Tabela :
Kolejka :
Poz Zespół Pkt. Z R P BZ BS +/- Forma Nast. Mecz
2   ALPAN 4 12 4 0 0 33 22 11
W
2021-10-17 10:30
FC Freedom 4 : 9 ALPAN
W
2021-10-10 16:30
FC Otamany 7 : 10 ALPAN
W
2021-10-10 18:30
Drunk Team 10 : 12 ALPAN
W
2021-10-03 10:00
ALPAN 2 : 1 Tylko Zwycięstwo
2021-10-24 19:30
Green Lantern - ALPAN
Arena Picassa
7   Tylko Zwycięstwo 4 3 1 0 3 12 17 -5
W
2021-10-17 11:00
FC Otamany 3 : 5 Tylko Zwycięstwo
P
2021-10-10 09:00
FC Almaz 7 : 3 Tylko Zwycięstwo
P
2021-10-03 10:00
ALPAN 2 : 1 Tylko Zwycięstwo
P
2021-09-26 19:00
Tylko Zwycięstwo 3 : 5 Niski Press
2021-10-24 12:00
FC Freedom - Tylko Zwycięstwo
Arena Grenady
9   Drunk Team 3 0 0 0 3 15 27 -12
P
2021-10-10 18:30
Drunk Team 10 : 12 ALPAN
P
2021-10-03 18:00
Drunk Team 4 : 12 FC Freedom
P
2021-09-26 19:00
Drunk Team 1 : 3 Green Lantern
2021-10-24 19:00
FC Almaz - Drunk Team
Arena Grenady
4   Deportivo la chickeno 3 6 2 0 1 22 19 3
W
2021-10-10 14:30
Deportivo la chickeno 9 : 3 FC Otamany
P
2021-10-03 16:00
Niski Press 10 : 6 Deportivo la chickeno
W
2021-09-26 12:00
Deportivo la chickeno 7 : 6 FC Almaz
2021-10-24 11:30
Cleopartner - Deportivo la chickeno
Arena Picassa
5   Green Lantern 4 6 2 0 2 17 17 0
P
2021-10-17 17:30
Cleopartner 6 : 1 Green Lantern
W
2021-10-10 17:30
Green Lantern 11 : 5 FC Freedom
P
2021-10-03 14:00
Green Lantern 2 : 5 FC Almaz
W
2021-09-26 19:00
Drunk Team 1 : 3 Green Lantern
2021-10-24 19:30
ALPAN - Green Lantern
Arena Picassa
1   Cleopartner 4 12 4 0 0 28 8 20
W
2021-10-17 17:30
Cleopartner 6 : 1 Green Lantern
W
2021-10-10 17:00
Cleopartner 8 : 3 Niski Press
W
2021-10-03 13:00
FC Otamany 3 : 8 Cleopartner
W
2021-09-26 15:00
FC Freedom 1 : 6 Cleopartner
2021-10-24 11:30
Deportivo la chickeno - Cleopartner
Arena Picassa
8   FC Freedom 4 3 1 0 3 22 30 -8
P
2021-10-17 10:30
FC Freedom 4 : 9 ALPAN
P
2021-10-10 17:30
Green Lantern 11 : 5 FC Freedom
W
2021-10-03 18:00
Drunk Team 4 : 12 FC Freedom
P
2021-09-26 15:00
FC Freedom 1 : 6 Cleopartner
2021-10-24 12:00
Tylko Zwycięstwo - FC Freedom
Arena Grenady
10   FC Otamany 4 0 0 0 4 16 32 -16
P
2021-10-17 11:00
FC Otamany 3 : 5 Tylko Zwycięstwo
P
2021-10-10 16:30
FC Otamany 7 : 10 ALPAN
P
2021-10-10 14:30
Deportivo la chickeno 9 : 3 FC Otamany
P
2021-10-03 13:00
FC Otamany 3 : 8 Cleopartner
2021-10-24 17:30
Niski Press - FC Otamany
Arena Picassa
6   Niski Press 4 6 2 0 2 20 24 -4
P
2021-10-17 15:30
FC Almaz 7 : 2 Niski Press
P
2021-10-10 17:00
Cleopartner 8 : 3 Niski Press
W
2021-10-03 16:00
Niski Press 10 : 6 Deportivo la chickeno
W
2021-09-26 19:00
Tylko Zwycięstwo 3 : 5 Niski Press
2021-10-24 17:30
FC Otamany - Niski Press
Arena Picassa
3   FC Almaz 4 9 3 0 1 25 14 11
W
2021-10-17 15:30
FC Almaz 7 : 2 Niski Press
W
2021-10-10 09:00
FC Almaz 7 : 3 Tylko Zwycięstwo
W
2021-10-03 14:00
Green Lantern 2 : 5 FC Almaz
P
2021-09-26 12:00
Deportivo la chickeno 7 : 6 FC Almaz
2021-10-24 19:00
Drunk Team - FC Almaz
Arena Grenady
Spadek
Awans
Zasady Tabeli

O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli kolejno decyduje:

  1. wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami (jeśli  dotyczy to więcej niż dwóch drużyn tworzona jest „mała tabela”, w której uwzględniane są tylko mecze między zainteresowanymi zespołami,
  2. bilans bramek,
  3. większa liczba strzelonych goli,
  4. większa liczba zwycięstw.

W przypadku, gdy żaden z wyżej wymienionych punktów nie rozstrzyga kolejności drużyn w tabeli, zarządza się rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W przypadku, gdy w dodatkowym meczu padnie rezultat remisowy, zarządza się, bezpośrednio po nim, serię rzutów karnych.

Reklama
Sponsorzy
Partnerzy


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl