Raport - Kolejka 18, 2025-06-08 12:00
Oto płynniejsza i poprawiona wersja Twojego tekstu:Spotkanie pomiędzy A.D.S Scorpion’s a KS Iglica Warszawa nie miało już większego wpływu na końcowy układ tabeli. Gospodarze wcześniej zapewnili sobie utrzymanie, natomiast goście byli już pogodzeni ze spadkiem.
Pierwsza połowa rozpoczęła się bardzo wyrównanie. Obie drużyny grały ostrożnie w defensywie, ale jednocześnie próbowały kreować ofensywne akcje. Bramka wisiała w powietrzu, jednak przez długi czas żadnej ze stron nie udało się otworzyć wyniku. Mecz toczył się w sportowej atmosferze, z widocznym szacunkiem dla przeciwnika.
Gdy wydawało się, że do przerwy utrzyma się bezbramkowy remis, końcówka pierwszej części przyniosła sporo emocji. Najpierw, po zamieszaniu w polu karnym, prowadzenie dla KS Iglica zdobył Adam Dźwigała. Bramkarz Scorpion’s obronił pierwszy strzał, piłka po dobitce odbiła się od poprzeczki, ale przy trzecim uderzeniu nie miał już szans. Radość gości nie trwała jednak długo – w ostatniej akcji pierwszej połowy dośrodkowanie z rzutu rożnego Sebastiana Zwierzchowskiego wykorzystał Aleksander Gradil i mieliśmy remis 1:1.
Po przerwie mecz nabrał jeszcze większych rumieńców. Już na początku drugiej połowy goście znów wyszli na prowadzenie po efektownym uderzeniu Sebastiana Szczygielskiego. Scorpion’s odpowiedzieli błyskawicznie – świetna akcja indywidualna Tomasza Świeczki zakończyła się asystą do Kamila Faryniarza, który trafił do pustej bramki. Chwilę później Świeczka sam wpisał się na listę strzelców, dając gospodarzom prowadzenie 3:2.
KS Iglica nie zamierzała się jednak poddawać – wyrównali na 3:3, a gdy Scorpion’s ponownie objęli prowadzenie 4:3, znów doprowadzili do remisu. Gdy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się sprawiedliwym podziałem punktów, w jednej z ostatnich akcji bohaterem został Jakub Zając. Jego precyzyjny strzał zapewnił gościom zwycięstwo 5:4.
Choć wynik nie zmienił układu tabeli, oba zespoły stworzyły emocjonujące widowisko, pełne zaangażowania i walki do ostatnich minut.
Więcej informacji
Bramka stracona
Żółta kartka
Czerwona kartka
SuperStar
6 - kolejki
Asysta
MVP
Samobój
Przestrzelony karny
Kanadyjczyk
Niebieska Kartka
Rzut karny
Obrona karnego
Walkower
| Data spotkania | 2025-06-08 12:00 |
|---|---|
| Boisko | Arena Grenady |






