MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
Asysty : 3 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Artiom
Pastushyk

FC Ballers
1 Artiom Pastushyk   FC Ballers 18 27 1.50

Igor
Petlyak

Energia
2 Igor Petlyak   Energia 17 25 1.47

Eduard
Vakhidov

Ukranian Vikings
3 Eduard Vakhidov   Ukranian Vikings 18 20 1.11

Patryk
Komorowski

Energia
4 Patryk Komorowski   Energia 12 14 1.17

Piotr
Parol

Old Eagles Koło
5 Piotr Parol   Old Eagles Koło 15 14 0.93

Arsen
Oleksiv

Ukranian Vikings
6 Arsen Oleksiv   Ukranian Vikings 14 13 0.93

Heorhii
Parnitskii

Energia
7 Heorhii Parnitskii   Energia 16 12 0.75

Oleksandr
Yakubiak

Energia
8 Oleksandr Yakubiak   Energia 18 11 0.61

Andrii
Plekh

Energia
9 Andrii Plekh   Energia 17 11 0.65

Artur
Petrov

Energia
10 Artur Petrov   Energia 12 10 0.83

Marcel
Mich

FC Kanonierzy
11 Marcel Mich   FC Kanonierzy 8 10 1.25

Łukasz
Słowik

FC Melange
12 Łukasz Słowik   FC Melange 17 9 0.53

Mariusz
Żywek

Old Eagles Koło
13 Mariusz Żywek   Old Eagles Koło 15 9 0.60

Matias
Pinto

Un Mate Team
14 Matias Pinto   Un Mate Team 13 9 0.69

Andres
Carmona

Un Mate Team
15 Andres Carmona   Un Mate Team 14 9 0.64

Kamil
Marciniak

FC Melange
16 Kamil Marciniak   FC Melange 11 9 0.82

Przemek
Długokęcki

Old Eagles Koło
17 Przemek Długokęcki   Old Eagles Koło 16 8 0.50

Aidyn
Yessaly

Energia
18 Aidyn Yessaly   Energia 11 8 0.73

Aleksander
Olędzki

Bonito Warszawa
19 Aleksander Olędzki   Bonito Warszawa 13 8 0.62

Bartek
Kalinowski

FC Kanonierzy
20 Bartek Kalinowski   FC Kanonierzy 13 8 0.62

Czarek
Petasz

FC Kanonierzy
21 Czarek Petasz   FC Kanonierzy 10 8 0.80

Victor
Yaremii

Ukranian Vikings
22 Victor Yaremii   Ukranian Vikings 16 7 0.44

Ivan
Markovych

Ukranian Vikings
23 Ivan Markovych   Ukranian Vikings 14 7 0.50

Mateusz
Nejman

FC Kanonierzy
24 Mateusz Nejman   FC Kanonierzy 14 7 0.50

Leon
Hendigery

Bonito Warszawa
25 Leon Hendigery   Bonito Warszawa 11 7 0.64

Bartosz
Jakubiel

FC Melange
26 Bartosz Jakubiel   FC Melange 15 6 0.40

Karol
Milej

FC Ballers
27 Karol Milej   FC Ballers 15 6 0.40

Bartosz
Olędzki

Bonito Warszawa
28 Bartosz Olędzki   Bonito Warszawa 14 6 0.43

Diego
Deisadze

Bonito Warszawa
29 Diego Deisadze   Bonito Warszawa 11 6 0.55

Vadim
Korob

Ukranian Vikings
30 Vadim Korob   Ukranian Vikings 17 6 0.35
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
3   TUR Ochota 18 33 10 5
9   Mixamator 18 15 4 11
6   AnonyMMous! 18 25 8 9
4   East Wind 18 29 9 7
5   FC Kebavita 18 28 8 6
10   Narodowe Śródmieście 18 3 1 17
8   Contra 18 15 5 13
7   FC Impuls UA 18 23 7 9
1   FC Gorlicka 18 46 15 2
2   In Plus & Pojemna Halina 18 44 14 2
Social Media
Reklama