USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Puchar fanów
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 10 Liga
Strzelcy : 10 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Łukasz
Kobus

FC MokryWilly Cartel
1. Łukasz Kobus   FC MokryWilly Cartel 15 42 2.80

Khazar
Narimanli

Deluxe Barbershop
2. Khazar Narimanli   Deluxe Barbershop 16 39 2.44

Karol
Kowalski

FC Warsaw Wilanów
3. Karol Kowalski   FC Warsaw Wilanów 13 30 2.31

Ernest
Iwan

WKS Bęgal
4. Ernest Iwan   WKS Bęgal 14 29 2.07

Wiktor
Sląz

Na2Nóżkę
5. Wiktor Sląz   Na2Nóżkę 14 29 2.07

Kuba
Świtalski

FC Warsaw Wilanów
6. Kuba Świtalski   FC Warsaw Wilanów 15 25 1.67

Kacper
Napora

Kozice Warszawa
7. Kacper Napora   Kozice Warszawa 10 25 2.50

Mateusz
Mućka

FC MokryWilly Cartel
8. Mateusz Mućka   FC MokryWilly Cartel 11 24 2.18

Piotr
Zakrzewski

Piwo Po Meczu FC
9. Piotr Zakrzewski   Piwo Po Meczu FC 15 21 1.40

Kacper
Bera

Na2Nóżkę
10. Kacper Bera   Na2Nóżkę 16 20 1.25

Emil
Hasanzada

Deluxe Barbershop
11. Emil Hasanzada   Deluxe Barbershop 8 19 2.38

Robert
Afifi

Kozice Warszawa
12. Robert Afifi   Kozice Warszawa 16 17 1.06

Michał
Supłat

FC Warsaw Wilanów
13. Michał Supłat   FC Warsaw Wilanów 15 14 0.93

Parvin
Pashayev

Deluxe Barbershop
14. Parvin Pashayev   Deluxe Barbershop 13 13 1.00

Michał
Kukulski

Piwo Po Meczu FC
15. Michał Kukulski   Piwo Po Meczu FC 12 13 1.08

Piotr
Wdowiński

FC Warsaw Wilanów
16. Piotr Wdowiński   FC Warsaw Wilanów 15 13 0.87

Murad
Nabiyev

Deluxe Barbershop
17. Murad Nabiyev   Deluxe Barbershop 13 13 1.00

Valentine
Chekwube

Kozice Warszawa
18. Valentine Chekwube   Kozice Warszawa 7 12 1.71

Patryk
Opęchowski

WKS Bęgal
19. Patryk Opęchowski   WKS Bęgal 16 11 0.69

Murad
Dadashov

Deluxe Barbershop
20. Murad Dadashov   Deluxe Barbershop 15 10 0.67

Jan
Majecki

Piwo Po Meczu FC
21. Jan Majecki   Piwo Po Meczu FC 10 9 0.90

Mateusz
Rosłanowski

Na2Nóżkę
22. Mateusz Rosłanowski   Na2Nóżkę 10 9 0.90

Michał
Izydorczyk

Piwo Po Meczu FC
23. Michał Izydorczyk   Piwo Po Meczu FC 16 9 0.56

Eryk
Matwiejczyk

FC MokryWilly Cartel
24. Eryk Matwiejczyk   FC MokryWilly Cartel 7 9 1.29

Partyk
Szewczuk

A.D.S. SCORPION'S II
25. Partyk Szewczuk   A.D.S. SCORPION'S II 8 9 1.12

Kamil
Faryniarz

Kozice Warszawa
26. Kamil Faryniarz   Kozice Warszawa 16 8 0.50

Mariusz
Grzybowski

Kozice Warszawa
27. Mariusz Grzybowski   Kozice Warszawa 12 8 0.67

Radosław
Kokoszka

FC MokryWilly Cartel
28. Radosław Kokoszka   FC MokryWilly Cartel 5 8 1.60

Isa
Veysov

Deluxe Barbershop
29. Isa Veysov   Deluxe Barbershop 15 8 0.53

Kuba
Szabłowski

WKS Bęgal
30. Kuba Szabłowski   WKS Bęgal 16 8 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 18 26 8 8
7   ALPAN 18 24 8 10
10   AnonyMMous! 18 9 3 15
11   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 18 36 11 4
9   FC Impuls UA 18 12 4 14
1   FC Gorlicka 18 43 14 3
5   In Plus & Pojemna Halina 18 27 8 7
4   Esportivo Varsovia 18 30 10 8
2   EXC Mobile Ochota 18 38 12 4
8   Strefa Podium 9 7 2 6
Social Media
Reklama