USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 5 Liga
Strzelcy : 5 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Patryk
Pawłowski

Praga Warszawa
1. Patryk Pawłowski   Praga Warszawa 18 43 2.39

Kamil
Ceran

Stado Szakali
2. Kamil Ceran   Stado Szakali 16 35 2.19

Tomasz
Cacko

Sante
3. Tomasz Cacko   Sante 16 27 1.69

Zhasulan
Kamantay

East Team
4. Zhasulan Kamantay   East Team 18 27 1.50

Kacper
Drozdowicz

Munja
5. Kacper Drozdowicz   Munja 13 23 1.77

Jan
Mitrowski

Stado Szakali
6. Jan Mitrowski   Stado Szakali 16 22 1.38

Maurycy
Ostaszewski

Stado Szakali
7. Maurycy Ostaszewski   Stado Szakali 14 18 1.29

Michał
Nawrocki

Tornado Squad
8. Michał Nawrocki   Tornado Squad 18 17 0.94

Mateusz
Adamowicz

Przypadkowe Grajki
9. Mateusz Adamowicz   Przypadkowe Grajki 10 16 1.60

Artur
Markiewicz

Praga Warszawa
10. Artur Markiewicz   Praga Warszawa 14 15 1.07

Michał
Karaś

FC Albatros
11. Michał Karaś   FC Albatros 14 15 1.07

Michał
Kowalczyk

FC Albatros
12. Michał Kowalczyk   FC Albatros 17 15 0.88

Adilet
Akkigarov

East Team
13. Adilet Akkigarov   East Team 13 14 1.08

Michał
Sztajerwald

Munja
14. Michał Sztajerwald   Munja 14 12 0.86

Bauyrzhan
Zhanuzakov

East Team
15. Bauyrzhan Zhanuzakov   East Team 17 12 0.71

Aleksander
Osowski

Stado Szakali
16. Aleksander Osowski   Stado Szakali 8 12 1.50

Paweł
Orzechowski

Praga Warszawa
17. Paweł Orzechowski   Praga Warszawa 14 11 0.79

Cezary
Małecki

FC Albatros
18. Cezary Małecki   FC Albatros 13 11 0.85

Damian
Kurasiewicz

FC Albatros
19. Damian Kurasiewicz   FC Albatros 10 10 1.00

Piotr
Kowalski

Sante
20. Piotr Kowalski   Sante 16 10 0.62

Jakhongir
Khayrullaev

East Team
21. Jakhongir Khayrullaev   East Team 10 10 1.00

Robert
Zając

Munja
22. Robert Zając   Munja 15 9 0.60

Paweł
Sujak

BRD Young Warriors
23. Paweł Sujak   BRD Young Warriors 12 9 0.75

Arek
Garwacki

Praga Warszawa
24. Arek Garwacki   Praga Warszawa 16 9 0.56

Dariusz
Pośniak

Praga Warszawa
25. Dariusz Pośniak   Praga Warszawa 10 9 0.90

Arkadiusz
Bieniek

BRD Young Warriors
26. Arkadiusz Bieniek   BRD Young Warriors 8 9 1.12

Bartosz
Jakóbczyk

Stado Szakali
27. Bartosz Jakóbczyk   Stado Szakali 9 8 0.89

Michał
Rzeczkowski

FC Albatros
28. Michał Rzeczkowski   FC Albatros 11 8 0.73

Michał
Konopka

Munja
29. Michał Konopka   Munja 11 8 0.73

Kajetan
Gramza

BRD Young Warriors
30. Kajetan Gramza   BRD Young Warriors 5 8 1.60
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama