STARTUJE PUCHAR LIGI FANÓW!

Największa Liga Szóstek oraz najlepsze turnieje to wizytówka Ligi Fanów. Ale najwyższa pora, by światło dzienne ujrzał projekt, nad którymi pracowaliśmy w ostatnim czasie. Wszystko to z myślą o naszych uczestnikach! STARTUJE PUCHAR LIGI FANÓW!

Puchar Ligi Fanów to absolutna nowość, która na pewno przypadnie Wam do gustu, albowiem będzie dotyczyła wyłącznie zawodników z naszych rozgrywek. Żadnego wpisowego, żadnych drużyn spoza naszych struktur! Oczywiście nie wszyscy dostaną okazję, by wziąć w nim udział, albowiem ze względów logistycznych nie sposób byłoby takie zawody przeprowadzić. Ale to ma stanowić dodatkową motywację - zajmując wysokie miejsce w swojej lidze otrzymacie prawo udziału w Pucharze Ligi Fanów.


Jak sobie wszystko wyobrażamy? Poniżej kluczowe założenia projektu:

  1. Turniej odbędzie się tydzień po ostatniej ligowej kolejce w rundzie wiosennej - 12 czerwca 2022.
  2. W zmaganiach weźmie udział 60 drużyn. Z każdego poziomu rozgrywkowego zagra 5 najlepszych zespołów. Wszystkie ekipy zostaną podzielone na 12 grup w formie losowania, które zostanie przeprowadzone na żywo na naszym kanale YouTube. To co ważne - nie będzie drużyn rozstawionych.
  3. Areną zmagań będzie Arena Picassa i trzy sektory boiskowe o wymiarach 46x28 m
  4. Profesjonalną obsługę sędziowską zapewnią arbitrzy z Płocka i najlepsi z Warszawy
  5. Udział w Pucharze Ligi Fanów jest BEZPŁATNY (zawarty we wpisowym na rozgrywki ligowe)
  6. Warunkiem udziału danej drużyny w turniej jest nie tylko zajęcie wysokiego miejsca w lidze, ale również brak zaległości finansowych i żadnego oddanego walkowera
  7. Na turnieju do dyspozycji będzie fotograf, DJ, futrak a nawet czirliderki. Nie zabraknie także wywiadów, ujęć slow motion, latających dronów, a całość poprowadzi profesjonalny spiker. Od fazy pucharowej rozpocznie się z kolei live streaming z komentarzem!
  8. Główną nagrodą będzie okazały puchar, medale, nagroda pieniężna, a także wyjazd na finał Pucharu Polski organizowany przez PlayArena i możliwość gry w Lidze Mistrzów z najlepszymi drużynami w Europie.

 

Brzmi obiecująco? Mamy nadzieję, że udało nam się Was pozytywnie zaskoczyć. Cały czas rozwijamy i urozmaicamy to, co Liga Fanów jest w stanie zaoferować. Tym razem jest to ukłon w stronę zespołów, które swoim zaangażowaniem i postawą fair play sprawiają, że rozgrywki Ligi Fanów to absolutny TOP w Polsce. Przy okazji, będzie to doskonała okazja do integracji wspaniałej społeczności, jaką tworzą uczestnicy oraz kibice z każdego poziomu rozgrywkowego. No i najważniejsze - otrzymacie unikatową możliwość rywalizacji z najlepszymi ekipami w Lidze Fanów. A przecież nic w piłce nie smakuje tak, jak zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem.
To co? Kto wykrzyczy hasło "Puchar jest nasz!" po ostatnim gwizdku? Tego jeszcze nie wiemy, ale już dziś jesteśmy pewni, że będzie to fantastyczna reklama najlepszej ligi szóstek w Polsce!

 

DOŁĄCZ DO LIGI FANÓW w sezonie 2021/2022 - aktualna oferta TUTAJ

Data utworzenia artykułu: 2021-08-12 17:16
Facebook
Tabela
Liga :
Poz Zespół M Pkt. Z P
1   TUR Ochota 4 12 4 0
8   Mixamator 4 1 0 3
6   AnonyMMous! 4 6 2 2
4   East Wind 4 7 2 1
5   FC Kebavita 4 7 2 1
10   Narodowe Śródmieście 4 0 0 4
9   Contra 4 0 0 4
7   FC Impuls UA 4 6 2 2
3   FC Gorlicka 4 9 3 1
2   In Plus & Pojemna Halina 4 10 3 0
Social MediaPlanowane Planowane Planowane Planowane Planowane
Reklama


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl