ZNAMY GRUPY WARSAW BOS CUP 2022!

Znamy już grupy 6 edycji WARSAW BOS CUP 2022! W ich skład wejdzie łącznie 72 zespoły, podzielone  na 12 grup. Drużyny z kilkudziesięciu polskich miast już w tą niedzielę zawitają do Białołęckiego Ośrodka Sportu i to będzie jedyna taka okazja dla wielu z Was, by zobaczyć jak grają ekipy z całego kraju i móc się z nimi skonfrontować. Czy Puchar pojedzie nad morze, w góry czy może zostanie w Warszawie ? Kliknijcie w grafikę i sami sprawdźcie jak to wszystko wygląda.  Zacznijmy od najważniejszego, czyli Terminarza. Wszystkie 72 zespoły zostały podzielone na 12 grup 6-cio drużynowych. Spotkania grupowe zostaną rozegrane w godzinach 07:45 - 18:30 a wszystko odbywać się będzie równolegle na czerech boiskach. Turniej rozgrywnay jest na obiekcie Białołęckiego Ośrodka Sportu, Arena Strumykowa - ul. Strumykowa 21 w Warszawie.

  • Grupa : A, B, C, D - w godzinach 07:45 - 11:15
  • Grupa : E, F, G, H - w godzinach 11:20 - 14:50
  • Grupa : I, J K, L - w godzinach 14:50 - 18:20

 

Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej stawki. Od 18:30 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj – przegrywający odpadnie. Mecze w fazie grupowej będą trwały 12 minut a w fazie pucharowej 15 minut. Wszystkie spotkania grupowe zostaną rozegrane na tym samym sektorze boiska, więc prośba dokładnie przeczytać gdzie powinniście się kierować. Podział grup znajdziecie na obrazku, wystarczy kliknąć na grafikę i zostanie ona automatycznie powiększona. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego z listą zawodników i przekazanie nam dokumentu przez swoim pierwszym meczem. 

 

- Szczegółowy harmonogram - TUTAJ

- Formularz Zgłoszeniowy - TUTAJ

- Podział Grupowy i Drabinka - TUTAJ

- Regulamin Turnieju - TUTAJ

 

Co do samej imprezy - prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 40 - minut przed pierwszy meczem grupowym. Od razu po wejściu na obiekt znajdziecie nasze stanowisko organizatorskie. Należy się tam udać, zaanonsować swoją obecność, a wówczas dostaniecie informację co dalej (czyli gdzie można się przebrać, etc). Szatnie będą ogólnodostępne i będą się mieściły w budynku niemal sąsiadującym z obiektem, dlatego niech służą one wyłącznie do przebrania - radzimy nie zostawiać tam jakichkolwiek drogocennych rzeczy. Na terenie obiektu będzie dla Was darmowa woda z dystrybutorów. Wokół boisk będą krzesełka i ławki, gdzie wygodnie będziecie mogli oglądać pozostałe spotkania. Czas na Arenie Strymykowa uprzyjemni Wam muzyka i Spiker. Nie zabraknie również zdjęć drużynowych oraz z poszczególnych spotkań, a po zakończeniu zmagań pojawi się także profesjonalny materiał video. Swoją obecność na naszym turnieju zapowiedział    selekcjoner reprezentacji Polski w szóstkach, pan Klaudiusz Hirsch. Nie przyjedzie on w celach towarzyskich, ale by wśród Was znaleźć potencjalnych kadrowiczów. Nie lekceważcie żadnej, akcji, nie bagatelizujcie nawet najprostszego strzału, nie odpuszczajcie jakiemukolwiek przeciwnikowi. Grajcie na maksimum swoich możliwości, bo Wasze marzenia o założeniu koszulki z Orłem na piersi mogą się stać rzeczywistością. Dodatkowo możemy się spodziewać panów z Socca.pl którzy przeprowadzą relacje z zawodów. Atrakcji będzie zresztą więcej i każdy kto przyjedzie nie będzie zawiedziony!

 

Zachęcamy Was do dołączenia naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo to dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje przy pomocy powiadomień odnośnie wyników, zwycięzców grup i przede wszystkim wszystkich spraw organizacyjnych. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie, by i oni byli ze wszystkim na bieżąco.

 

Jesteś ciekawy wyników? Możesz być z nimi na bieżąco! To w tym miejscu będziemy uzupełniać wszystkie rezultaty, tabele i drabinkę pucharową - TUTAJ

 

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż i oczywiście zamrażacze), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników. Na obiekcie podczas turnieju nad waszym zdrowiem będzie czuwało dwóch profesjonalnych medyków, więc w racie konieczności na pewno będziecie dobrze obsłużeni. 

 

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na obiekt z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE do nas (609-021-030) Uszanujmy czas innych!

 

Zwycięzca turnieju oprócz ekskluzywnych pucharów, medali, statuetek czy nagród rzeczowych zgarnie udział w finałach FORTUNA PUCHAR POLSKI PLAYARENA.pl i możliwość rywalizacji w Lidze Mistrzów. Dodatkowo portal Socca.pl wybierze odkrycie turnieju jak również zaprezentuje najlepszą szóstkę zawodów.  

 

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać kolejnej edycji. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto w Warszawie. DO ZOBACZENIA!

 

 

Data utworzenia artykułu: Ponad tydzień temu, 2022-01-11
Facebook
Tabela
Liga :
Poz Zespół M Pkt. Z P
4   TUR Ochota 9 15 5 4
3   FC Kebavita 9 17 5 2
2   In Plus & Pojemna Halina 9 22 7 1
7   FC Impuls UA 9 10 3 5
8   Contra 9 9 3 6
6   AnonyMMous! 9 12 4 5
9   Mixamator 9 7 2 6
10   Narodowe Śródmieście 9 3 1 8
5   East Wind 9 13 4 4
1   FC Gorlicka 9 24 8 1
Social Media
Reklama


609 021 030
kontakt@ligafanow.pl
www.ligafanow.pl