USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 1 Liga
Asysty : 1 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Jurii
Nievdakh

FC Almaz
1 Jurii Nievdakh   FC Almaz 2 5 2.50

Vitalii
Yakovenko

FC Otamany
2 Vitalii Yakovenko   FC Otamany 2 4 2.00

Artur
Cybulski

Zjednoczona Ochota
3 Artur Cybulski   Zjednoczona Ochota 2 4 2.00

Vitalii
Lubin

FC Almaz
4 Vitalii Lubin   FC Almaz 2 3 1.50

Karol
Kuzimiński

Contra
5 Karol Kuzimiński   Contra 2 3 1.50

Maciej
Kiełpsz

Warsaw Bandziors
6 Maciej Kiełpsz   Warsaw Bandziors 1 3 3.00

Kostiantyn
Didenko

FC Otamany
7 Kostiantyn Didenko   FC Otamany 2 3 1.50

Paweł
Orzechowski

Narodowe Śródmieście
8 Paweł Orzechowski   Narodowe Śródmieście 2 3 1.50

Adrian
Dembiński

Warszawska Ferajna
9 Adrian Dembiński   Warszawska Ferajna 2 2 1.00

Yevhen
Syrotenko

FC Almaz
10 Yevhen Syrotenko   FC Almaz 2 2 1.00

Rafał
Popis

Zjednoczona Ochota
11 Rafał Popis   Zjednoczona Ochota 1 2 2.00

Mikołaj
Kiełpsz

Warsaw Bandziors
12 Mikołaj Kiełpsz   Warsaw Bandziors 2 2 1.00

Michał
Raciborski

Contra
13 Michał Raciborski   Contra 2 2 1.00

Ihor
Matsiievskiy

FC Otamany
14 Ihor Matsiievskiy   FC Otamany 2 2 1.00

Daniel
Zalewski

Contra
15 Daniel Zalewski   Contra 1 2 2.00

Wiktor
Kozłowski

Warszawska Ferajna
16 Wiktor Kozłowski   Warszawska Ferajna 1 2 2.00

Jan
Zapolski

Explo Team
17 Jan Zapolski   Explo Team 2 2 1.00

Szymon
Kołosowski

Warsaw Bandziors
18 Szymon Kołosowski   Warsaw Bandziors 2 2 1.00

Kuba
Żmijewski

Warszawska Ferajna
19 Kuba Żmijewski   Warszawska Ferajna 2 2 1.00

Bartosz
Nowodworski

Mixamator
20 Bartosz Nowodworski   Mixamator 1 1 1.00

Arkadiusz
Kibler

Narodowe Śródmieście
21 Arkadiusz Kibler   Narodowe Śródmieście 2 1 0.50

Dmytro
Arterchuk

FC Otamany
22 Dmytro Arterchuk   FC Otamany 2 1 0.50

Dominik
Szarpak

Explo Team
23 Dominik Szarpak   Explo Team 1 1 1.00

Maciej
Bartha

Warsaw Bandziors
24 Maciej Bartha   Warsaw Bandziors 1 1 1.00

Mateusz
Karpiński

Mixamator
25 Mateusz Karpiński   Mixamator 2 1 0.50

Volodymyr
Kylnyk

FC Almaz
26 Volodymyr Kylnyk   FC Almaz 1 1 1.00

Konrad
Pietrzak

Warszawska Ferajna
27 Konrad Pietrzak   Warszawska Ferajna 2 1 0.50

Filip
Przygoda

Explo Team
28 Filip Przygoda   Explo Team 2 1 0.50

Kazimierz
Kiliński

Mixamator
29 Kazimierz Kiliński   Mixamator 2 1 0.50

Rafał
Osiński

Contra
30 Rafał Osiński   Contra 1 1 1.00
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama