USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI
GALERIA
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
Najlepszy strzelec : 2 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Evgen
Pomelnychy

FC Niko UA
1. Evgen Pomelnychy   FC Niko UA 2 7 3.50

Vadym
Bezukh

FC Shadows
2. Vadym Bezukh   FC Shadows 2 6 3.00

Maciej
Saba

Inferno Team
3. Maciej Saba   Inferno Team 2 5 2.50

Stanisław
Tyminski

Inferno Team
4. Stanisław Tyminski   Inferno Team 2 5 2.50

Pavlo
Klim

Elektrowoźniak
5. Pavlo Klim   Elektrowoźniak 2 5 2.50

Zakharii
Mor

FC Niko UA
6. Zakharii Mor   FC Niko UA 2 4 2.00

Jan
Jabłoński

Inferno Team
7. Jan Jabłoński   Inferno Team 1 3 3.00

Kiryl
Semerenko

FC Shadows
8. Kiryl Semerenko   FC Shadows 1 3 3.00

Taras
Mysko

FC Niko UA
9. Taras Mysko   FC Niko UA 2 2 1.00

Kacper
Domański

Warszawska Ferajna
10. Kacper Domański   Warszawska Ferajna 2 2 1.00

Artem
Zhuk

Elektrowoźniak
11. Artem Zhuk   Elektrowoźniak 2 2 1.00

Vladyslav
Voronov

FC Vikersonn
12. Vladyslav Voronov   FC Vikersonn 2 2 1.00

Vladyslav
Rakhmail

FC Shadows
13. Vladyslav Rakhmail   FC Shadows 1 2 2.00

Zurabi
Saginadze

FC Vikersonn
14. Zurabi Saginadze   FC Vikersonn 2 2 1.00

Rostyslav
Marynets

Elektrowoźniak
15. Rostyslav Marynets   Elektrowoźniak 2 2 1.00

Valerii
Shulha

FC Vikersonn
16. Valerii Shulha   FC Vikersonn 2 2 1.00

Mykhailo
Foroshchuk

FC Niko UA
17. Mykhailo Foroshchuk   FC Niko UA 2 2 1.00

Oleksandr
Targomin

FC Shadows
18. Oleksandr Targomin   FC Shadows 1 2 2.00

Mikhail
Basovich

Team Ivulin
19. Mikhail Basovich   Team Ivulin 1 1 1.00

Anass
El Ansari

Warszawska Ferajna
20. Anass El Ansari   Warszawska Ferajna 2 1 0.50

Oleksandr
Bahatskyi

Fortuna
21. Oleksandr Bahatskyi   Fortuna 2 1 0.50

David
Pergl

Team Ivulin
22. David Pergl   Team Ivulin 1 1 1.00

Danylo
Buzunin

FC Shadows
23. Danylo Buzunin   FC Shadows 2 1 0.50

Volodymyr
Kulieshov

Fortuna
24. Volodymyr Kulieshov   Fortuna 2 1 0.50

Roman
Danchuk

FC Vikersonn
25. Roman Danchuk   FC Vikersonn 2 1 0.50

Oleksandr
Stepanov

Fortuna
26. Oleksandr Stepanov   Fortuna 2 1 0.50

Vladyslav
Rakhmail

Inferno Team
27. Vladyslav Rakhmail   Inferno Team 1 1 1.00

Aliaksiej
Buhtarevich

Team Ivulin
28. Aliaksiej Buhtarevich   Team Ivulin 1 1 1.00

Pavlo
Bobko

Elektrowoźniak
29. Pavlo Bobko   Elektrowoźniak 2 1 0.50

Egor
Bilonozhko

Inferno Team
30. Egor Bilonozhko   Inferno Team 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   Fair Partner 2 3 1 1
1   FC Kebavita 2 6 2 0
6   Contra 2 1 0 1
3   Ukranian Vikings 2 3 1 1
7   FC Impuls UA 2 1 0 1
2   Ogień Bielany 2 6 2 0
5   Korsarze 2 3 1 1
8   BM 2 0 0 2
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJ



Reklama