USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 8 Liga
Strzelcy : 8 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Jeremi
Szymański

Shot DJ
1. Jeremi Szymański   Shot DJ 8 14 1.75

Łukasz
Walo

Drunk Team
2. Łukasz Walo   Drunk Team 8 13 1.62

Mateusz
Rudnik

FC Po Nalewce
3. Mateusz Rudnik   FC Po Nalewce 7 13 1.86

Paweł
Szydziak

Polskie Drewno
4. Paweł Szydziak   Polskie Drewno 8 12 1.50

Łukasz
Dąbrowski

Mareckie Wygi
5. Łukasz Dąbrowski   Mareckie Wygi 3 11 3.67

Antek
Gronet

Wiecznie Drudzy
6. Antek Gronet   Wiecznie Drudzy 7 11 1.57

Marek
Malenka

Fuszerka II
7. Marek Malenka   Fuszerka II 9 11 1.22

Łukasz
Łukasiewicz

Oldboys Derby II
8. Łukasz Łukasiewicz   Oldboys Derby II 7 10 1.43

Damian
Wolski

Drunk Team
9. Damian Wolski   Drunk Team 5 10 2.00

Oleksandr
Hutarov

Mareckie Wygi
10. Oleksandr Hutarov   Mareckie Wygi 9 10 1.11

Damian
Kotowski

Mareckie Wygi
11. Damian Kotowski   Mareckie Wygi 7 10 1.43

Jakub
Westfal

SGS
12. Jakub Westfal   SGS 6 9 1.50

Bastien
Piasecki

Shot DJ
13. Bastien Piasecki   Shot DJ 7 9 1.29

Alex
Bobryk

FC Po Nalewce
14. Alex Bobryk   FC Po Nalewce 7 9 1.29

Rafał
Cybulski

Wiecznie Drudzy
15. Rafał Cybulski   Wiecznie Drudzy 4 8 2.00

Miłosz
Tabaka

FC Po Nalewce
16. Miłosz Tabaka   FC Po Nalewce 8 8 1.00

Oskar
Krajewski

Wiecznie Drudzy
17. Oskar Krajewski   Wiecznie Drudzy 7 8 1.14

Maciek
Michniewicz

Drunk Team
18. Maciek Michniewicz   Drunk Team 5 7 1.40

Hubert
Kaczmarczyk

FFK OldBoys II
19. Hubert Kaczmarczyk   FFK OldBoys II 6 7 1.17

Paweł
Ryder

SGS
20. Paweł Ryder   SGS 8 7 0.88

Krzysztof
Czerwonka

SGS
21. Krzysztof Czerwonka   SGS 8 6 0.75

Jakub
Lejman

Fuszerka II
22. Jakub Lejman   Fuszerka II 9 6 0.67

Dmytro
Solomiichuk

Mareckie Wygi
23. Dmytro Solomiichuk   Mareckie Wygi 9 6 0.67

Piotr
Kawka

Wiecznie Drudzy
24. Piotr Kawka   Wiecznie Drudzy 9 6 0.67

Yuriy
Trush

SGS
25. Yuriy Trush   SGS 6 6 1.00

Patryk
Ciarkowski

Shot DJ
26. Patryk Ciarkowski   Shot DJ 6 6 1.00

Szymon
Małkowski

Wiecznie Drudzy
27. Szymon Małkowski   Wiecznie Drudzy 8 5 0.62

Michał
Zduniak

Mareckie Wygi
28. Michał Zduniak   Mareckie Wygi 7 5 0.71

Adam
Włodarczyk

Oldboys Derby II
29. Adam Włodarczyk   Oldboys Derby II 7 5 0.71

Łukasz
Gaba

FC Po Nalewce
30. Łukasz Gaba   FC Po Nalewce 7 5 0.71
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama