USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 11 Liga
Tabela : 11 Liga
Poz Zespół Pkt. Z R P BZ BS +/- Forma Nast. Mecz
7 NieDzielni 8 6 2 0 6 24 46 -22
P
2022-11-27 09:00
NieDzielni 1 : 9 Red Rebels
P
2022-11-20 14:00
NieDzielni 5 : 6 Szereg Homogenizowany
W
2022-11-13 09:00
NieDzielni 4 : 2 Pogromcy Poprzeczek
W
2022-11-06 08:00
NieDzielni 5 : 1 Old Boys Derby III
P
2022-10-23 21:00
NieDzielni 2 : 6 Green Team
8 Pogromcy Poprzeczek 8 6 2 0 6 33 64 -31
W
2022-11-20 14:00
Pogromcy Poprzeczek 8 : 0 Old Boys Derby III
P
2022-11-13 09:00
NieDzielni 4 : 2 Pogromcy Poprzeczek
P
2022-11-06 11:00
KTA Wszedło 7 : 1 Pogromcy Poprzeczek
P
2022-10-23 19:00
Pogromcy Poprzeczek 5 : 13 Szereg Homogenizowany
P
2022-10-16 21:00
Green Team 8 : 3 Pogromcy Poprzeczek
5 Green Team 8 10 3 1 4 43 47 -4
P
2022-11-27 17:00
Green Team 5 : 9 KTA Wszedło
P
2022-11-20 18:00
Green Team 0 : 5 Red Rebels
R
2022-11-13 19:00
Old Boys Derby III 8 : 8 Green Team
P
2022-11-06 18:00
Green Team 2 : 6 Borowiki
W
2022-10-23 21:00
NieDzielni 2 : 6 Green Team
2 Borowiki 8 18 6 0 2 65 23 42
W
2022-11-27 13:00
Gentleman Warsaw Team 1 : 11 Borowiki
P
2022-11-20 09:00
Borowiki 2 : 4 KTA Wszedło
W
2022-11-06 18:00
Green Team 2 : 6 Borowiki
W
2022-10-23 09:00
Borowiki 5 : 2 Red Rebels
W
2022-10-16 12:00
Borowiki 11 : 1 Old Boys Derby III
9 Old Boys Derby III 8 5 1 2 5 24 69 -45
P
2022-11-27 15:00
Old Boys Derby III 0 : 13 Szereg Homogenizowany
P
2022-11-20 14:00
Pogromcy Poprzeczek 8 : 0 Old Boys Derby III
R
2022-11-13 19:00
Old Boys Derby III 8 : 8 Green Team
P
2022-11-06 08:00
NieDzielni 5 : 1 Old Boys Derby III
P
2022-11-06 10:00
Red Rebels 16 : 2 Old Boys Derby III
6 Gentleman Warsaw Team 8 7 2 1 5 27 57 -30
P
2022-11-27 13:00
Gentleman Warsaw Team 1 : 11 Borowiki
P
2022-11-13 13:00
Red Rebels 7 : 3 Gentleman Warsaw Team
P
2022-11-06 15:00
Gentleman Warsaw Team 3 : 12 Szereg Homogenizowany
P
2022-10-23 14:00
Old Boys Derby III 6 : 2 Gentleman Warsaw Team
W
2022-10-16 14:00
Gentleman Warsaw Team 5 : 3 NieDzielni
3 KTA Wszedło 8 17 5 2 1 46 36 10
W
2022-11-27 17:00
Green Team 5 : 9 KTA Wszedło
W
2022-11-20 09:00
Borowiki 2 : 4 KTA Wszedło
P
2022-11-13 16:00
Szereg Homogenizowany 12 : 4 KTA Wszedło
W
2022-11-06 11:00
KTA Wszedło 7 : 1 Pogromcy Poprzeczek
W
2022-10-16 19:00
KTA Wszedło 8 : 6 Red Rebels
1 Szereg Homogenizowany 8 21 7 0 1 80 36 44
W
2022-11-27 15:00
Old Boys Derby III 0 : 13 Szereg Homogenizowany
W
2022-11-20 14:00
NieDzielni 5 : 6 Szereg Homogenizowany
W
2022-11-13 16:00
Szereg Homogenizowany 12 : 4 KTA Wszedło
W
2022-11-06 15:00
Gentleman Warsaw Team 3 : 12 Szereg Homogenizowany
W
2022-10-23 19:00
Pogromcy Poprzeczek 5 : 13 Szereg Homogenizowany
4 Red Rebels 8 15 5 0 3 63 27 36
W
2022-11-27 09:00
NieDzielni 1 : 9 Red Rebels
W
2022-11-20 18:00
Green Team 0 : 5 Red Rebels
W
2022-11-13 13:00
Red Rebels 7 : 3 Gentleman Warsaw Team
W
2022-11-06 10:00
Red Rebels 16 : 2 Old Boys Derby III
P
2022-10-23 09:00
Borowiki 5 : 2 Red Rebels
Spadek
Awans
Zasady Tabeli

O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli kolejno decyduje:

  1. wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami (jeśli  dotyczy to więcej niż dwóch drużyn tworzona jest „mała tabela”, w której uwzględniane są tylko mecze między zainteresowanymi zespołami,
  2. bilans bramek,
  3. większa liczba strzelonych goli,
  4. większa liczba zwycięstw.

W przypadku, gdy żaden z wyżej wymienionych punktów nie rozstrzyga kolejności drużyn w tabeli, zarządza się rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W przypadku, gdy w dodatkowym meczu padnie rezultat remisowy, zarządza się, bezpośrednio po nim, serię rzutów karnych.

Reklama
Sponsorzy i Partnerzy