USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 8 Liga
Asysty : 8 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Michał
Janowski

Drunk Team
1 Michał Janowski   Drunk Team 2 5 2.50

Łukasz
Walo

Drunk Team
2 Łukasz Walo   Drunk Team 2 5 2.50

Marc
Lebozec

Shot DJ
3 Marc Lebozec   Shot DJ 2 4 2.00

Mikolaj
Teissedre

Shot DJ
4 Mikolaj Teissedre   Shot DJ 2 4 2.00

Maciej
Zarod

Polskie Drewno
5 Maciej Zarod   Polskie Drewno 2 3 1.50

Łukasz
Dąbrowski

Mareckie Wygi
6 Łukasz Dąbrowski   Mareckie Wygi 2 3 1.50

Dmytro
Yasinskyi

Mareckie Wygi
7 Dmytro Yasinskyi   Mareckie Wygi 2 3 1.50

Damian
Glijer

Mareckie Wygi
8 Damian Glijer   Mareckie Wygi 2 3 1.50

Antek
Gronet

Wiecznie Drudzy
9 Antek Gronet   Wiecznie Drudzy 2 2 1.00

Piotr
Kawka

Wiecznie Drudzy
10 Piotr Kawka   Wiecznie Drudzy 2 2 1.00

Miłosz
Tabaka

FC Po Nalewce
11 Miłosz Tabaka   FC Po Nalewce 2 2 1.00

Krzysztof
Grywiński

SGS
12 Krzysztof Grywiński   SGS 1 2 2.00

Artur
Macek

Fuszerka II
13 Artur Macek   Fuszerka II 2 2 1.00

Damian
Kotowski

Mareckie Wygi
14 Damian Kotowski   Mareckie Wygi 2 2 1.00

Adrian
Wasilewski

Mareckie Wygi
15 Adrian Wasilewski   Mareckie Wygi 2 2 1.00

Sławek
Ogorzelski

FC Po Nalewce
16 Sławek Ogorzelski   FC Po Nalewce 2 1 0.50

Paty
Paty

Shot DJ
17 Paty Paty   Shot DJ 1 1 1.00

Dariusz
Sierawski

Oldboys Derby II
18 Dariusz Sierawski   Oldboys Derby II 1 1 1.00

Paweł
Szydziak

Polskie Drewno
19 Paweł Szydziak   Polskie Drewno 2 1 0.50

Maciej
Łada

FC Po Nalewce
20 Maciej Łada   FC Po Nalewce 1 1 1.00

Thomad
Grocholski

Shot DJ
21 Thomad Grocholski   Shot DJ 1 1 1.00

Adam
Włodarczyk

Oldboys Derby II
22 Adam Włodarczyk   Oldboys Derby II 2 1 0.50

Marcin
Król

FC Po Nalewce
23 Marcin Król   FC Po Nalewce 2 1 0.50

Arkadiusz
Żelazko

Fuszerka II
24 Arkadiusz Żelazko   Fuszerka II 2 1 0.50

Mateusz
Bucior

Mareckie Wygi
25 Mateusz Bucior   Mareckie Wygi 2 1 0.50

Jakub
Lejman

Fuszerka II
26 Jakub Lejman   Fuszerka II 2 1 0.50

Dariusz
Gutkowski

SGS
27 Dariusz Gutkowski   SGS 2 1 0.50

Marek
Malenka

Fuszerka II
28 Marek Malenka   Fuszerka II 2 1 0.50

Krzysztof
Borucki

SGS
29 Krzysztof Borucki   SGS 2 1 0.50

Giacomo
Monti

Shot DJ
30 Giacomo Monti   Shot DJ 1 1 1.00
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama