USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 6 Liga
Strzelcy : 6 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Kamil
Paszek

FC Popalone Styki
1. Kamil Paszek   FC Popalone Styki 2 7 3.50

Oliwier
Tetkowski

Perła WWA
2. Oliwier Tetkowski   Perła WWA 2 7 3.50

Damian
Ostrowski

Saska Kępa
3. Damian Ostrowski   Saska Kępa 2 6 3.00

Bartek
Filip

A.D.S. SCORPION'S
4. Bartek Filip   A.D.S. SCORPION'S 2 4 2.00

Bartek
Czajka

Perła WWA
5. Bartek Czajka   Perła WWA 2 3 1.50

Konrad
Adamczyk

FC Dziki z Lasu
6. Konrad Adamczyk   FC Dziki z Lasu 2 3 1.50

Sebastian
Sitek

Saska Kępa
7. Sebastian Sitek   Saska Kępa 2 3 1.50

Adrian
Romańczyk

FC Radler Świętokrzyski
8. Adrian Romańczyk   FC Radler Świętokrzyski 1 3 3.00

Maciej
Lis

FC Radler Świętokrzyski
9. Maciej Lis   FC Radler Świętokrzyski 2 3 1.50

Daniel
Guba

ADP Wolska Ferajna
10. Daniel Guba   ADP Wolska Ferajna 1 3 3.00

Korneliusz
Troszczyński

Saska Kępa
11. Korneliusz Troszczyński   Saska Kępa 2 2 1.00

Oskar
Nieskórski

ADP Wolska Ferajna
12. Oskar Nieskórski   ADP Wolska Ferajna 1 2 2.00

Jan
Sroka

Saska Kępa
13. Jan Sroka   Saska Kępa 1 2 2.00

Łukasz
Marat

Saska Kępa
14. Łukasz Marat   Saska Kępa 1 2 2.00

Tymek
Kuroczko

FC Dziki z Lasu
15. Tymek Kuroczko   FC Dziki z Lasu 2 2 1.00

Mateusz
Nejman

ADP Wolska Ferajna
16. Mateusz Nejman   ADP Wolska Ferajna 2 2 1.00

Michał
Nawrocki

Tornado Squad
17. Michał Nawrocki   Tornado Squad 2 2 1.00

Michał
Makowski

FC Dziki z Lasu
18. Michał Makowski   FC Dziki z Lasu 2 2 1.00

Szymon
Fałowski

FC Radler Świętokrzyski
19. Szymon Fałowski   FC Radler Świętokrzyski 2 2 1.00

Adam
Zgórzak

Saska Kępa
20. Adam Zgórzak   Saska Kępa 2 1 0.50

Mateusz
Malinowski

ADP Wolska Ferajna
21. Mateusz Malinowski   ADP Wolska Ferajna 2 1 0.50

Jacek
Wojtala

Slavic Warszawa
22. Jacek Wojtala   Slavic Warszawa 2 1 0.50

luka
Danylenko

FC Łazarski
23. luka Danylenko   FC Łazarski 2 1 0.50

Łukasz
Kuczyński

FC Popalone Styki
24. Łukasz Kuczyński   FC Popalone Styki 2 1 0.50

Krzysztof
Blankiewicz

Slavic Warszawa
25. Krzysztof Blankiewicz   Slavic Warszawa 1 1 1.00

Atahan
Subutay

FC Łazarski
26. Atahan Subutay   FC Łazarski 2 1 0.50

Krzysztof
Kądzioła

FC Popalone Styki
27. Krzysztof Kądzioła   FC Popalone Styki 1 1 1.00

Mateusz
Odrakiewicz

Perła WWA
28. Mateusz Odrakiewicz   Perła WWA 2 1 0.50

Valentin
Bulba

ADP Wolska Ferajna
29. Valentin Bulba   ADP Wolska Ferajna 2 1 0.50

Antek
Nuszkiewicz

Slavic Warszawa
30. Antek Nuszkiewicz   Slavic Warszawa 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama