Tabela :
Kolejka :
Poz Zespół Pkt. Z R P BZ BS +/- Forma Nast. Mecz
1   TUR Ochota 4 12 4 0 0 24 8 16
W
2021-10-17 11:00
East Wind 1 : 6 TUR Ochota
W
2021-10-10 13:00
TUR Ochota 4 : 1 FC Impuls UA
W
2021-10-03 10:00
Mixamator 2 : 5 TUR Ochota
W
2021-09-26 09:00
TUR Ochota 9 : 4 Contra
2021-10-24 10:00
AnonyMMous! - TUR Ochota
Arena Grenady
8   Mixamator 4 1 0 1 3 15 23 -8
P
2021-10-17 16:00
Mixamator 2 : 3 FC Kebavita
R
2021-10-10 19:30
In Plus & Pojemna Halina 6 : 6 Mixamator
P
2021-10-03 10:00
Mixamator 2 : 5 TUR Ochota
P
2021-09-26 20:00
Mixamator 5 : 9 FC Gorlicka
2021-10-24 13:30
East Wind - Mixamator
Arena Picassa
6   AnonyMMous! 4 6 2 0 2 17 13 4
W
2021-10-17 10:00
AnonyMMous! 6 : 1 Contra
P
2021-10-10 14:00
AnonyMMous! 4 : 6 FC Kebavita
W
2021-10-03 12:00
Narodowe Śródmieście 3 : 6 AnonyMMous!
P
2021-09-26 15:00
AnonyMMous! 1 : 3 In Plus & Pojemna Halina
2021-10-24 10:00
TUR Ochota - AnonyMMous!
Arena Grenady
4   East Wind 4 7 2 1 1 13 13 0
P
2021-10-17 11:00
East Wind 1 : 6 TUR Ochota
W
2021-10-10 12:00
Contra 3 : 6 East Wind
W
2021-10-03 16:00
FC Impuls UA 1 : 3 East Wind
R
2021-09-26 13:00
FC Kebavita 3 : 3 East Wind
2021-10-24 13:30
Mixamator - East Wind
Arena Picassa
5   FC Kebavita 4 7 2 1 1 16 20 -4
W
2021-10-17 16:00
Mixamator 2 : 3 FC Kebavita
W
2021-10-10 14:00
AnonyMMous! 4 : 6 FC Kebavita
P
2021-10-03 15:00
In Plus & Pojemna Halina 11 : 4 FC Kebavita
R
2021-09-26 13:00
FC Kebavita 3 : 3 East Wind
2021-10-24 15:00
FC Impuls UA - FC Kebavita
Arena Grenady
10   Narodowe Śródmieście 4 0 0 0 4 12 31 -19
P
2021-10-17 12:00
Narodowe Śródmieście 4 : 10 In Plus & Pojemna Halina
P
2021-10-10 18:00
FC Gorlicka 9 : 3 Narodowe Śródmieście
P
2021-10-03 12:00
Narodowe Śródmieście 3 : 6 AnonyMMous!
P
2021-09-26 16:00
Narodowe Śródmieście 2 : 6 FC Impuls UA
2021-10-24 09:00
Contra - Narodowe Śródmieście
Arena Grenady
9   Contra 4 0 0 0 4 13 30 -17
P
2021-10-17 10:00
AnonyMMous! 6 : 1 Contra
P
2021-10-10 12:00
Contra 3 : 6 East Wind
P
2021-10-03 19:00
FC Gorlicka 9 : 5 Contra
P
2021-09-26 09:00
TUR Ochota 9 : 4 Contra
2021-10-24 09:00
Narodowe Śródmieście - Contra
Arena Grenady
7   FC Impuls UA 4 6 2 0 2 12 10 2
W
2021-10-17 16:30
FC Impuls UA 4 : 1 FC Gorlicka
P
2021-10-10 13:00
TUR Ochota 4 : 1 FC Impuls UA
P
2021-10-03 16:00
FC Impuls UA 1 : 3 East Wind
W
2021-09-26 16:00
Narodowe Śródmieście 2 : 6 FC Impuls UA
2021-10-24 15:00
FC Kebavita - FC Impuls UA
Arena Grenady
3   FC Gorlicka 4 9 3 0 1 28 17 11
P
2021-10-17 16:30
FC Impuls UA 4 : 1 FC Gorlicka
W
2021-10-10 18:00
FC Gorlicka 9 : 3 Narodowe Śródmieście
W
2021-10-03 19:00
FC Gorlicka 9 : 5 Contra
W
2021-09-26 20:00
Mixamator 5 : 9 FC Gorlicka
2021-10-24 20:30
In Plus & Pojemna Halina - FC Gorlicka
Arena Picassa
2   In Plus & Pojemna Halina 4 10 3 1 0 30 15 15
W
2021-10-17 12:00
Narodowe Śródmieście 4 : 10 In Plus & Pojemna Halina
R
2021-10-10 19:30
In Plus & Pojemna Halina 6 : 6 Mixamator
W
2021-10-03 15:00
In Plus & Pojemna Halina 11 : 4 FC Kebavita
W
2021-09-26 15:00
AnonyMMous! 1 : 3 In Plus & Pojemna Halina
2021-10-24 20:30
FC Gorlicka - In Plus & Pojemna Halina
Arena Picassa
Spadek
Awans
Zasady Tabeli

O pozycji w tabeli decyduje większa liczba zdobytych punktów. W przypadku równej liczby punktów o wyższej pozycji w tabeli kolejno decyduje:

  1. wynik bezpośredniego spotkania pomiędzy zainteresowanymi zespołami (jeśli  dotyczy to więcej niż dwóch drużyn tworzona jest „mała tabela”, w której uwzględniane są tylko mecze między zainteresowanymi zespołami,
  2. bilans bramek,
  3. większa liczba strzelonych goli,
  4. większa liczba zwycięstw.

W przypadku, gdy żaden z wyżej wymienionych punktów nie rozstrzyga kolejności drużyn w tabeli, zarządza się rozegranie dodatkowego meczu pomiędzy zainteresowanymi drużynami. W przypadku, gdy w dodatkowym meczu padnie rezultat remisowy, zarządza się, bezpośrednio po nim, serię rzutów karnych.

Reklama
Sponsorzy
Partnerzy


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl