USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 9 Liga
Super Star : 9 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Krystian
Matysek

Bad Boys
1 Krystian Matysek   Bad Boys 8 5 14

Piotr
Zieliński

Crimson Boys
2 Piotr Zieliński   Crimson Boys 9 7 14

Kamil
Pasik

TRCH
3 Kamil Pasik   TRCH 8 5 11

Patryk
Wąsowski

Joga Bonito
4 Patryk Wąsowski   Joga Bonito 8 4 10

Dima
Husak

Dynamo Wołomin
5 Dima Husak   Dynamo Wołomin 5 4 7

Sebastian
Dydecki

Awantura Warszawa II
6 Sebastian Dydecki   Awantura Warszawa II 9 5 7

Corneille
Malonga

TRCH
7 Corneille Malonga   TRCH 8 2 6

Arkadiusz
Trwoga

Warsaw Gunners FC
8 Arkadiusz Trwoga   Warsaw Gunners FC 6 2 6

Mikołaj
Zakrent

Hiszpański Galeon
9 Mikołaj Zakrent   Hiszpański Galeon 7 2 6

Daniel
Wasilewski

Hiszpański Galeon
10 Daniel Wasilewski   Hiszpański Galeon 5 3 5

Oleh
Ilnytskyi

FC Torpedo
11 Oleh Ilnytskyi   FC Torpedo 7 2 5

Mateusz
Bubrzyk

Joga Bonito
12 Mateusz Bubrzyk   Joga Bonito 7 3 5

Wiktor
Ziółkowski

Warsaw Gunners FC
13 Wiktor Ziółkowski   Warsaw Gunners FC 2 2 4

Damian
Kucharczyk

Crimson Boys
14 Damian Kucharczyk   Crimson Boys 9 2 4

Adrian
Kras

TRCH
15 Adrian Kras   TRCH 9 2 4

Marcin
Kabański

Awantura Warszawa II
16 Marcin Kabański   Awantura Warszawa II 9 2 4

Ivan
Nasinnyk

FC Vikersonn
17 Ivan Nasinnyk   FC Vikersonn 8 2 4

Marcin
Siwiec

Warsaw Gunners FC
18 Marcin Siwiec   Warsaw Gunners FC 9 2 4

Radosław
Kania

Dynamo Wołomin
19 Radosław Kania   Dynamo Wołomin 9 1 3

Bartosz
Krajewski

Bad Boys
20 Bartosz Krajewski   Bad Boys 9 1 3

Łukasz
Śledziecki

Hiszpański Galeon
21 Łukasz Śledziecki   Hiszpański Galeon 6 1 3

Mikita
Hanchuk

FC Torpedo
22 Mikita Hanchuk   FC Torpedo 1 1 3

Karol
Kalicki

Bad Boys
23 Karol Kalicki   Bad Boys 7 1 3

Adam
Tyrakowski

Hiszpański Galeon
24 Adam Tyrakowski   Hiszpański Galeon 1 1 3

Artur
Karpinskyi

FC Vikersonn
25 Artur Karpinskyi   FC Vikersonn 4 1 3

Bartłomiej
Podobas

Bad Boys
26 Bartłomiej Podobas   Bad Boys 9 1 3

Michał
Podobas

Bad Boys
27 Michał Podobas   Bad Boys 6 1 3

Serhii
Zaridze

FC Vikersonn
28 Serhii Zaridze   FC Vikersonn 5 1 3

Vadym
Butenko

FC Vikersonn
29 Vadym Butenko   FC Vikersonn 2 1 3

Ruslan
Yaniv

FC Vikersonn
30 Ruslan Yaniv   FC Vikersonn 1 1 3
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama