USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 11 Liga
Asysty : 11 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Jan
Mitrowski

Szereg Homogenizowany
1 Jan Mitrowski   Szereg Homogenizowany 2 5 2.50

Daniel
Kaczmarek

Borowiki
2 Daniel Kaczmarek   Borowiki 2 4 2.00

Sławek
Ogorzelski

Old Boys Derby III
3 Sławek Ogorzelski   Old Boys Derby III 2 4 2.00

Abdurrahman
Karacabey

Red Rebels
4 Abdurrahman Karacabey   Red Rebels 1 4 4.00

Daniel
Kowalski

KTA Wszedło
5 Daniel Kowalski   KTA Wszedło 2 4 2.00

Cem
Ocak

Red Rebels
6 Cem Ocak   Red Rebels 1 3 3.00

Bartłomiej
Lechowicz

Borowiki
7 Bartłomiej Lechowicz   Borowiki 2 3 1.50

Ertugrul
Akoglan

Red Rebels
8 Ertugrul Akoglan   Red Rebels 1 3 3.00

Filip
Ptaszek

Szereg Homogenizowany
9 Filip Ptaszek   Szereg Homogenizowany 2 3 1.50

Daniel
Kurowski

Green Team
10 Daniel Kurowski   Green Team 1 3 3.00

Marcin
Aksamitowski

NieDzielni
11 Marcin Aksamitowski   NieDzielni 2 2 1.00

Adam
Włodarczyk

Old Boys Derby III
12 Adam Włodarczyk   Old Boys Derby III 2 2 1.00

Paweł
Margul

Gentleman Warsaw Team
13 Paweł Margul   Gentleman Warsaw Team 2 2 1.00

Artur
Gacoń

Old Boys Derby III
14 Artur Gacoń   Old Boys Derby III 2 2 1.00

Tomasz
Mazurek

Pogromcy Poprzeczek
15 Tomasz Mazurek   Pogromcy Poprzeczek 2 2 1.00

Dmytro
Nedashkivskyi

Borowiki
16 Dmytro Nedashkivskyi   Borowiki 2 2 1.00

Ahmet
Milera

Red Rebels
17 Ahmet Milera   Red Rebels 1 2 2.00

Tomek
Filipkowski

Green Team
18 Tomek Filipkowski   Green Team 1 2 2.00

Adam
Kolanowski

Borowiki
19 Adam Kolanowski   Borowiki 2 1 0.50

Kamil
Jarosz

NieDzielni
20 Kamil Jarosz   NieDzielni 2 1 0.50

Bartosz
Kusio

Pogromcy Poprzeczek
21 Bartosz Kusio   Pogromcy Poprzeczek 1 1 1.00

Marcin
Walczak

Green Team
22 Marcin Walczak   Green Team 1 1 1.00

Piotr
Cieślak

Old Boys Derby III
23 Piotr Cieślak   Old Boys Derby III 2 1 0.50

Bartłomiej
Rafał

Pogromcy Poprzeczek
24 Bartłomiej Rafał   Pogromcy Poprzeczek 1 1 1.00

Szymon
Andrusiuk

Green Team
25 Szymon Andrusiuk   Green Team 1 1 1.00

Bartosz
Wrona

Gentleman Warsaw Team
26 Bartosz Wrona   Gentleman Warsaw Team 2 1 0.50

Michał
Daniluk

Szereg Homogenizowany
27 Michał Daniluk   Szereg Homogenizowany 2 1 0.50

Bartosz
Kujawiński

NieDzielni
28 Bartosz Kujawiński   NieDzielni 2 1 0.50

Mateusz
Niewiadomy

Pogromcy Poprzeczek
29 Mateusz Niewiadomy   Pogromcy Poprzeczek 2 1 0.50

Łukasz
Kuna

Green Team
30 Łukasz Kuna   Green Team 1 1 1.00
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama