USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Eternis CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
STARTUJE PUCHAR LIGI FANÓW 2022!

Największa Liga Szóstek oraz najlepsze turnieje to wizytówka Ligi Fanów. Ale najwyższa pora, by światło dzienne ujrzał projekt, nad którymi pracowaliśmy w ostatnim czasie. Wszystko to z myślą o naszych uczestnikach! STARTUJE PUCHAR LIGI FANÓW!

Puchar Ligi Fanów to absolutna nowość, która na pewno przypadnie Wam do gustu, albowiem będzie dotyczyła wyłącznie zawodników z naszych rozgrywek. Żadnego wpisowego, żadnych drużyn spoza naszych struktur! Oczywiście nie wszyscy dostaną okazję, by wziąć w nim udział, albowiem ze względów logistycznych nie sposób byłoby takie zawody przeprowadzić. Ale to ma stanowić dodatkową motywację - zajmując wysokie miejsce w swojej lidze otrzymacie prawo udziału w Pucharze Ligi Fanów.


Jak sobie wszystko wyobrażamy? Poniżej kluczowe założenia projektu:

  1. Turniej odbędzie się dwa tygodnie po ostatniej ligowej kolejce w rundzie wiosennej - 26 czerwca 2022.
  2. W zmaganiach weźmie udział 64 drużyn. Z każdego poziomu rozgrywkowego zagra 5 najlepszych zespołów. Wszystkie ekipy zostaną podzielone na 16 grup w formie losowania, które zostanie przeprowadzone na żywo na naszym kanale YouTube i Facebooku. To co ważne - nie będzie drużyn rozstawionych.
  3. Areną zmagań będzie Arena Picassa i trzy sektory boiskowe o wymiarach 46x28 m
  4. Profesjonalną obsługę sędziowską zapewnią arbitrzy z Płocka
  5. Udział w Pucharze Ligi Fanów jest BEZPŁATNY (zawarty we wpisowym na rozgrywki ligowe)
  6. Warunkiem udziału danej drużyny w turniej jest nie tylko zajęcie wysokiego miejsca w lidze, ale również brak zaległości finansowych i żadnego oddanego walkowera
  7. Na turnieju do dyspozycji będzie dostępy fotograf, redaktorzy z Socca.pl, DJ i muzyka, Foodtruck a nawet czirliderki. Nie zabraknie także wywiadów, ujęć slow motion, latających dronów, a całość poprowadzi profesjonalny spiker. Od fazy pucharowej rozpocznie się z kolei live streaming z komentarzem!
  8. Główną nagrodą będzie okazały puchar, medale, a także przepustka FORTUNA PUCHAR POLSKI organizowany przez PlayArena.pl i możliwość gry w Lidze Mistrzów z najlepszymi drużynami w Europie.

 

Brzmi obiecująco? Mamy nadzieję, że udało nam się Was pozytywnie zaskoczyć. Cały czas rozwijamy i urozmaicamy to, co Liga Fanów jest w stanie zaoferować. Tym razem jest to ukłon w stronę zespołów, które swoim zaangażowaniem i postawą fair play sprawiają, że rozgrywki Ligi Fanów to absolutny TOP w Polsce. Przy okazji, będzie to doskonała okazja do integracji wspaniałej społeczności, jaką tworzą uczestnicy oraz kibice z każdego poziomu rozgrywkowego. No i najważniejsze - otrzymacie unikatową możliwość rywalizacji z najlepszymi ekipami w Lidze Fanów. A przecież nic w piłce nie smakuje tak, jak zwycięstwo nad wyżej notowanym rywalem.
To co? Kto wykrzyczy hasło "Puchar jest nasz!" po ostatnim gwizdku? Tego jeszcze nie wiemy, ale już dziś jesteśmy pewni, że będzie to fantastyczna reklama najlepszej ligi szóstek w Polsce!

 

Data utworzenia artykułu: 2021-08-12 17:16
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   NieDzielni 2 1 0 1
2   FC Warsaw Wilanów 2 6 2 0
6   BAGSTAR Wszedło 2 3 1 1
3   Shitable 2 4 1 0
4   WEITI United 2 3 1 1
10   Sportano Football Club 2 0 0 2
7   AFC Niezamocni 2 1 0 1
9   Ajaks Warszawa 2 1 0 1
5   Lisy Bez Polisy 2 3 1 1
1   Essing Gorillaz 2 6 2 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama