WARSAW BOS CUP 2022 - WYNIKI ONLINE

GRUPA "A" - 07:45 - 11:15 - BOISKO "A"

Drużyna
AWANTURA WARSZAWA
EAST TEAM
ESPORTIVO VARSOVIA
GLADIATORZY
FC KEBAVITA
OGIEŃ BIELANY
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 FC Kebavita 5 13 12-3 +9
2 Gladiatorzy 5 12 14-5 +9
3 Esportivo Varsovia 5 9 13-7 +6
4 Ogień Bielany 5 7 6-11 -5
5 East Team 5 3 7-13 -6
6 Awantura Warszawa 5 0 4-16 -12
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 07:45 Ogień Bielany - Esportivo Varsovia 1:4
2 07:59 East Team - Gladiatorzy 0:3
3 08:13 Awantura Warszawa - FC Kebavita 0:3
4 08:27 Ogień Bielany - East Team 2:1
5 08:41 Gladiatorzy - Awantura Warszawa 4:2
6 08:55 Esportivo Varsovia - FC Kebavita 1:3
7 09:09 Awantura Warszawa - Ogień Bielany 1:2
8 09:23 FC Kebavita - Gladiatorzy 1:0
9 09:37 East Team - Esportivo Varsovia 1:3
10 09:51 Ogień Bielany - FC Kebavita 1:1
11 10:05 Esportivo Varsovia - Gladiatorzy 2:3
12 10:19 East Team - Awantura Warszawa 4:1
13 10:33 Gladiatorzy - Ogień Bielany 4:0
14 10:47 FC Kebavita - East Team 4:1
15 11:01 Awantura Warszawa - Esportivo Varsovia 0:3

GRUPA "B" - 07:45 - 11:15 - BOISKO "B"

Drużyna
FC ALLIANCE
LAISSEZ FAIRE UNITED
 NARODOWE ŚRÓDMIEŚCIE
NOWE TECHNOLOGIE
PRAGA WARSZAWA
KS BROWAREK
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Nowe Technologie 5 15 23-2 +21
2 Praga Warszawa 5 10 11-13 -2
3 KS Browarek 5 8 11-6 +5
4 Narodowe Śródmieście 5 7 8:8 0
5 Laissez Faire United 5 3 5-16 -11
6 FC Alliance 5 0 2-15 -13
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 07:45 FC Alliance - Narodowe Śródmieście 0:5
2 07:59 KS Browarek - Laissez Faire United 4:0
3 08:13 Praga Warszawa - Nowe Technologie 0:10
4 08:27 FC Alliance - KS Browarek 0:3
5 08:41 Laissez Faire United - Praga Warszawa 1:3
6 08:55 Narodowe Śródmieście - Nowe Technologie 0:3
7 09:09 Praga Warszawa - FC Alliance 2:0
8 09:23 Nowe Technologie - Laissez Faire United 4:0
9 09:37 KS Browarek - Narodowe Śródmieście 0:0
10 09:51 FC Alliance - Nowe Technologie 0:2
11 10:05 Narodowe Śródmieście - Laissez Faire United 3:1
12 10:19 KS Browarek - Praga Warszawa 2:2
13 10:33 Laissez Faire United - FC Alliance 3:2
14 10:47 Nowe Technologie - KS Browarek 4:2
15 11:01 Praga Warszawa - Narodowe Śródmieście 4:0

GRUPA "C" - 07:45 - 11:15 - BOISKO "C"

Drużyna
FC KANONIERZY
EXC MOBILE OCHOTA
SHOT DJ
UKRANIAN VIKINGS
MOTIVE
UKS TOHO GRODZISK MAZOWIECKI
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Motive 5 12 19-8 +11
2 UKS Toho Grodzisk Mazowiecki 5 10 12-6 +6
3 FC Kanonierzy 5 10 13-8 +5
4 eXc mobile Ochota 5 8 7-8 -1
5 Ukranian Vikings 5 3 5-14 -9
6 SHOT DJ 5 0 5-17 -12
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 07:45 FC Kanonierzy - eXc mobile Ochota 1:1
2 07:59 SHOT DJ - Ukranian Vikings 1:3
3 08:13 Motive - UKS Toho Grodzisk Mazowiecki 3:2
4 08:27 FC Kanonierzy - SHOT DJ 4:1
5 08:41 Ukranian Vikings - Motive 1:7
6 08:55 eXc mobile Ochota - UKS Toho Grodzisk Mazowiecki 1:1
7 09:09 Motive - FC Kanonierzy 1:3
8 09:23 UKS Toho Grodzisk Mazowiecki - Ukranian Vikings 1:0
9 09:37 SHOT DJ - eXc mobile Ochota 1:3
10 09:51 FC Kanonierzy - UKS Toho Grodzisk Mazowiecki 2:4
11 10:05 eXc mobile Ochota - Ukranian Vikings 2:0
12 10:19 SHOT DJ - Motive 2:3
13 10:33 Ukranian Vikings - FC Kanonierzy 1:3
14 10:47 UKS Toho Grodzisk Mazowiecki - SHOT DJ 4:0
15 11:01 Motive - eXc mobile Ochota 5:0

GRUPA "D" - 07:45 - 11:15 - BOISKO "D"

Drużyna
EL PISTOLEROS
ZJEDNOCZONA OCHOTA
DYNAMO WOŁOMIN
TANATOS
DEPORTIVO LA CHICKENO
LOŻA SZYDERCÓW
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Deportivo La Chickeno 5 13 18-5 +13
2 El Pistoleros 5 12 22-6 +16
3 Zjednoczona Ochota 5 10 14-7 +7
4 Loża Szyderców 5 6 12-11 +1
5 Tanatos 5 3 7-13 -6
6 Dynamo Wołomin 5 0 0-31 -31
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 07:45 Dynamo Wołomin - Zjednoczona Ochota 0:6
2 07:59 Loża Szyderców - Tanatos 2:0
3 08:13 Deportivo La Chickeno - El Pistoleros 4:1
4 08:27 Dynamo Wołomin - Loża Szyderców 0:5
5 08:41 Tanatos - Deportivo La Chickeno 1:2
6 08:55 Zjednoczona Ochota - El Pistoleros 1:3
7 09:09 Deportivo La Chickeno - Dynamo Wołomin 7:0
8 09:23 El Pistoleros - Tanatos 7:0
9 09:37 Loża Szyderców - Zjednoczona Ochota 2:4
10 09:51 Dynamo Wołomin - El Pistoleros 0:8
11 10:05 Zjednoczona Ochota - Tanatos 2:1
12 10:19 Loża Szyderców - Deportivo La Chickeno 2:4
13 10:33 Tanatos - Dynamo Wołomin 5:0
14 10:47 El Pistoleros - Loża Szyderców 3:1
15 11:01 Deportivo La Chickeno - Zjednoczona Ochota 1:1

GRUPA "E" - 11:20 - 14:50 - BOISKO "A"

Drużyna
IN PLUS & POJEMNA HALINA
ŚWIĘCI ŁÓDŹ
ICON WINE & WHISKY SELECTION
OLD EAGLES KOŁO
IZOLBET GOSTYNIN
GRUBE WIÓRY
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Izolbet Gostynin 5 15 16-1 +15
2 In Plus & Pojemna Halina 5 12 15-5 +10
3 ICON Wine & Whisky Selection 5 9 11-8 +3
4 Grube Wióry 5 6 13-10 +3
5 Święci Łódź 5 1 2-15 -13
6 Old Eagles Koło 5 1 3-21 -18
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 11:20 IN Plus & Pojemna Halina - Izolbet Gostynin 0:3
2 11:34 ICON Wine & Whisky Selection - Old Eagles Koło 3:1
3 11:48 Święci Łódź - Grube Wióry 0:4
4 12:02 IN Plus & Pojemna Halina - ICON Wine & Whisky Selection 3:0
5 12:16 Old Eagles Koło - Święci Łódź 1:1
6 12:30 Izolbet Gostynin - Grube Wióry 2:0
7 12:44 Święci Łódź - IN Plus & Pojemna Halina 1:3
8 12:58 Grube Wióry - Old Eagles Koło 5:0
9 13:12 ICON Wine & Whisky Selection - Izolbet Gostynin 0:1
10 13:26 IN Plus & Pojemna Halina - Grube Wióry 3:1
11 13:40 Izolbet Gostynin - Old Eagles Koło 6:1
12 13:54 ICON Wine & Whisky Selection - Święci Łódź 3:0
13 14:08 Old Eagles Koło - IN Plus & Pojemna Halina 0:6
14 14:22 Grube Wióry - ICON Wine & Whisky Selection 3:5
15 14:36 Święci Łódź - Izolbet Gostynin 0:4

GRUPA "F" - 11:20 - 14:50 - BOISKO "B"

Drużyna
TOP MARKET
FC SZTOOS
KS DAJ Z WĄTROBY
FLORIAN WARSZAWA
DZIKI SKARŻYSKO KAMIENNA
HUSARIA
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Top Market 4 10 12-4 +8
2 Dziki Skarżysko Kamienna 4 9 13-5 +8
3 HUSARIA 4 5 8-7 +1
4 FC SZTOOS 4 3 4-16 -12
5 KS Daj z Wątroby 4 1 4-9 -5
6          
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 11:20 Top Market - Dziki Skarżysko Kamienna 4:1
2 11:34 KS Daj z Wątroby - FC Po Kielichu -
3 11:48 FC SZTOOS - HUSARIA 0:3
4 12:02 Top Market - KS Daj z Wątroby 1:0
5 12:16 FC Po Kielichu - FC SZTOOS -
6 12:30 Dziki Skarżysko Kamienna - HUSARIA 3:1
7 12:44 FC SZTOOS - Top Market 1:5
8 12:58 HUSARIA - FC Po Kielichu -
9 13:12 KS Daj z Wątroby - Dziki Skarżysko Kamienna 0:3
10 13:26 Top Market - HUSARIA 2:2
11 13:40 Dziki Skarżysko Kamienna - FC Po Kielichu -
12 13:54 KS Daj z Wątroby - FC SZTOOS 2:3
13 14:08 FC Po Kielichu - Top Market -
14 14:22 HUSARIA - KS Daj z Wątroby 2:2
15 14:36 FC SZTOOS - Dziki Skarżysko Kamienna 0:6

GRUPA "G" - 11:20 - 14:50 - BOISKO "C"

Drużyna
MARECKIE WYGI
FC GORLICKA
FC RADLER ŚWIĘTOKRZYSKI
SARNIE ŻNIWO
PREFBUD-TULEWO
SILVERSITE FC ŁÓDŹ
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Silversite FC Łódź 5 13 11-4 +7
2 FC Gorlicka 5 10 24-5 +19
3 Sarnie Żniwo 5 10 10-4 +6
4 Prefbud-Tulewo 5 6 6-10 -4
5 FC Radler Świętokrzyski 5 4 6-13 -7
6 Mareckie Wygi 5 0 2-23 -21
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 11:20 Mareckie Wygi - PrefBUD-Tulewo 1:3
2 11:34 FC Radler Świętokrzyski - Sarnie Żniwo 0:2
3 11:48 FC Gorlicka - Silversite FC Łódź 1:2
4 12:02 Mareckie Wygi - FC Radler Świętokrzyski 0:5
5 12:16 Sarnie Żniwo - FC Gorlicka 2:2
6 12:30 PrefBUD-Tulewo - Silversite FC Łódź 0:2
7 12:44 FC Gorlicka - Mareckie Wygi 9:0
8 12:58 Silversite FC Łódź - Sarnie Żniwo 2:1
9 13:12 FC Radler Świętokrzyski - PrefBUD-Tulewo 0:2
10 13:26 Mareckie Wygi - Silversite FC Łódź 1:4
11 13:40 PrefBUD-Tulewo - Sarnie Żniwo 0:3
12 13:54 FC Radler Świętokrzyski - FC Gorlicka 0:8
13 14:08 Sarnie Żniwo - Mareckie Wygi 2:0
14 14:22 Silversite FC Łódź - FC Radler Świętokrzyski 1:1
15 14:36 FC Gorlicka - PrefBUD-Tulewo 4:1

GRUPA "H" - 11:20 - 14:50 - BOISKO "D"

Drużyna
AGD MARKING SŁUPNO
GASTRO SPARTA
EAST WIND
ORZEŁY STOLICY
SWOJSKI KOCIOŁ
THE DRINK TEAM
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Swojski Kocioł 5 13 19-2 +17
2 East Wind 5 13 16-1 +15
3 Orzeły Stolicy 5 9 6-7 -1
4 The Drink Team 5 4 2-10 -8
5 Gastro Sparta 5 2 2-18 -16
6 AGD Marking Słupno 5 1 2-9 -7
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 11:20 AGD Marking Słupno - Swojski Kocioł 0:3
2 11:34 East Wind - Orzeły Stolicy 1:0
3 11:48 Gastro Sparta - The Drink Team 0:0
4 12:02 AGD Marking Słupno - East Wind 0:2
5 12:16 Orzeły Stolicy - Gastro Sparta 3:1
6 12:30 Swojski Kocioł - The Drink Team 5:0
7 12:44 Gastro Sparta - AGD Marking Słupno 1:1
8 12:58 The Drink Team - Orzeły Stolicy 0:1
9 13:12 East Wind - Swojski Kocioł 1:1
10 13:26 AGD Marking Słupno - The Drink Team 1:2
11 13:40 Swojski Kocioł - Orzeły Stolicy 5:1
12 13:54 East Wind - Gastro Sparta 9:0
13 14:08 Orzeły Stolicy - AGD Marking Słupno 1:0
14 14:22 The Drink Team - East Wind 0:3
15 14:36 Gastro Sparta - Swojski Kocioł 0:5

GRUPA "I" - 14:50 - 18:20 - BOISKO "A"

Drużyna
BONA SERA FC
PIWKARZE PROECO SZCZECIN
SPORTING ZABRZE
SKS JABŁONNIANKA
GALAKTYCZNI ŁUKÓW
GREEN LANTERN
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 SKS Jabłonnianka 5 15 12-3 +9
2 Piwkarze ProEco Szczecin 5 10 10-5 +5
3 Galaktyczni Łuków  5 10 10-7 +3
4 Sporting Zabrze 5 6 7-6 +1
5 Green Lantern 5 3 6-17 -11
6 Bona Sera FC 5 0 2-9 -7
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 14:50 Bona Sera FC - Galaktyczni Łuków 1:2
2 15:04 Sporting Zabrze - SKS Jabłonnianka 1:2
3 15:18 Piwkarze ProEco Szczecin - Green Lantern 4:1
4 15:32 Bona Sera FC - Sporting Zabrze 0:1
5 15:46 SKS Jabłonnianka - Piwkarze ProEco Szczecin 2:1
6 16:00 Galaktyczni Łuków - Green Lantern 4:2
7 16:14 Piwkarze ProEco Szczecin - Bona Sera FC 3:1
8 16:28 Green Lantern - SKS Jabłonnianka 0:5
9 16:42 Sporting Zabrze - Galaktyczni Łuków 1:2
10 16:56 Bona Sera FC - Green Lantern 0:2
11 17:10 Galaktyczni Łuków - SKS Jabłonnianka 1:2
12 17:24 Sporting Zabrze - Piwkarze ProEco Szczecin 0:1
13 17:38 SKS Jabłonnianka - Bona Sera FC 1:0
14 17:52 Green Lantern - Sporting Zabrze 1:4
15 18:06 Piwkarze ProEco Szczecin - Galaktyczni Łuków 1:1

GRUPA "J" - 14:50 - 18:20 - BOISKO "B"

Drużyna
SKRZYDLATY BYK
NISKI PRESS
POPALONE STYKI
POLSKIE DREWNO
RAZEM TWORZYMY SIŁĘ
 
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 Skrzydlaty Byk 4 12 21-6 +15
2 Razem Tworzymy Siłę 4 9 7-3 +4
3 Niski Press 4 6 8-7 +1
4 Polskie Drewno 4 1 4-14 -10
5 Popalone Styki 4 1 2-12 -10
6          
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 14:50 Skrzydlaty Byk - Razem Tworzymy Siłę 3:1
2 15:04 -  
3 15:18 Niski Press - Popalone Styki 1:0
4 15:32 -  
5 15:46 Polskie Drewno - Niski Press 1:5
6 16:00 Razem Tworzymy Siłę - Popalone Styki 2:0
7 16:14 Niski Press - Skrzydlaty Byk 2:4
8 16:28 Popalone Styki - Polskie Drewno 1:1
9 16:42 -  
10 16:56 Skrzydlaty Byk - Popalone Styki 8:1
11 17:10 Razem Tworzymy Siłę - Polskie Drewno 2:0
12 17:24 -  
13 17:38 Polskie Drewno - Skrzydlaty Byk 2:6
14 17:52 -  
15 18:06 Niski Press - Razem Tworzymy Siłę 0:2

GRUPA "K" - 14:50 - 18:20 - BOISKO "C"

Drużyna
CONTRA SZYDŁOWIEC
FC GÓRKA
OLDBOYS DERBY
BJM KRAKÓW
RED STARS
KUBANY
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 BJM Kraków 5 13 12-2 +10
2 Red Stars 5 12 14-4 +10
3 Contra Szydłowiec 5 10 16-5 +11
4 FC Górka 5 6 7-11 -4
5 Kubany 5 1 3-15 -12
6 OldBoys Derby 5 1 3-18 -15
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 14:50 Contra Szydłowiec - Red Stars 0:3
2 15:04 OldBoys Derby - BJM Kraków 0:6
3 15:18 FC Górka - Kubany 3:1
4 15:32 Contra Szydłowiec - OldBoys Derby 4:0
5 15:46 BJM Kraków - FC Górka 2:0
6 16:00 Red Stars - Kubany 2:0
7 16:14 FC Górka - Contra Szydłowiec 1:4
8 16:28 Kubany - BJM Kraków 0:1
9 16:42 OldBoys Derby - Red Stars 1:4
10 16:56 Contra Szydłowiec - Kubany 7:0
11 17:10 Red Stars - BJM Kraków 1:2
12 17:24 OldBoys Derby - FC Górka 0:2
13 17:38 BJM Kraków - Contra Szydłowiec 1:1
14 17:52 Kubany - OldBoys Derby 2:2
15 18:06 FC Górka - Red Stars 1:4

GRUPA "L" - 14:50 - 18:20 - BOISKO "D"

Drużyna
PLAYBOYS WARSZAWA
PASSOVIA PASY
FK ALMAZ
DENTIM CLINIC KATOWICE
FFK OLDBOYS
TOXIC TEAM F.C
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 FK Almaz 5 12 17-4 +13
2 FFK OLDBOYS 5 12 23-7 +16
3 Dentim Clinic Katowice 5 12 17-7 +10
4 Passovia Pasy 5 6 6-19 -13
5 Toxic Team F.C. 5 1 5-16 -11
6 Playboys Warszawa 5 1 4-19 -15
Lp. Godz. Spotkanie Wynik
1 14:50 Playboys Warszawa - FFK OLDBOYS 1:4
2 15:04 FK ALMAZ - Dentim Clinic Katowice 3:1
3 15:18 Passovia Pasy - Toxic Team F.C 2:0
4 15:32 Playboys Warszawa - FK ALMAZ 1:5
5 15:46 Dentim Clinic Katowice - Passovia Pasy 3:0
6 16:00 FFK OLDBOYS - Toxic Team F.C 2:1
7 16:14 Passovia Pasy - Playboys Warszawa 3:0
8 16:28 Toxic Team F.C - Dentim Clinic Katowice 1:4
9 16:42 FK ALMAZ - FFK OLDBOYS 0:1
10 16:56 Playboys Warszawa - Toxic Team F.C 2:2
11 17:10 FFK OLDBOYS - Dentim Clinic Katowice 3:4
12 17:24 FK ALMAZ - Passovia Pasy 3:0
13 17:38 Dentim Clinic Katowice - Playboys Warszawa 5:0
14 17:52 Toxic Team F.C - FK ALMAZ 1:6
15 18:06 Passovia Pasy - FFK OLDBOYS 1:13
FAZA PUCHAROWA
Lp. SEK. DR. Godz. Spotkanie Wynik
1/8
1 A A1 - G2 18:30 FC Kebavita - FC Gorlicka 3:2
2 B D1 - J2 18:30 Deportivo la Chickeno - Razem Tworzymy Siłę 5:2
3 C B1 - H2 18:30 Nowe Technologie - East Wind 2:1
4 D E1 - K2 18:30 Izolbet Gostynin - Red Stars 1:4
5 A C1 - I2 18:45 Motive - Piwkarze ProEco Szczecin 2:2 (k. 4:3)
6 B F1 - L2 18:45 Top Market - FFK OLDBOYS 10:1
7 C G1 - A2 18:45 Silversite FC Łódź - Gladiatorzy 1:1 (k. 3:1)
8 D J1 - D2 18:45 Skrzydlaty Byk - El Pistoleros 2:2 (k. 2:1)
9 A H1 - B2 19:00 Swojski Kocioł - Praga Warszawa 5:3
10 B K1 - E2 19:00 BJM Kraków - IN Plus & Pojemna Halina 1:2
11 C I1 - C2 19:00 SKS Jabłonnianka - UKS Toho Grodzisk Mazowiecki 1:0
12 D L1 - F2 19:00 FK Almaz - Dziki Skarżysko Kamienna 3:3 (k. 2:1)
Ćwierćfinał
13 A 1_2 19:30 FC Kebavita - Deportivo la Chickeno 1:5
14 B 3_4 19:30 Nowe Technologie - Red Stars 0:1
15 C 5_6 19:30 Motive - Top Market 4:1
16 D 7_8 19:45 Silversite FC Łódź - Skrzydlaty Byk 1:3
17 A 9_10 19:45 Swojski Kocioł - IN Plus & Pojemna Halina 2:2 (k. 3:4)
18 B 11_12 19:45 SKS Jabłonnianka - FK Almaz 3:3 (k. 1:2)
Półfinał
19 D   20:10 Deportivo la Chickeno - Red Stars 2:2 (k. 2:1)
20 A   20:10 Motive - Skrzydlaty Byk 0:1
21 B   20:10 IN Plus & Pojemna Halina - FK Almaz 1:0
Finał
22 A   20:30 Deportivo la Chickeno -  Skrzydlaty Byk 2:4
23 A   20:50 IN Plus & Pojemna Halina - Deportivo la Chickeno  5:0
24 A   21:05 Skrzydlaty Byk - IN Plus & Pojemna Halina  2:4
TABELA KOŃCOWA
Lp. Drużyna M Pkt Br Bil
1 IN PLUS & Pojemna Halina 3 6 9-2 +7
2 Skrzydlaty Byk 3 3 6-6 0
3 Deportivo la Chickeno 3 0 2-9 -7


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl