MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
Strzelcy : 5 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia Śr.

Patryk
Pawłowski

Praga Warszawa
1. Patryk Pawłowski   Praga Warszawa 14 35 2.50

Kamil
Ceran

Stado Szakali
2. Kamil Ceran   Stado Szakali 12 28 2.33

Tomasz
Cacko

Sante
3. Tomasz Cacko   Sante 13 19 1.46

Zhasulan
Kamantay

East Team
4. Zhasulan Kamantay   East Team 14 19 1.36

Jan
Mitrowski

Stado Szakali
5. Jan Mitrowski   Stado Szakali 12 18 1.50

Maurycy
Ostaszewski

Stado Szakali
6. Maurycy Ostaszewski   Stado Szakali 10 15 1.50

Artur
Markiewicz

Praga Warszawa
7. Artur Markiewicz   Praga Warszawa 12 15 1.25

Michał
Kowalczyk

FC Albatros
8. Michał Kowalczyk   FC Albatros 14 13 0.93

Adilet
Akkigarov

East Team
9. Adilet Akkigarov   East Team 10 12 1.20

Kacper
Drozdowicz

Munja
10. Kacper Drozdowicz   Munja 9 12 1.33

Michał
Karaś

FC Albatros
11. Michał Karaś   FC Albatros 11 12 1.09

Michał
Sztajerwald

Munja
12. Michał Sztajerwald   Munja 12 12 1.00

Paweł
Orzechowski

Praga Warszawa
13. Paweł Orzechowski   Praga Warszawa 11 11 1.00

Aleksander
Osowski

Stado Szakali
14. Aleksander Osowski   Stado Szakali 6 11 1.83

Michał
Nawrocki

Tornado Squad
15. Michał Nawrocki   Tornado Squad 14 10 0.71

Arkadiusz
Bieniek

BRD Young Warriors
16. Arkadiusz Bieniek   BRD Young Warriors 8 9 1.12

Cezary
Małecki

FC Albatros
17. Cezary Małecki   FC Albatros 11 9 0.82

Robert
Zając

Munja
18. Robert Zając   Munja 14 9 0.64

Mateusz
Adamowicz

Przypadkowe Grajki
19. Mateusz Adamowicz   Przypadkowe Grajki 7 9 1.29

Aksel
Randal

Munja
20. Aksel Randal   Munja 5 8 1.60

Bauyrzhan
Zhanuzakov

East Team
21. Bauyrzhan Zhanuzakov   East Team 14 8 0.57

Dariusz
Pośniak

Praga Warszawa
22. Dariusz Pośniak   Praga Warszawa 9 8 0.89

Bartosz
Jakóbczyk

Stado Szakali
23. Bartosz Jakóbczyk   Stado Szakali 9 8 0.89

Mateusz
Nejman

ADP Wolska Ferajna
24. Mateusz Nejman   ADP Wolska Ferajna 5 8 1.60

Damian
Kurasiewicz

FC Albatros
25. Damian Kurasiewicz   FC Albatros 9 8 0.89

Michał
Rzeczkowski

FC Albatros
26. Michał Rzeczkowski   FC Albatros 11 8 0.73

Kajetan
Gramza

BRD Young Warriors
27. Kajetan Gramza   BRD Young Warriors 5 8 1.60

Maciej
Krupiński

Przypadkowe Grajki
28. Maciej Krupiński   Przypadkowe Grajki 8 8 1.00

Piotr
Kowalski

Sante
29. Piotr Kowalski   Sante 13 7 0.54

Jakhongir
Khayrullaev

East Team
30. Jakhongir Khayrullaev   East Team 9 7 0.78
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Strzelców

W klasyfikacji strzelców wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) strzeli największa ilość bramek w swojej Lidze.

Jeżeli drużyna wygrywa swoje spotkanie walkowerem 3 bramki wędrują wówczas do zawodnika, który zgromadzonych ma ich najwięcej ( oczywiście jeżeli stawi się na dany mecz ).

W przypadku równej ilości zgromadzonych bramek przez kilku zawodników najlepszym strzelcem zostaje ten, który zaliczył więcej występów w całym sezonie.

Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 14 25 8 5
9   Mixamator 14 7 2 11
6   AnonyMMous! 14 19 6 7
4   East Wind 14 25 8 5
5   FC Kebavita 14 21 6 5
10   Narodowe Śródmieście 14 3 1 13
8   Contra 14 15 5 9
7   FC Impuls UA 14 17 5 7
1   FC Gorlicka 14 37 12 1
2   In Plus & Pojemna Halina 14 35 11 1
Social Media
Reklama