MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
Asysty : 5 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Kamil
Ceran

Stado Szakali
1 Kamil Ceran   Stado Szakali 16 32 2.00

Patryk
Pawłowski

Praga Warszawa
2 Patryk Pawłowski   Praga Warszawa 18 21 1.17

Artur
Markiewicz

Praga Warszawa
3 Artur Markiewicz   Praga Warszawa 14 19 1.36

Adilet
Akkigarov

East Team
4 Adilet Akkigarov   East Team 13 16 1.23

Mislav
Paic-Karega

East Team
5 Mislav Paic-Karega   East Team 5 14 2.80

Jakub
Hemperek

FC Albatros
6 Jakub Hemperek   FC Albatros 16 11 0.69

Zhasulan
Kamantay

East Team
7 Zhasulan Kamantay   East Team 18 11 0.61

Cezary
Małecki

FC Albatros
8 Cezary Małecki   FC Albatros 13 10 0.77

Bartosz
Jakóbczyk

Stado Szakali
9 Bartosz Jakóbczyk   Stado Szakali 9 10 1.11

Maurycy
Ostaszewski

Stado Szakali
10 Maurycy Ostaszewski   Stado Szakali 14 10 0.71

Kamil
Kwieciński

Praga Warszawa
11 Kamil Kwieciński   Praga Warszawa 17 9 0.53

Łukasz
Stefaniak

Sante
12 Łukasz Stefaniak   Sante 13 8 0.62

Paweł
Orzechowski

Praga Warszawa
13 Paweł Orzechowski   Praga Warszawa 14 8 0.57

Adam
Lewandowski

Sante
14 Adam Lewandowski   Sante 13 7 0.54

Piotr
Pieńkowski

Przypadkowe Grajki
15 Piotr Pieńkowski   Przypadkowe Grajki 12 7 0.58

Aleksander
Osowski

Stado Szakali
16 Aleksander Osowski   Stado Szakali 8 7 0.88

Michał
Marczyk

Przypadkowe Grajki
17 Michał Marczyk   Przypadkowe Grajki 13 7 0.54

Robert
Rząca

Munja
18 Robert Rząca   Munja 17 7 0.41

Kacper
Drozdowicz

Munja
19 Kacper Drozdowicz   Munja 13 7 0.54

Michał
Konopka

Munja
20 Michał Konopka   Munja 11 7 0.64

Arkadiusz
Bieniek

BRD Young Warriors
21 Arkadiusz Bieniek   BRD Young Warriors 8 7 0.88

Piotr
Kowalski

Sante
22 Piotr Kowalski   Sante 16 6 0.38

Michał
Kowalczyk

FC Albatros
23 Michał Kowalczyk   FC Albatros 17 6 0.35

Tomasz
Cacko

Sante
24 Tomasz Cacko   Sante 16 6 0.38

Damian
Kurasiewicz

FC Albatros
25 Damian Kurasiewicz   FC Albatros 10 6 0.60

Jan
Mitrowski

Stado Szakali
26 Jan Mitrowski   Stado Szakali 16 6 0.38

Grzegorz
Kozłowski

Sante
27 Grzegorz Kozłowski   Sante 13 6 0.46

Leszek
Piotrowski

Sante
28 Leszek Piotrowski   Sante 13 5 0.38

Bauyrzhan
Zhanuzakov

East Team
29 Bauyrzhan Zhanuzakov   East Team 17 5 0.29

Arek
Sajnog

Tornado Squad
30 Arek Sajnog   Tornado Squad 12 5 0.42
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 18 33 10 5
9   Mixamator 18 15 4 11
6   AnonyMMous! 18 25 8 9
4   East Wind 18 29 9 7
5   FC Kebavita 18 28 8 6
10   Narodowe Śródmieście 18 3 1 17
8   Contra 18 15 5 13
7   FC Impuls UA 18 23 7 9
1   FC Gorlicka 18 46 15 2
2   In Plus & Pojemna Halina 18 44 14 2
Social Media
Reklama