MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
Tabela : 2 Liga
Poz Zespół Pkt. Z R P BZ BS +/- Forma Nast. Mecz
12 Saska Kępa 14 1 0 1 13 40 108 -68
P
2022-05-15 19:30
FC Górka 9 : 3 Saska Kępa
P
2022-05-08 19:30
Black Eagles Warszawa 16 : 1 Saska Kępa
P
2022-05-03 15:00
Saska Kępa 4 : 6 Gracze Gorszego Sortu
P
2022-04-24 19:00
Saska Kępa 3 : 12 Eternis
R
2022-04-10 15:30
Saska Kępa 3 : 3 Playboys Warszawa
2022-05-22 19:30
Explo Team - Saska Kępa
Arena Grenady
2 FC Górka 14 30 10 0 4 75 60 15
W
2022-05-15 19:30
FC Górka 9 : 3 Saska Kępa
P
2022-05-08 18:30
Gracze Gorszego Sortu 9 : 5 FC Górka
P
2022-05-03 20:30
FC Górka 4 : 7 Explo Team
W
2022-04-24 19:30
Playboys Warszawa 3 : 6 FC Górka
W
2022-04-10 20:30
Orzeły Stolicy 2 : 3 FC Górka
2022-05-22 20:30
Eternis - FC Górka
Arena Picassa
4 Warszawska Ferajna 14 26 8 2 4 68 53 15
P
2022-05-15 18:30
Eternis 5 : 1 Warszawska Ferajna
W
2022-05-08 16:00
Warszawska Ferajna 4 : 3 Playboys Warszawa
W
2022-05-03 20:00
Warszawska Ferajna 7 : 5 Black Eagles Warszawa
W
2022-04-24 17:30
Warszawska Ferajna 6 : 4 Gracze Gorszego Sortu
P
2022-04-10 16:00
Warszawska Ferajna 3 : 7 Zjednoczona Ochota
2022-05-22 12:30
Orzeły Stolicy - Warszawska Ferajna
Arena Picassa
7 Orzeły Stolicy 13 19 6 1 6 62 67 -5
W
2022-05-15 09:30
Gracze Gorszego Sortu 2 : 4 Orzeły Stolicy
R
2022-05-08 20:30
Orzeły Stolicy 6 : 6 Eternis
P
2022-04-24 09:30
Orzeły Stolicy 3 : 9 Zjednoczona Ochota
P
2022-04-10 20:30
Orzeły Stolicy 2 : 3 FC Górka
W
2021-11-28 14:30
Orzeły Stolicy 5 : 2 Gracze Gorszego Sortu
2022-05-22 12:30
Warszawska Ferajna - Orzeły Stolicy
Arena Picassa
6 Gracze Gorszego Sortu 14 21 7 0 7 68 69 -1
P
2022-05-15 09:30
Gracze Gorszego Sortu 2 : 4 Orzeły Stolicy
W
2022-05-08 18:30
Gracze Gorszego Sortu 9 : 5 FC Górka
W
2022-05-03 15:00
Saska Kępa 4 : 6 Gracze Gorszego Sortu
P
2022-04-24 17:30
Warszawska Ferajna 6 : 4 Gracze Gorszego Sortu
P
2022-04-10 17:00
Gracze Gorszego Sortu 2 : 5 Explo Team
2022-05-22 18:30
Black Eagles Warszawa - Gracze Gorszego Sortu
Arena Grenady
10 FC Nova Group 9 2 1 0 8 25 57 -32
P
2021-11-28 15:30
Zjednoczona Ochota 3 : 0 FC Nova Group
P
2021-11-21 20:30
FC Górka 8 : 3 FC Nova Group
P
2021-11-14 18:00
FC Nova Group 3 : 8 Szmulkers Team
P
2021-11-07 12:30
Gracze Gorszego Sortu 6 : 2 FC Nova Group
W
2021-10-24 14:30
FC Nova Group 4 : 3 Saska Kępa
11 Playboys Warszawa 4 1 0 1 3 10 26 -16
P
2022-05-15 14:30
Explo Team 13 : 1 Playboys Warszawa
P
2022-05-08 16:00
Warszawska Ferajna 4 : 3 Playboys Warszawa
P
2022-04-24 19:30
Playboys Warszawa 3 : 6 FC Górka
R
2022-04-10 15:30
Saska Kępa 3 : 3 Playboys Warszawa
2022-05-22 17:30
Zjednoczona Ochota - Playboys Warszawa
Arena Picassa
1 Zjednoczona Ochota 14 34 11 1 2 84 51 33
W
2022-05-15 19:30
Zjednoczona Ochota 9 : 3 Black Eagles Warszawa
W
2022-05-08 19:00
Zjednoczona Ochota 4 : 3 Explo Team
W
2022-05-03 19:30
Eternis 8 : 9 Zjednoczona Ochota
W
2022-04-24 09:30
Orzeły Stolicy 3 : 9 Zjednoczona Ochota
W
2022-04-10 16:00
Warszawska Ferajna 3 : 7 Zjednoczona Ochota
2022-05-22 17:30
Playboys Warszawa - Zjednoczona Ochota
Arena Picassa
5 Eternis 14 22 7 1 6 79 75 4
W
2022-05-15 18:30
Eternis 5 : 1 Warszawska Ferajna
R
2022-05-08 20:30
Orzeły Stolicy 6 : 6 Eternis
P
2022-05-03 19:30
Eternis 8 : 9 Zjednoczona Ochota
W
2022-04-24 19:00
Saska Kępa 3 : 12 Eternis
P
2022-04-10 20:30
Black Eagles Warszawa 8 : 1 Eternis
2022-05-22 20:30
FC Górka - Eternis
Arena Picassa
9 Szmulkers Team 9 5 2 1 6 36 36 0
P
2021-11-28 19:30
FC Górka 6 : 3 Szmulkers Team
P
2021-11-21 18:00
Black Eagles Warszawa 3 : 0 Szmulkers Team
W
2021-11-14 18:00
FC Nova Group 3 : 8 Szmulkers Team
P
2021-11-07 16:00
Zjednoczona Ochota 6 : 2 Szmulkers Team
P
2021-10-24 17:00
Szmulkers Team 0 : 3 Eternis
3 Black Eagles Warszawa 14 27 9 0 5 90 58 32
P
2022-05-15 19:30
Zjednoczona Ochota 9 : 3 Black Eagles Warszawa
W
2022-05-08 19:30
Black Eagles Warszawa 16 : 1 Saska Kępa
P
2022-05-03 20:00
Warszawska Ferajna 7 : 5 Black Eagles Warszawa
P
2022-04-24 16:00
Black Eagles Warszawa 1 : 7 Explo Team
W
2022-04-10 20:30
Black Eagles Warszawa 8 : 1 Eternis
2022-05-22 18:30
Gracze Gorszego Sortu - Black Eagles Warszawa
Arena Grenady
8 Explo Team 5 12 4 0 1 35 12 23
W
2022-05-15 14:30
Explo Team 13 : 1 Playboys Warszawa
P
2022-05-08 19:00
Zjednoczona Ochota 4 : 3 Explo Team
W
2022-05-03 20:30
FC Górka 4 : 7 Explo Team
W
2022-04-24 16:00
Black Eagles Warszawa 1 : 7 Explo Team
W
2022-04-10 17:00
Gracze Gorszego Sortu 2 : 5 Explo Team
2022-05-22 19:30
Saska Kępa - Explo Team
Arena Grenady
Spadek
Awans
Zasady Tabeli

O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli kolejno decyduje:

  1. wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami (jeśli  dotyczy to więcej niż dwóch drużyn tworzona jest „mała tabela”, w której uwzględniane są tylko mecze między zainteresowanymi zespołami,
  2. bilans bramek,
  3. większa liczba strzelonych goli,
  4. większa liczba zwycięstw.

W przypadku, gdy żaden z wyżej wymienionych punktów nie rozstrzyga kolejności drużyn w tabeli, zarządza się rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W przypadku, gdy w dodatkowym meczu padnie rezultat remisowy, zarządza się, bezpośrednio po nim, serię rzutów karnych.

Reklama
Sponsorzy i Partnerzy