USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 9 Liga
Strzelcy : 9 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Bartosz
Krajewski

Bad Boys
1. Bartosz Krajewski   Bad Boys 2 9 4.50

Kamil
Pasik

TRCH
2. Kamil Pasik   TRCH 2 8 4.00

Kacper
Urban

Dynamo Wołomin
3. Kacper Urban   Dynamo Wołomin 2 7 3.50

Piotr
Zieliński

Crimson Boys
4. Piotr Zieliński   Crimson Boys 2 6 3.00

Sebastian
Bartosik

Crimson Boys
5. Sebastian Bartosik   Crimson Boys 2 5 2.50

Damian
Kucharczyk

Crimson Boys
6. Damian Kucharczyk   Crimson Boys 2 5 2.50

Magnus
Michalski

Hiszpański Galeon
7. Magnus Michalski   Hiszpański Galeon 2 4 2.00

Michał
Podobas

Bad Boys
8. Michał Podobas   Bad Boys 2 4 2.00

Damian
Sych

Bad Boys
9. Damian Sych   Bad Boys 2 3 1.50

Mikołaj
Kawecki

TRCH
10. Mikołaj Kawecki   TRCH 2 3 1.50

Kamil
Janowicz

Bad Boys
11. Kamil Janowicz   Bad Boys 2 3 1.50

Ruslan
Kosmach

FC Vikersonn
12. Ruslan Kosmach   FC Vikersonn 2 3 1.50

Kyrylo
Kud

FC Torpedo
13. Kyrylo Kud   FC Torpedo 2 3 1.50

Daniel
Szadkowski

Awantura Warszawa II
14. Daniel Szadkowski   Awantura Warszawa II 1 3 3.00

Mateusz
Bubrzyk

Joga Bonito
15. Mateusz Bubrzyk   Joga Bonito 2 3 1.50

Sebastian
Dydecki

Awantura Warszawa II
16. Sebastian Dydecki   Awantura Warszawa II 2 2 1.00

Łukasz
Śledziecki

Hiszpański Galeon
17. Łukasz Śledziecki   Hiszpański Galeon 1 2 2.00

Sebastian
Groszyk

Joga Bonito
18. Sebastian Groszyk   Joga Bonito 2 2 1.00

Damian
Borowski

Bad Boys
19. Damian Borowski   Bad Boys 2 2 1.00

Ivan
Nasinnyk

FC Vikersonn
20. Ivan Nasinnyk   FC Vikersonn 2 2 1.00

Arkadiusz
Trwoga

Warsaw Gunners FC
21. Arkadiusz Trwoga   Warsaw Gunners FC 2 2 1.00

Maksym
Marchenko

FC Torpedo
22. Maksym Marchenko   FC Torpedo 2 2 1.00

Jakub
Grabowski

TRCH
23. Jakub Grabowski   TRCH 1 2 2.00

Anton
Liashuk

FC Torpedo
24. Anton Liashuk   FC Torpedo 2 2 1.00

Mateusz
Kusznieruk

Warsaw Gunners FC
25. Mateusz Kusznieruk   Warsaw Gunners FC 1 2 2.00

Patryk
Dominiak

Awantura Warszawa II
26. Patryk Dominiak   Awantura Warszawa II 2 2 1.00

Jakub
Szczypiorski

Hiszpański Galeon
27. Jakub Szczypiorski   Hiszpański Galeon 1 1 1.00

Mateusz
Milczarek

Dynamo Wołomin
28. Mateusz Milczarek   Dynamo Wołomin 2 1 0.50

Bartek
Fiks

TRCH
29. Bartek Fiks   TRCH 1 1 1.00

Mateusz
Hnatio

Joga Bonito
30. Mateusz Hnatio   Joga Bonito 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama