USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 4 Liga
Asysty : 4 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Salvador
De Fenix

Cosmos United
1 Salvador De Fenix   Cosmos United 2 7 3.50

Mati
Musaew

Fuszerka
2 Mati Musaew   Fuszerka 2 6 3.00

Maciej
Dębowski

Cosmos United
3 Maciej Dębowski   Cosmos United 2 4 2.00

Grzegorz
Bogdański

LTM Warsaw
4 Grzegorz Bogdański   LTM Warsaw 2 3 1.50

Hubert
Cichocki

Cosmos United
5 Hubert Cichocki   Cosmos United 1 3 3.00

Tomasz
Łapiński

Virtualne Ń
6 Tomasz Łapiński   Virtualne Ń 2 3 1.50

Marcin
Wiktoruk

Oldboys Derby
7 Marcin Wiktoruk   Oldboys Derby 2 3 1.50

Konrad
Konik

Perła ekSPORT
8 Konrad Konik   Perła ekSPORT 2 3 1.50

Bartosz
Kaca

Virtualne Ń
9 Bartosz Kaca   Virtualne Ń 2 3 1.50

Jacek
Pryjomski

Oldboys Derby
10 Jacek Pryjomski   Oldboys Derby 2 2 1.00

Krzysztof
Kulibski

LTM Warsaw
11 Krzysztof Kulibski   LTM Warsaw 2 2 1.00

Marcin
Sobczak

Oldboys Derby
12 Marcin Sobczak   Oldboys Derby 1 2 2.00

Daniel
Czerwonka

Mobilis
13 Daniel Czerwonka   Mobilis 2 2 1.00

Sebastian
Chrzanowski

Virtualne Ń
14 Sebastian Chrzanowski   Virtualne Ń 1 2 2.00

Mateusz
Wodnicki

FC Tartak
15 Mateusz Wodnicki   FC Tartak 2 2 1.00

Paweł
Janiszewski

Mobilis
16 Paweł Janiszewski   Mobilis 2 2 1.00

Kamil
Wereda

Fuszerka
17 Kamil Wereda   Fuszerka 2 2 1.00

Szymon
Januła

Mobilis
18 Szymon Januła   Mobilis 2 2 1.00

Szczepan
Rothimel

FFK OLDBOYS
19 Szczepan Rothimel   FFK OLDBOYS 2 2 1.00

Arkadiusz
Żelazko

Fuszerka
20 Arkadiusz Żelazko   Fuszerka 2 1 0.50

Vlad
Yarmolenko

CompatibL
21 Vlad Yarmolenko   CompatibL 2 1 0.50

Darek
Filipek

FFK OLDBOYS
22 Darek Filipek   FFK OLDBOYS 1 1 1.00

Michał
Chochowski

Fuszerka
23 Michał Chochowski   Fuszerka 2 1 0.50

Yauheni
Volin

CompatibL
24 Yauheni Volin   CompatibL 2 1 0.50

Marcin
Kosson

FFK OLDBOYS
25 Marcin Kosson   FFK OLDBOYS 2 1 0.50

Maciej
Piasecki

FC Tartak
26 Maciej Piasecki   FC Tartak 1 1 1.00

Kamil
Saif

Perła ekSPORT
27 Kamil Saif   Perła ekSPORT 2 1 0.50

Michał
Kurowski

Oldboys Derby
28 Michał Kurowski   Oldboys Derby 1 1 1.00

Artur
Zawadziński

Cosmos United
29 Artur Zawadziński   Cosmos United 1 1 1.00

Damian
Pakuła

Fuszerka
30 Damian Pakuła   Fuszerka 1 1 1.00
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama