USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 4 Liga
Asysty : 4 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Jacek
Pryjomski

Oldboys Derby
1 Jacek Pryjomski   Oldboys Derby 18 24 1.33

Marcin
Kowalski

Wierny Służewiec
2 Marcin Kowalski   Wierny Służewiec 18 20 1.11

Sebastian
Dominiak

Awantura Warszawa I
3 Sebastian Dominiak   Awantura Warszawa I 18 15 0.83

Krzysztof
Kulibski

LTM Warsaw
4 Krzysztof Kulibski   LTM Warsaw 17 15 0.88

Szymon
Kolasa

Virtualne Ń
5 Szymon Kolasa   Virtualne Ń 14 14 1.00

Krystian
Szydłowski

KS Iglica Warszawa
6 Krystian Szydłowski   KS Iglica Warszawa 15 13 0.87

Marcin
Wiktoruk

Oldboys Derby
7 Marcin Wiktoruk   Oldboys Derby 18 13 0.72

Dawid
Głowacki

Byczki Stare Babice
8 Dawid Głowacki   Byczki Stare Babice 14 12 0.86

Kacper
Krzyt

Byczki Stare Babice
9 Kacper Krzyt   Byczki Stare Babice 17 12 0.71

Tomasz
Ciesielski

Oldboys Derby
10 Tomasz Ciesielski   Oldboys Derby 15 11 0.73

Sebastian
Dydecki

Awantura Warszawa I
11 Sebastian Dydecki   Awantura Warszawa I 16 11 0.69

Patryk
Dominiak

Awantura Warszawa I
12 Patryk Dominiak   Awantura Warszawa I 17 11 0.65

Patryk
Królak

Awantura Warszawa I
13 Patryk Królak   Awantura Warszawa I 15 10 0.67

Mateusz
Kaczyński

Byczki Stare Babice
14 Mateusz Kaczyński   Byczki Stare Babice 10 10 1.00

Adrian
Romańczyk

FC Radler Świętokrzyski
15 Adrian Romańczyk   FC Radler Świętokrzyski 12 9 0.75

Wojciech
Nowak

Oldboys Derby
16 Wojciech Nowak   Oldboys Derby 13 9 0.69

Grzegorz
Bogdański

LTM Warsaw
17 Grzegorz Bogdański   LTM Warsaw 16 8 0.50

Dominik
Łuczak

Byczki Stare Babice
18 Dominik Łuczak   Byczki Stare Babice 16 8 0.50

Maciej
Piasecki

Byczki Stare Babice
19 Maciej Piasecki   Byczki Stare Babice 8 8 1.00

Adrian
Krzyżański

Wierny Służewiec
20 Adrian Krzyżański   Wierny Służewiec 8 8 1.00

Julia
Błażejowska

FC Popalone Styki
21 Julia Błażejowska   FC Popalone Styki 13 7 0.54

Kamil
Kuczewski

LTM Warsaw
22 Kamil Kuczewski   LTM Warsaw 7 7 1.00

Piotr
Gratkowski

Wierny Służewiec
23 Piotr Gratkowski   Wierny Służewiec 18 7 0.39

Aleksander
Celuch

Margerita Team
24 Aleksander Celuch   Margerita Team 16 7 0.44

Oskar
Kania

Byczki Stare Babice
25 Oskar Kania   Byczki Stare Babice 8 7 0.88

Tomasz
Krzyżański

Wierny Służewiec
26 Tomasz Krzyżański   Wierny Służewiec 7 7 1.00

Robert
Zając

Virtualne Ń
27 Robert Zając   Virtualne Ń 14 7 0.50

Adam
Żychliński

Wierny Służewiec
28 Adam Żychliński   Wierny Służewiec 15 6 0.40

Piotr
Pielak

Margerita Team
29 Piotr Pielak   Margerita Team 14 6 0.43

Konrad
Dzięciołowski

FC Popalone Styki
30 Konrad Dzięciołowski   FC Popalone Styki 10 6 0.60
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   TUR Ochota 9 6 2 7
5   ALPAN 9 12 4 5
10   AnonyMMous! 9 3 1 8
6   Deportivo la chickeno 9 12 4 5
3   FC Kebavita 9 20 6 1
9   FC Impuls UA 9 3 1 8
1   FC Gorlicka 9 22 7 1
7   In Plus & Pojemna Halina 9 12 3 3
2   Esportivo Varsovia 9 21 7 2
4   EXC Mobile Ochota 9 20 6 1
Social Media
Reklama