USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - Ekstraklasa
Strzelcy : Ekstraklasa
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Maks
Himel

FC Gorlicka
1. Maks Himel   FC Gorlicka 2 6 3.00

Borys
Ostapenko

FC Kebavita
2. Borys Ostapenko   FC Kebavita 2 5 2.50

Marcel
Gorczyca

FC Gorlicka
3. Marcel Gorczyca   FC Gorlicka 2 5 2.50

Adrian
Bartkiewicz

TUR Ochota
4. Adrian Bartkiewicz   TUR Ochota 2 4 2.00

Vladyslav
Budz

FC Impuls UA
5. Vladyslav Budz   FC Impuls UA 2 4 2.00

Mateusz
Marcinkiewicz

ALPAN
6. Mateusz Marcinkiewicz   ALPAN 2 3 1.50

Damian
Górka

Esportivo Varsovia
7. Damian Górka   Esportivo Varsovia 2 3 1.50

Sebastian
Dąbrowski

EXC Mobile Ochota
8. Sebastian Dąbrowski   EXC Mobile Ochota 2 3 1.50

Moatasem
Aziz

FC Kebavita
9. Moatasem Aziz   FC Kebavita 2 3 1.50

Kewin
Przygoda

Deportivo la chickeno
10. Kewin Przygoda   Deportivo la chickeno 2 3 1.50

Filip
Woźnica

FC Gorlicka
11. Filip Woźnica   FC Gorlicka 2 3 1.50

Tomasz
Warszawski

In Plus & Pojemna Halina
12. Tomasz Warszawski   In Plus & Pojemna Halina 1 3 3.00

Konrad
Szkopiński

Deportivo la chickeno
13. Konrad Szkopiński   Deportivo la chickeno 2 3 1.50

Stanisław
Niczyporenko

Deportivo la chickeno
14. Stanisław Niczyporenko   Deportivo la chickeno 2 3 1.50

Bohdan
Ivaniuk

FC Impuls UA
15. Bohdan Ivaniuk   FC Impuls UA 2 3 1.50

Eryk
Agnyziak

Deportivo la chickeno
16. Eryk Agnyziak   Deportivo la chickeno 2 3 1.50

Damian
Patoka

EXC Mobile Ochota
17. Damian Patoka   EXC Mobile Ochota 1 3 3.00

Patryk
Zych

Deportivo la chickeno
18. Patryk Zych   Deportivo la chickeno 2 3 1.50

Eryk
Zieliński

Esportivo Varsovia
19. Eryk Zieliński   Esportivo Varsovia 2 2 1.00

Kostiantyn
Didenko

FC Impuls UA
20. Kostiantyn Didenko   FC Impuls UA 1 2 2.00

Christian
Namani

FC Kebavita
21. Christian Namani   FC Kebavita 2 2 1.00

Mikołaj
Kwiatkowski

Esportivo Varsovia
22. Mikołaj Kwiatkowski   Esportivo Varsovia 2 2 1.00

Eryk
Stoch

AnonyMMous!
23. Eryk Stoch   AnonyMMous! 2 2 1.00

Bartosz
Przyborek

In Plus & Pojemna Halina
24. Bartosz Przyborek   In Plus & Pojemna Halina 2 2 1.00

Kamil
Melcher

ALPAN
25. Kamil Melcher   ALPAN 2 2 1.00

Michał
Matynia

AnonyMMous!
26. Michał Matynia   AnonyMMous! 2 1 0.50

Andrii
Pashchenko

FC Impuls UA
27. Andrii Pashchenko   FC Impuls UA 1 1 1.00

Przemysław
Kępiński

In Plus & Pojemna Halina
28. Przemysław Kępiński   In Plus & Pojemna Halina 1 1 1.00

Bartek
Osoliński

TUR Ochota
29. Bartek Osoliński   TUR Ochota 1 1 1.00

Daniil
Kuznetsov

FC Impuls UA
30. Daniil Kuznetsov   FC Impuls UA 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama