmując pełną kontrolę nad meczem. Praktycznie nie dawał przeciwnikowi żadnych szans na rozwinięcie skrzydeł, świetnie grając podaniami i zdobywając kolejne gole. Przy wyniku 3:0 TRCH zdobyło pierwszą bramkę w tym meczu, dając wyraźny sygnał, że póki piłka w grze, wszystko może się wydarzyć. Do przerwy nic już więcej nie wpadło.
Po zmianie stron gospodarze znów przespali początek drugiej połowy, tracąc bramkę na 1:4. Jednak dalsza część tej potyczki to zupełnie inna historia. Coś niesamowitego i wielkie zaskoczenie. Gospodarze odrobili straty i mieliśmy remis 4:4. Niewiele brakowało, a Fenix mógłby skończyć nawet z niczym. Po takim meczu można wysunąć wnioski, by nigdy się nie poddawać i zawsze grać do końca.
Więcej informacji
Bramka stracona
Żółta kartka
Czerwona kartka
SuperStar
6 - kolejki
Asysta
MVP
Samobój
Przestrzelony karny
Kanadyjczyk
Niebieska Kartka
Rzut karny
Obrona karnego
Walkower
| Data spotkania | 2025-04-06 21:00 |
|---|---|
| Boisko | Arena AWF |






