Tabela :
Kolejka :
Poz Zespół Pkt. Z R P BZ BS +/- Forma Nast. Mecz
1   CompatibL 4 10 3 1 0 24 13 11
W
2021-10-17 15:00
Hiszpański Galeon 2 : 6 CompatibL
W
2021-10-10 15:00
CompatibL 8 : 2 Slavic Warszawa
W
2021-10-03 17:00
CompatibL 4 : 3 Laissez Faire United
R
2021-09-26 16:00
FC Tartak 6 : 6 CompatibL
2021-10-24 18:30
Lujwaffe Tarchomin - CompatibL
Arena Picassa
3   FC Tartak 4 7 2 1 1 29 21 8
P
2021-10-17 17:30
FC Tartak 5 : 8 Miejskie Ziemniaczki
W
2021-10-10 14:30
Bad Boys 4 : 13 FC Tartak
W
2021-10-03 19:00
FC Tartak 5 : 3 Mobilis
R
2021-09-26 16:00
FC Tartak 6 : 6 CompatibL
2021-10-24 15:30
Slavic Warszawa - FC Tartak
Arena Picassa
7   Lujwaffe Tarchomin 4 4 1 1 2 17 15 2
P
2021-10-17 14:00
Lujwaffe Tarchomin 4 : 6 Mobilis
R
2021-10-10 12:30
Cosmos United 5 : 5 Lujwaffe Tarchomin
P
2021-10-03 12:00
Slavic Warszawa 4 : 3 Lujwaffe Tarchomin
W
2021-09-26 15:00
Hiszpański Galeon 0 : 5 Lujwaffe Tarchomin
2021-10-24 18:30
CompatibL - Lujwaffe Tarchomin
Arena Picassa
2   Mobilis 4 9 3 0 1 25 17 8
W
2021-10-17 14:00
Lujwaffe Tarchomin 4 : 6 Mobilis
W
2021-10-10 19:30
Mobilis 6 : 5 Hiszpański Galeon
P
2021-10-03 19:00
FC Tartak 5 : 3 Mobilis
W
2021-09-26 17:00
Miejskie Ziemniaczki 3 : 10 Mobilis
2021-10-24 14:30
Cosmos United - Mobilis
Arena Picassa
9   Bad Boys 4 3 1 0 3 16 25 -9
W
2021-10-17 13:30
Cosmos United 2 : 4 Bad Boys
P
2021-10-10 14:30
Bad Boys 4 : 13 FC Tartak
P
2021-10-03 15:00
Bad Boys 5 : 6 Hiszpański Galeon
P
2021-09-26 13:00
Bad Boys 3 : 4 Laissez Faire United
2021-10-24 13:30
Miejskie Ziemniaczki - Bad Boys
Arena Picassa
5   Laissez Faire United 4 6 2 0 2 12 12 0
P
2021-10-17 13:00
Slavic Warszawa 4 : 2 Laissez Faire United
W
2021-10-10 13:00
Laissez Faire United 3 : 1 Miejskie Ziemniaczki
P
2021-10-03 17:00
CompatibL 4 : 3 Laissez Faire United
W
2021-09-26 13:00
Bad Boys 3 : 4 Laissez Faire United
2021-10-24 16:00
Hiszpański Galeon - Laissez Faire United
Arena Grenady
4   Miejskie Ziemniaczki 4 6 2 0 2 19 23 -4
W
2021-10-17 17:30
FC Tartak 5 : 8 Miejskie Ziemniaczki
P
2021-10-10 13:00
Laissez Faire United 3 : 1 Miejskie Ziemniaczki
W
2021-10-03 15:00
Cosmos United 5 : 7 Miejskie Ziemniaczki
P
2021-09-26 17:00
Miejskie Ziemniaczki 3 : 10 Mobilis
2021-10-24 13:30
Bad Boys - Miejskie Ziemniaczki
Arena Picassa
6   Slavic Warszawa 4 6 2 0 2 12 21 -9
W
2021-10-17 13:00
Slavic Warszawa 4 : 2 Laissez Faire United
P
2021-10-10 15:00
CompatibL 8 : 2 Slavic Warszawa
W
2021-10-03 12:00
Slavic Warszawa 4 : 3 Lujwaffe Tarchomin
P
2021-09-26 13:00
Slavic Warszawa 2 : 8 Cosmos United
2021-10-24 15:30
FC Tartak - Slavic Warszawa
Arena Picassa
8   Cosmos United 4 4 1 1 2 20 18 2
P
2021-10-17 13:30
Cosmos United 2 : 4 Bad Boys
R
2021-10-10 12:30
Cosmos United 5 : 5 Lujwaffe Tarchomin
P
2021-10-03 15:00
Cosmos United 5 : 7 Miejskie Ziemniaczki
W
2021-09-26 13:00
Slavic Warszawa 2 : 8 Cosmos United
2021-10-24 14:30
Mobilis - Cosmos United
Arena Picassa
10   Hiszpański Galeon 4 3 1 0 3 13 22 -9
P
2021-10-17 15:00
Hiszpański Galeon 2 : 6 CompatibL
P
2021-10-10 19:30
Mobilis 6 : 5 Hiszpański Galeon
W
2021-10-03 15:00
Bad Boys 5 : 6 Hiszpański Galeon
P
2021-09-26 15:00
Hiszpański Galeon 0 : 5 Lujwaffe Tarchomin
2021-10-24 16:00
Laissez Faire United - Hiszpański Galeon
Arena Grenady
Spadek
Awans
Zasady Tabeli

O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli kolejno decyduje:

  1. wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami (jeśli  dotyczy to więcej niż dwóch drużyn tworzona jest „mała tabela”, w której uwzględniane są tylko mecze między zainteresowanymi zespołami,
  2. bilans bramek,
  3. większa liczba strzelonych goli,
  4. większa liczba zwycięstw.

W przypadku, gdy żaden z wyżej wymienionych punktów nie rozstrzyga kolejności drużyn w tabeli, zarządza się rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W przypadku, gdy w dodatkowym meczu padnie rezultat remisowy, zarządza się, bezpośrednio po nim, serię rzutów karnych.

Reklama
Sponsorzy
Partnerzy


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl