USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 5 Liga
Asysty : 5 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Patryk
Zych

Mikstura
1 Patryk Zych   Mikstura 9 16 1.78

Mateusz
Pawlik

Mikstura
2 Mateusz Pawlik   Mikstura 9 11 1.22

Olivier
Aleksander

BJM Development
3 Olivier Aleksander   BJM Development 8 8 1.00

Łukasz
Słowik

FC Melange
4 Łukasz Słowik   FC Melange 9 8 0.89

Szymon
Dudzik

Laga Warszawa
5 Szymon Dudzik   Laga Warszawa 6 7 1.17

Andrzej
Groszkowski

Junak
6 Andrzej Groszkowski   Junak 8 7 0.88

Kacper
Drozdowicz

Munja
7 Kacper Drozdowicz   Munja 7 7 1.00

Paweł
Groszkowski

Junak
8 Paweł Groszkowski   Junak 9 6 0.67

Gracjan
Kowalewski

BJM Development
9 Gracjan Kowalewski   BJM Development 7 6 0.86

Rafał
Jochemski

Mikstura
10 Rafał Jochemski   Mikstura 9 6 0.67

Michał
Konopka

Munja
11 Michał Konopka   Munja 8 6 0.75

Maciej
Włodarkiewicz

Bulbez Team Bemowo
12 Maciej Włodarkiewicz   Bulbez Team Bemowo 8 6 0.75

Wojciech
Buraś

Laga Warszawa
13 Wojciech Buraś   Laga Warszawa 8 5 0.62

Michał
Cholewiński

Bartolini Pasta
14 Michał Cholewiński   Bartolini Pasta 8 5 0.62

Łukasz
Żendzian

Bulbez Team Bemowo
15 Łukasz Żendzian   Bulbez Team Bemowo 8 5 0.62

Filip
Odoliński

BJM Development
16 Filip Odoliński   BJM Development 8 5 0.62

Krzysztof
Krzewiński

Junak
17 Krzysztof Krzewiński   Junak 9 5 0.56

Filip
Junowicz

FC Melange
18 Filip Junowicz   FC Melange 3 5 1.67

Robert
Rząca

Munja
19 Robert Rząca   Munja 9 4 0.44

Emil
Możdżonek

Sportowe Zakapiory
20 Emil Możdżonek   Sportowe Zakapiory 5 4 0.80

Tomek
Kalinka

Munja
21 Tomek Kalinka   Munja 7 4 0.57

Adrian
Winogrodzki

Sante
22 Adrian Winogrodzki   Sante 6 4 0.67

Patryk
Ciborski

BJM Development
23 Patryk Ciborski   BJM Development 7 4 0.57

Andrzej
Denysov

Munja
24 Andrzej Denysov   Munja 6 4 0.67

Krzysztof
Westenholz

Sportowe Zakapiory
25 Krzysztof Westenholz   Sportowe Zakapiory 4 4 1.00

Rafał
Zaremba

Bartolini Pasta
26 Rafał Zaremba   Bartolini Pasta 7 4 0.57

Ignacy
Jastrzębowski

BJM Development
27 Ignacy Jastrzębowski   BJM Development 7 4 0.57

Yuriy
Trush

Junak
28 Yuriy Trush   Junak 8 4 0.50

Mateusz
Kloch

Sportowe Zakapiory
29 Mateusz Kloch   Sportowe Zakapiory 7 4 0.57

Krzysztof
Biały

FC Melange
30 Krzysztof Biały   FC Melange 7 3 0.43
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama