MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
PODZIAŁ GRUPOWY

Nie wiemy jak Wy, ale my mamy tak, że gdy tylko wychodzi słoneczko, od razu chcemy wyjść na boisko. A ponieważ już niedługo startuje runda wiosenna w Lidze Fanów, to postanowiliśmy że damy Wam okazję do sprawdzenia swojej formy przed rundą rewanżowa i zorganizujemy dla was Puchar Fanów! Rozgrywki odbędą się 20 marca a areną zmagań będzie obiekt przy ulicy Vincenta van Gogha 1 znany jako ARENA PICASSA! W porównaniu do poprzednich edycji tego turnieju to tak naprawdę jedyna różnica to taka, że będą mogły w nim zagrać tylko drużyny złożone z zawodników amatorskich tzn. takich którzy nie grają w klubie piłkarskim powyżej A i B klasy. Liczymy na niezapomniane emocje!

Zacznijmy od kosztów - udział drużyny będzie wynosił jedeynie 399 PLN. Biorąc pod uwagę piłkarskie imprezy oferowane w okolicy ich jakość i inflacje jaka nas dopada w 2022 roku to naprawdę pół darmo. U nas nie kupujecie kota w worku, tylko ZAWSZE dostajecie to, do czego się zobowiązaliśmy. Zapewniamy Wam pełny pakiet organizacyjny - będzie muzyka, wywiady, oprawa zdjęciowa,  darmowa woda, profesjonalni sędziowie, zabezpieczenie medyczne. Nie zabraknie też nagród w postaci medali, pucharów, sprzętu sportowego. Mało? Pokażcie nam gdzie w tej cenie otrzymacie więcej.

OBIEKT SPORTOWY

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie, zawody odbędą się na warszawskim Tarchominie, na obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu - ARENA PICASSA. Sam obiekt to nowoczesny kompleks piłkarski ze wszelkimi certyfikatami FIFA, przeznaczony do organizacji dużych imprez sportowych i widowiskowych, z szatniami, trybunami czy dużym parkingiem. Boisko znajduje się przy ulicy Vincenta van Gogha 1 w Warszawie. O nic - poza dobrą dyspozycją - nie musicie się więc martwić.

Jesteśmy również do Waszej dyspozycji w kwestii dogodnego terminarza, pomocy w dojeździe czy pytań dotyczących regulaminu. Wszystko to z myślą o Waszym komforcie i wygodzie. Na pewno zapamiętacie sobie ten turniej jako najbardziej prestiżowe Amatorskie Rozgrywki nie tylko w Warszawie, ale również w Polsce i mamy nadzieję, że staną się one dla Was nieodłącznym elementem sportowego kalendarza.

KIEDY I JAK GRAMY

Turniej zostanie rozegrany w jeden dzień tj. 20 marca i będzie prowadzony równolegle na 3 sektorach boiskowych. Gramy oczywiście na boiskach do Ligi Szóstek o wymiarach 46x28 metrów a same zawody odbywają się w systemie 5+bramkarz. Gwarantowane 4 mecze w grupie 1x15 minut i aż 4 mecze pucharowe do samego finału. Plan jest na 40 zespołów, 8 grup po 5 ekip.

WYDARZENIE NA FACEBOOK

Polecamy też opcję "wezmę udział" w wydarzeniu na Facebooku ( link TUTAJ ), które stworzyliśmy specjalnie z okazji turnieju. Dzięki temu będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów oraz będą do Was docierały inne ważne informacje związane z całą imprezą. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom i znajomym, że rozpoczynamy kolejny turniej na najwyższym poziomie!

  • Dołącz do wydarzenia na portalu społecznościowym - TUTAJ
  • Dla drużyn z miejsc 1-3 atrakcyjne nagrody, okazałe pamiątkowe puchary, medale, sprzęt sportowy
  • Zgłoszenia przyjmujemy do 20 marca
  • Wpisowe do turnieju wynosi 399 PLN
  • kontakt telefoniczny do Organizatora 609-021-030 lub mailowy: kontakt@ligafanow.pl

Pamiętajcie, by nie czekać ze zgłoszeniem do ostatniej chwili, albowiem może się okazać, że zmagania przyjdzie Wam oglądać zza stadionowego płotu. Ze względu, iż zawody odbędą się w jeden dzień możemy przyjąć maksymalnie 40 ekipy, tak więc nie czekajcie do ostatniej chwili, bo może się okazać, że będziecie zmuszeni obejść się smakiem. Do zobaczenia!

Zbierz drużynę i pokaż na co Cię stać!