USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
PUCHAR LIGI FANÓW
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
Menu podręczne
Menu podręczne - 2 Liga
Asysty : 2 Liga
Piłkarz Drużyna lp. Imię i nazwisko Drużyna
Średnia
Śr.

Jan
Wnorowski

Orzeły Stolicy
1 Jan Wnorowski   Orzeły Stolicy 18 20 1.11

Rafał
Popis

Zjednoczona Ochota
2 Rafał Popis   Zjednoczona Ochota 18 20 1.11

Daniel
Gałązka

Zjednoczona Ochota
3 Daniel Gałązka   Zjednoczona Ochota 18 15 0.83

Igor
Petlyak

Eternis
4 Igor Petlyak   Eternis 8 15 1.88

Krystian
Kołodziejski

Zjednoczona Ochota
5 Krystian Kołodziejski   Zjednoczona Ochota 15 14 0.93

Maciek
Chojnacki

Gracze Gorszego Sortu
6 Maciek Chojnacki   Gracze Gorszego Sortu 16 13 0.81

Maciej
Kiełpsz

Orzeły Stolicy
7 Maciej Kiełpsz   Orzeły Stolicy 11 13 1.18

Artur
Wrzyszcz

Black Eagles Warszawa
8 Artur Wrzyszcz   Black Eagles Warszawa 9 11 1.22

Oskar
Górecki

Zjednoczona Ochota
9 Oskar Górecki   Zjednoczona Ochota 15 10 0.67

Marcin
Godlewski

FC Górka
10 Marcin Godlewski   FC Górka 17 10 0.59

Antoni
Gola

Orzeły Stolicy
11 Antoni Gola   Orzeły Stolicy 14 10 0.71

Adam
Wosiek

Black Eagles Warszawa
12 Adam Wosiek   Black Eagles Warszawa 10 9 0.90

Mateusz
Mikołajewski

FC Górka
13 Mateusz Mikołajewski   FC Górka 17 9 0.53

Tomasz
Czerniawski

Orzeły Stolicy
14 Tomasz Czerniawski   Orzeły Stolicy 18 9 0.50

Konrad
Pietrzak

Warszawska Ferajna
15 Konrad Pietrzak   Warszawska Ferajna 17 8 0.47

Adrian
Dembiński

Warszawska Ferajna
16 Adrian Dembiński   Warszawska Ferajna 7 8 1.14

Kamil
Kuczewski

Zjednoczona Ochota
17 Kamil Kuczewski   Zjednoczona Ochota 7 8 1.14

Arkadiusz
Waszak

Gracze Gorszego Sortu
18 Arkadiusz Waszak   Gracze Gorszego Sortu 6 7 1.17

Tomasz
Hankiewicz

Warszawska Ferajna
19 Tomasz Hankiewicz   Warszawska Ferajna 15 7 0.47

Mateusz
Leszczyński

Eternis
20 Mateusz Leszczyński   Eternis 15 7 0.47

Damian
Rudy

Eternis
21 Damian Rudy   Eternis 13 7 0.54

Łukasz
Dziewicki

Explo Team
22 Łukasz Dziewicki   Explo Team 8 7 0.88

Kacper
Domański

Warszawska Ferajna
23 Kacper Domański   Warszawska Ferajna 14 7 0.50

Arkadiusz
Ciołek

Orzeły Stolicy
24 Arkadiusz Ciołek   Orzeły Stolicy 11 6 0.55

Karol
Wierzchoń

Gracze Gorszego Sortu
25 Karol Wierzchoń   Gracze Gorszego Sortu 14 6 0.43

Krzysztof
Surgot

Warszawska Ferajna
26 Krzysztof Surgot   Warszawska Ferajna 14 6 0.43

Mariusz
Zgórzak

Saska Kępa
27 Mariusz Zgórzak   Saska Kępa 12 6 0.50

Jakub
Stęszewski

FC Górka
28 Jakub Stęszewski   FC Górka 9 6 0.67

Darek
Pocztowski

Black Eagles Warszawa
29 Darek Pocztowski   Black Eagles Warszawa 10 6 0.60

Szymon
Maruszewski

FC Górka
30 Szymon Maruszewski   FC Górka 16 6 0.38
Wczytaj pozostałych zawodników
Zasady Asysty

W klasyfikacji Asyst wygrywa ten zawodnik, który w całym sezonie ( jesień - wiosna ) zanotuje największa ilość Asyst w swojej Lidze. W przypadku równej ilości Asyst przez kilku zawodników najlepszym asystentem zostaje zawodnik z najlepsza średnia.
Najlepszy zawodnik Ligi otrzymuje nagrodę indywidualną na zakończenie sezonu.

Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   TUR Ochota 2 3 1 1
7   ALPAN 2 3 1 1
10   AnonyMMous! 2 0 0 2
4   Deportivo la chickeno 2 3 1 1
3   FC Kebavita 2 4 1 0
9   FC Impuls UA 2 0 0 2
1   FC Gorlicka 2 6 2 0
8   In Plus & Pojemna Halina 2 1 0 1
5   Esportivo Varsovia 2 3 1 1
2   EXC Mobile Ochota 2 6 2 0
Social Media
Reklama