USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 3 Liga
Super Star : 3 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Igor
Petlyak

Energia
1 Igor Petlyak   Energia 17 9 24

Eduard
Vakhidov

Ukranian Vikings
2 Eduard Vakhidov   Ukranian Vikings 18 9 23

Łukasz
Słowik

FC Melange
3 Łukasz Słowik   FC Melange 17 9 17

Piotr
Parol

Old Eagles Koło
4 Piotr Parol   Old Eagles Koło 15 7 16

Diego
Deisadze

Bonito Warszawa
5 Diego Deisadze   Bonito Warszawa 11 7 16

Bartosz
Jakubiel

FC Melange
6 Bartosz Jakubiel   FC Melange 15 6 14

Leon
Hendigery

Bonito Warszawa
7 Leon Hendigery   Bonito Warszawa 11 6 12

Jony
Kraajenbrink

Un Mate Team
8 Jony Kraajenbrink   Un Mate Team 13 5 11

Artur
Baradziej-Szczęśniak

FC Kanonierzy
9 Artur Baradziej-Szczęśniak   FC Kanonierzy 18 5 10

Heorhii
Parnitskii

Energia
10 Heorhii Parnitskii   Energia 16 3 9

Artiom
Pastushyk

FC Ballers
11 Artiom Pastushyk   FC Ballers 18 7 9

Arsen
Oleksiv

Ukranian Vikings
12 Arsen Oleksiv   Ukranian Vikings 14 3 9

Sebastian
Nowakowski

Old Eagles Koło
13 Sebastian Nowakowski   Old Eagles Koło 14 3 8

Oliwier
Tetkowski

Perła WWA
14 Oliwier Tetkowski   Perła WWA 5 4 8

Mateusz
Socha

Perła WWA
15 Mateusz Socha   Perła WWA 12 4 8

Damian
Pakuła

Fuszerka
16 Damian Pakuła   Fuszerka 13 4 8

Serhii
Orenchuk

Ukranian Vikings
17 Serhii Orenchuk   Ukranian Vikings 18 3 7

Marcel
Mich

FC Kanonierzy
18 Marcel Mich   FC Kanonierzy 8 3 7

Czarek
Petasz

FC Kanonierzy
19 Czarek Petasz   FC Kanonierzy 10 4 6

Jan
Ojrzyński

FC Ballers
20 Jan Ojrzyński   FC Ballers 13 2 6

Kuba
Przygoda

Bonito Warszawa
21 Kuba Przygoda   Bonito Warszawa 14 2 6

Yurii
Biliavskiy

Energia
22 Yurii Biliavskiy   Energia 9 2 6

Darek
Pocztowski

Perła WWA
23 Darek Pocztowski   Perła WWA 4 2 6

Volodymyr
Slobozheniuk

Energia
24 Volodymyr Slobozheniuk   Energia 17 2 6

Mariusz
Żywek

Old Eagles Koło
25 Mariusz Żywek   Old Eagles Koło 15 3 5

Karol
Milej

FC Ballers
26 Karol Milej   FC Ballers 15 4 4

Szymon
Owczarek

Fuszerka
27 Szymon Owczarek   Fuszerka 7 2 4

Ariel
Guelfi

Un Mate Team
28 Ariel Guelfi   Un Mate Team 14 3 4

Guillermo
Gerpe

Un Mate Team
29 Guillermo Gerpe   Un Mate Team 16 2 4

Wiktor
Mądry

Bonito Warszawa
30 Wiktor Mądry   Bonito Warszawa 10 1 3
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama