MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
Strzelcy : 11 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Daniel
Ziółkowski

Kometa Warszawa
1. Daniel Ziółkowski   Kometa Warszawa 17 102 6.00

Kamil
Pasik

Kometa Warszawa
2. Kamil Pasik   Kometa Warszawa 15 49 3.27

Filip
Górski

Kometa Warszawa
3. Filip Górski   Kometa Warszawa 13 35 2.69

Mateusz
Niewiadomy

Pogromcy Poprzeczek
4. Mateusz Niewiadomy   Pogromcy Poprzeczek 17 25 1.47

Michał
Kukulski

Piwo Po Meczu FC
5. Michał Kukulski   Piwo Po Meczu FC 12 24 2.00

Ivan
Nasinnyk

FC Vikersonn
6. Ivan Nasinnyk   FC Vikersonn 14 24 1.71

Kacper
Urban

Dynamo Wołomin
7. Kacper Urban   Dynamo Wołomin 17 24 1.41

Sebastian
Ostaszewski

Kometa Warszawa
8. Sebastian Ostaszewski   Kometa Warszawa 16 22 1.38

Ihor
Makhlai

FC Vikersonn
9. Ihor Makhlai   FC Vikersonn 15 22 1.47

Jan
Majecki

Piwo Po Meczu FC
10. Jan Majecki   Piwo Po Meczu FC 7 21 3.00

Mateusz
Legacki

Vistula Varsovia
11. Mateusz Legacki   Vistula Varsovia 15 20 1.33

Michał
Kurowski

Old Boys Derby III
12. Michał Kurowski   Old Boys Derby III 7 20 2.86

Adam
Włodarczyk

Old Boys Derby III
13. Adam Włodarczyk   Old Boys Derby III 13 20 1.54

Vadym
Butenko

FC Vikersonn
14. Vadym Butenko   FC Vikersonn 10 20 2.00

Yevhenii
Kyrii

FC Vikersonn
15. Yevhenii Kyrii   FC Vikersonn 16 19 1.19

Mikita
Hanchuk

FC Torpedo
16. Mikita Hanchuk   FC Torpedo 9 19 2.11

Roman
Zelinskyi

FC Torpedo
17. Roman Zelinskyi   FC Torpedo 11 18 1.64

Kamil
Pasieka

Dynamo Wołomin
18. Kamil Pasieka   Dynamo Wołomin 17 17 1.00

Kyrylo
Kud

FC Torpedo
19. Kyrylo Kud   FC Torpedo 11 16 1.45

Kamil
Jagsch

Green Team
20. Kamil Jagsch   Green Team 12 16 1.33

Maciej
Dorsz

Dynamo Wołomin
21. Maciej Dorsz   Dynamo Wołomin 9 15 1.67

Uladzislau
Nazaruk

FC Torpedo
22. Uladzislau Nazaruk   FC Torpedo 14 15 1.07

Anton
Liashuk

FC Torpedo
23. Anton Liashuk   FC Torpedo 11 14 1.27

Piotr
Zakrzewski

Piwo Po Meczu FC
24. Piotr Zakrzewski   Piwo Po Meczu FC 16 14 0.88

Vitalii
Kyrii

FC Vikersonn
25. Vitalii Kyrii   FC Vikersonn 16 13 0.81

Mikita
Karohvich

FC Torpedo
26. Mikita Karohvich   FC Torpedo 11 11 1.00

Sebastian
Szeleszczuk

Green Team
27. Sebastian Szeleszczuk   Green Team 16 11 0.69

Yevhenii
Vasylchenko

FC Torpedo
28. Yevhenii Vasylchenko   FC Torpedo 17 10 0.59

Andrii
Kramaraneko

FC Vikersonn
29. Andrii Kramaraneko   FC Vikersonn 5 10 2.00

Michał
Kozak

Piwo Po Meczu FC
30. Michał Kozak   Piwo Po Meczu FC 13 10 0.77
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 18 33 10 5
9   Mixamator 18 15 4 11
6   AnonyMMous! 18 25 8 9
4   East Wind 18 29 9 7
5   FC Kebavita 18 28 8 6
10   Narodowe Śródmieście 18 3 1 17
8   Contra 18 15 5 13
7   FC Impuls UA 18 23 7 9
1   FC Gorlicka 18 46 15 2
2   In Plus & Pojemna Halina 18 44 14 2
Social Media
Reklama