Tabela :
Kolejka :
Poz Zespół Pkt. Z R P BZ BS +/- Forma Nast. Mecz
4   FC Melange 4 6 2 0 2 12 14 -2
P
2021-10-17 12:30
Un Mate Team 4 : 2 FC Melange
P
2021-10-10 11:30
FC Melange 1 : 6 Energia
W
2021-10-03 18:00
FC Ballers 3 : 4 FC Melange
W
2021-09-26 14:00
FC Melange 5 : 1 FC Kanonierzy
2021-10-24 18:30
Bonito Warszawa - FC Melange
Arena Picassa
7   Old Eagles Koło 4 6 2 0 2 19 23 -4
W
2021-10-17 13:00
Old Eagles Koło 4 : 3 FC Ballers
P
2021-10-10 12:00
Old Eagles Koło 2 : 7 Ukranian Vikings
W
2021-10-03 11:00
Old Eagles Koło 11 : 3 FC Kanonierzy
P
2021-09-26 11:00
Energia 10 : 2 Old Eagles Koło
2021-10-24 10:00
Un Mate Team - Old Eagles Koło
Arena Grenady
10   FC Kanonierzy 4 0 0 0 4 10 27 -17
P
2021-10-17 18:00
Bonito Warszawa 6 : 5 FC Kanonierzy
P
2021-10-10 16:00
FC Kanonierzy 1 : 5 FC Ballers
P
2021-10-03 11:00
Old Eagles Koło 11 : 3 FC Kanonierzy
P
2021-09-26 14:00
FC Melange 5 : 1 FC Kanonierzy
2021-10-24 14:00
Perła WWA - FC Kanonierzy
Arena Grenady
9   Un Mate Team 4 3 1 0 3 14 16 -2
W
2021-10-17 12:30
Un Mate Team 4 : 2 FC Melange
P
2021-10-10 17:30
Fuszerka 4 : 3 Un Mate Team
P
2021-10-03 09:00
Un Mate Team 2 : 4 Energia
P
2021-09-26 10:00
Un Mate Team 5 : 6 Ukranian Vikings
2021-10-24 10:00
Old Eagles Koło - Un Mate Team
Arena Grenady
1   Energia 4 12 4 0 0 28 6 22
W
2021-10-17 17:00
Energia 8 : 1 Perła WWA
W
2021-10-10 11:30
FC Melange 1 : 6 Energia
W
2021-10-03 09:00
Un Mate Team 2 : 4 Energia
W
2021-09-26 11:00
Energia 10 : 2 Old Eagles Koło
2021-10-24 16:00
Fuszerka - Energia
Arena Grenady
2   Ukranian Vikings 4 9 3 0 1 24 15 9
P
2021-10-17 18:00
Fuszerka 3 : 2 Ukranian Vikings
W
2021-10-10 12:00
Old Eagles Koło 2 : 7 Ukranian Vikings
W
2021-10-03 15:00
Ukranian Vikings 9 : 5 Bonito Warszawa
W
2021-09-26 10:00
Un Mate Team 5 : 6 Ukranian Vikings
2021-10-24 15:00
FC Ballers - Ukranian Vikings
Arena Grenady
8   FC Ballers 4 3 1 0 3 15 15 0
P
2021-10-17 13:00
Old Eagles Koło 4 : 3 FC Ballers
W
2021-10-10 16:00
FC Kanonierzy 1 : 5 FC Ballers
P
2021-10-03 18:00
FC Ballers 3 : 4 FC Melange
P
2021-09-26 20:00
FC Ballers 4 : 6 Perła WWA
2021-10-24 15:00
Ukranian Vikings - FC Ballers
Arena Grenady
6   Bonito Warszawa 4 6 2 0 2 22 25 -3
W
2021-10-17 18:00
Bonito Warszawa 6 : 5 FC Kanonierzy
P
2021-10-10 18:30
Bonito Warszawa 5 : 6 Perła WWA
P
2021-10-03 15:00
Ukranian Vikings 9 : 5 Bonito Warszawa
W
2021-09-26 19:00
Fuszerka 5 : 6 Bonito Warszawa
2021-10-24 18:30
FC Melange - Bonito Warszawa
Arena Picassa
3   Perła WWA 4 9 3 0 1 20 21 -1
P
2021-10-17 17:00
Energia 8 : 1 Perła WWA
W
2021-10-10 18:30
Bonito Warszawa 5 : 6 Perła WWA
W
2021-10-03 16:00
Fuszerka 4 : 7 Perła WWA
W
2021-09-26 20:00
FC Ballers 4 : 6 Perła WWA
2021-10-24 14:00
FC Kanonierzy - Perła WWA
Arena Grenady
5   Fuszerka 4 6 2 0 2 16 18 -2
W
2021-10-17 18:00
Fuszerka 3 : 2 Ukranian Vikings
W
2021-10-10 17:30
Fuszerka 4 : 3 Un Mate Team
P
2021-10-03 16:00
Fuszerka 4 : 7 Perła WWA
P
2021-09-26 19:00
Fuszerka 5 : 6 Bonito Warszawa
2021-10-24 16:00
Energia - Fuszerka
Arena Grenady
Spadek
Awans
Zasady Tabeli

O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli kolejno decyduje:

  1. wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami (jeśli  dotyczy to więcej niż dwóch drużyn tworzona jest „mała tabela”, w której uwzględniane są tylko mecze między zainteresowanymi zespołami,
  2. bilans bramek,
  3. większa liczba strzelonych goli,
  4. większa liczba zwycięstw.

W przypadku, gdy żaden z wyżej wymienionych punktów nie rozstrzyga kolejności drużyn w tabeli, zarządza się rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W przypadku, gdy w dodatkowym meczu padnie rezultat remisowy, zarządza się, bezpośrednio po nim, serię rzutów karnych.

Reklama
Sponsorzy
Partnerzy


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl