USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 6 Liga
Asysty : 6 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Mateusz
Socha

Perła WWA
1 Mateusz Socha   Perła WWA 2 5 2.50

Sebastian
Sitek

Saska Kępa
2 Sebastian Sitek   Saska Kępa 2 4 2.00

Konrad
Adamczyk

FC Dziki z Lasu
3 Konrad Adamczyk   FC Dziki z Lasu 2 4 2.00

Marcin
Jaśkowiec

Saska Kępa
4 Marcin Jaśkowiec   Saska Kępa 1 3 3.00

Mateusz
Malinowski

ADP Wolska Ferajna
5 Mateusz Malinowski   ADP Wolska Ferajna 2 3 1.50

Konrad
Dzięciołowski

FC Popalone Styki
6 Konrad Dzięciołowski   FC Popalone Styki 2 2 1.00

Paweł
Piebiak

Tornado Squad
7 Paweł Piebiak   Tornado Squad 2 2 1.00

Tomasz
Niemyjski

FC Radler Świętokrzyski
8 Tomasz Niemyjski   FC Radler Świętokrzyski 2 2 1.00

Damian
Ostrowski

Saska Kępa
9 Damian Ostrowski   Saska Kępa 2 2 1.00

Juri
Łukjanec

A.D.S. SCORPION'S
10 Juri Łukjanec   A.D.S. SCORPION'S 2 2 1.00

Maciej
Lis

FC Radler Świętokrzyski
11 Maciej Lis   FC Radler Świętokrzyski 2 2 1.00

Jarosław
Socha

Perła WWA
12 Jarosław Socha   Perła WWA 1 2 2.00

Jacek
Wojtala

Slavic Warszawa
13 Jacek Wojtala   Slavic Warszawa 2 2 1.00

Maciej
Boguszewski

A.D.S. SCORPION'S
14 Maciej Boguszewski   A.D.S. SCORPION'S 1 2 2.00

Maciej
Beręsewicz

Slavic Warszawa
15 Maciej Beręsewicz   Slavic Warszawa 2 2 1.00

Szymon
Bednarski

FC Dziki z Lasu
16 Szymon Bednarski   FC Dziki z Lasu 2 2 1.00

Ivan
Kirianow

FC Łazarski
17 Ivan Kirianow   FC Łazarski 2 2 1.00

Jakub
Czajka

Perła WWA
18 Jakub Czajka   Perła WWA 2 1 0.50

Sebastian
Borkowski

Saska Kępa
19 Sebastian Borkowski   Saska Kępa 1 1 1.00

Oskar
Nieskórski

ADP Wolska Ferajna
20 Oskar Nieskórski   ADP Wolska Ferajna 1 1 1.00

Marek
Dąbrowski

FC Dziki z Lasu
21 Marek Dąbrowski   FC Dziki z Lasu 2 1 0.50

Kamil
Paszek

FC Popalone Styki
22 Kamil Paszek   FC Popalone Styki 2 1 0.50

Mateusz
Odrakiewicz

Perła WWA
23 Mateusz Odrakiewicz   Perła WWA 2 1 0.50

Marcin
Branowski

Saska Kępa
24 Marcin Branowski   Saska Kępa 2 1 0.50

Adam
Ignatowski

A.D.S. SCORPION'S
25 Adam Ignatowski   A.D.S. SCORPION'S 2 1 0.50

Bartek
Stokowiec

Tornado Squad
26 Bartek Stokowiec   Tornado Squad 2 1 0.50

Łukasz
Protasiuk

Perła WWA
27 Łukasz Protasiuk   Perła WWA 1 1 1.00

Adam
Zgórzak

Saska Kępa
28 Adam Zgórzak   Saska Kępa 2 1 0.50

Marcin
Kusak

Tornado Squad
29 Marcin Kusak   Tornado Squad 2 1 0.50

Bartek
Filip

A.D.S. SCORPION'S
30 Bartek Filip   A.D.S. SCORPION'S 2 1 0.50
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama