USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 1 Liga
Asysty : 1 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Volodymyr
Kylnyk

FC Almaz
1 Volodymyr Kylnyk   FC Almaz 8 13 1.62

Vitalii
Yakovenko

FC Otamany
2 Vitalii Yakovenko   FC Otamany 9 11 1.22

Maciej
Cichocki

Warsaw Bandziors
3 Maciej Cichocki   Warsaw Bandziors 6 10 1.67

Marek
Pawłowski

Explo Team
4 Marek Pawłowski   Explo Team 6 9 1.50

Yevhen
Syrotenko

FC Almaz
5 Yevhen Syrotenko   FC Almaz 9 9 1.00

Szymon
Kołosowski

Warsaw Bandziors
6 Szymon Kołosowski   Warsaw Bandziors 9 9 1.00

Mikołaj
Wysocki

Green Lantern
7 Mikołaj Wysocki   Green Lantern 9 9 1.00

Jurii
Nievdakh

FC Almaz
8 Jurii Nievdakh   FC Almaz 4 8 2.00

Dmytro
Arterchuk

FC Otamany
9 Dmytro Arterchuk   FC Otamany 9 8 0.89

Tomasz
Zagórski

Contra
10 Tomasz Zagórski   Contra 6 8 1.33

Kostiantyn
Didenko

FC Otamany
11 Kostiantyn Didenko   FC Otamany 8 8 1.00

Rafał
Popis

Zjednoczona Ochota
12 Rafał Popis   Zjednoczona Ochota 6 8 1.33

Yaroslav
Smirnov

FC Otamany
13 Yaroslav Smirnov   FC Otamany 9 7 0.78

Konrad
Pietrzak

Warszawska Ferajna
14 Konrad Pietrzak   Warszawska Ferajna 8 7 0.88

Artur
Cybulski

Zjednoczona Ochota
15 Artur Cybulski   Zjednoczona Ochota 6 6 1.00

Valerii
Timchenko

FC Almaz
16 Valerii Timchenko   FC Almaz 4 6 1.50

Maciej
Kiełpsz

Warsaw Bandziors
17 Maciej Kiełpsz   Warsaw Bandziors 6 6 1.00

Karol
Kuzimiński

Contra
18 Karol Kuzimiński   Contra 7 6 0.86

Jan
Zapolski

Explo Team
19 Jan Zapolski   Explo Team 8 6 0.75

Kuba
Żmijewski

Warszawska Ferajna
20 Kuba Żmijewski   Warszawska Ferajna 8 6 0.75

Damian
Koński

Explo Team
21 Damian Koński   Explo Team 5 5 1.00

Dominik
Szarpak

Explo Team
22 Dominik Szarpak   Explo Team 7 5 0.71

Michał
Raciborski

Contra
23 Michał Raciborski   Contra 7 5 0.71

Norbert
Wilk

Warsaw Bandziors
24 Norbert Wilk   Warsaw Bandziors 6 5 0.83

Bartosz
Nowodworski

Mixamator
25 Bartosz Nowodworski   Mixamator 6 4 0.67

Dawid
Biela

Contra
26 Dawid Biela   Contra 4 4 1.00

Adrian
Dembiński

Warszawska Ferajna
27 Adrian Dembiński   Warszawska Ferajna 7 4 0.57

Arkadiusz
Kibler

Narodowe Śródmieście
28 Arkadiusz Kibler   Narodowe Śródmieście 9 4 0.44

Adrian
Rzepecki

Green Lantern
29 Adrian Rzepecki   Green Lantern 8 4 0.50

Ihor
Matsiievskiy

FC Otamany
30 Ihor Matsiievskiy   FC Otamany 9 4 0.44
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama