MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
Super Star : 3 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Punkty
Pkt.

Eduard
Vakhidov

Ukranian Vikings
1 Eduard Vakhidov   Ukranian Vikings 14 8 20

Łukasz
Słowik

FC Melange
2 Łukasz Słowik   FC Melange 13 7 15

Igor
Petlyak

Energia
3 Igor Petlyak   Energia 13 6 15

Diego
Deisadze

Bonito Warszawa
4 Diego Deisadze   Bonito Warszawa 9 6 13

Bartosz
Jakubiel

FC Melange
5 Bartosz Jakubiel   FC Melange 12 5 11

Jony
Kraajenbrink

Un Mate Team
6 Jony Kraajenbrink   Un Mate Team 12 5 11

Artur
Baradziej-Szczęśniak

FC Kanonierzy
7 Artur Baradziej-Szczęśniak   FC Kanonierzy 14 5 10

Piotr
Parol

Old Eagles Koło
8 Piotr Parol   Old Eagles Koło 11 4 9

Artiom
Pastushyk

FC Ballers
9 Artiom Pastushyk   FC Ballers 14 6 8

Serhii
Orenchuk

Ukranian Vikings
10 Serhii Orenchuk   Ukranian Vikings 14 3 7

Heorhii
Parnitskii

Energia
11 Heorhii Parnitskii   Energia 12 2 6

Yurii
Biliavskiy

Energia
12 Yurii Biliavskiy   Energia 9 2 6

Darek
Pocztowski

Perła WWA
13 Darek Pocztowski   Perła WWA 4 2 6

Mateusz
Socha

Perła WWA
14 Mateusz Socha   Perła WWA 7 2 6

Volodymyr
Slobozheniuk

Energia
15 Volodymyr Slobozheniuk   Energia 12 2 6

Leon
Hendigery

Bonito Warszawa
16 Leon Hendigery   Bonito Warszawa 6 3 5

Sebastian
Nowakowski

Old Eagles Koło
17 Sebastian Nowakowski   Old Eagles Koło 11 2 5

Szymon
Owczarek

Fuszerka
18 Szymon Owczarek   Fuszerka 7 2 4

Damian
Pakuła

Fuszerka
19 Damian Pakuła   Fuszerka 8 2 4

Marcel
Mich

FC Kanonierzy
20 Marcel Mich   FC Kanonierzy 5 2 4

Guillermo
Gerpe

Un Mate Team
21 Guillermo Gerpe   Un Mate Team 14 2 4

Czarek
Petasz

FC Kanonierzy
22 Czarek Petasz   FC Kanonierzy 7 2 4

Wiktor
Mądry

Bonito Warszawa
23 Wiktor Mądry   Bonito Warszawa 9 1 3

Aleksander
Goc

Fuszerka
24 Aleksander Goc   Fuszerka 9 3 3

Łukasz
Fox

Fuszerka
25 Łukasz Fox   Fuszerka 2 1 3

Jan
Fabian

Old Eagles Koło
26 Jan Fabian   Old Eagles Koło 5 1 3

Aleksander
Olędzki

Bonito Warszawa
27 Aleksander Olędzki   Bonito Warszawa 10 1 3

Sergii
Sarabin

Energia
28 Sergii Sarabin   Energia 4 1 3

Kuba
Przygoda

Bonito Warszawa
29 Kuba Przygoda   Bonito Warszawa 9 1 3

Ariel
Guelfi

Un Mate Team
30 Ariel Guelfi   Un Mate Team 11 2 3
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Super star

W każdym spotkaniu wybierany jest przez kapitanów zespołów najlepszy zawodnik przeciwnej drużyny. Odnotowywane jest to w protokołach meczowych a sama punktacja wygląda następująco:

  • 3 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik wygranej drużyny.
  • 2 - punkty otrzymuje najlepszy zawodnik drużyny, która zremisowała spotkanie.
  • 1 - punkt otrzymuje najlepszy zawodnik przegranej drużyny.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 punkty otrzymuje wówczas zawodnik, który zgromadzonych ma najwięcej punktów w swojej drużynie ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ). Zawodnik drużyny, która oddała walkowera nie dostaje żadnych punktów w klasyfikacji ogólnej.

Punkty zbierane są przez cały sezon ( jesień - wiosna ) a zawodnik, który zgromadzi ich najwięcej zostaje automatycznie wybrany na najlepszego zawodnika danej Ligi.

W przypadku równej ilości zgromadzonych punktów przez kilku zawodników decyzję o najlepszym zawodniku decyduje organizator.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 14 25 8 5
9   Mixamator 14 7 2 11
6   AnonyMMous! 14 19 6 7
4   East Wind 14 25 8 5
5   FC Kebavita 14 21 6 5
10   Narodowe Śródmieście 14 3 1 13
8   Contra 14 15 5 9
7   FC Impuls UA 14 17 5 7
1   FC Gorlicka 14 37 12 1
2   In Plus & Pojemna Halina 14 35 11 1
Social Media
Reklama