USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
SOCCA CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
ZNAMY GRUPY SOCCA WARSAW CUP 2024!

Znamy już grupy 8 edycji Turnieju noworocznego SOCCA WARSAW CUP! W ich skład wejdzie łącznie aż 112 zespołów, podzielone na 16 grup. Drużyny z 40 polskich miast, miejscowości już w ten weekend zawitają do Centrum Widowiskowo-Sportowego w Ożarowie Mazowieckim i to będzie jedyna taka okazja dla wielu z Was, by zobaczyć jak grają ekipy z całego kraju i móc się z nimi skonfrontować. Czy Puchar pojedzie nad morze, w góry, mazury czy może zostanie w Warszawie? Kliknijcie w grafikę i sami sprawdźcie jak wygląda podział grupowy największego turnieju piłkarskiego w 2024 roku.  

Zacznijmy od najważniejszego, czyli Terminarza. Wszystkie 112 drużyny zostały podzielone na 16 grup 7-cio drużynowych. Spotkania grupowe zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę a wszystko odbywać się będzie równolegle na czerech boiskach o wymiarach 48x28m. Turniej rozgrywany jest na obiekcie Centrum Widowiskowo-Sportowego Gminy Ożarów Mazowiecki - ul. Sochaczewska 218, 05-850 Kręczki.

PLAN GIER WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:

▶ GRUPA ( A, B )
13 stycznia - sobota w godz. 16:00 - 18:00
 
▶ GRUPA ( C, D, E, F )
13 stycznia - sobota w godz. 18:15 - 22:30
 
▶ GRUPA ( G, H )
14 stycznia- niedziela w godz. 07:50 - 10:00
 
▶ GRUPA ( I, J, K, L )
14 stycznia - niedziela w godz. 10:10 - 14:20
 
▶ GRUPA ( M, N, O, P )
14 stycznia - niedziela w godz. 14:20 - 18:30
 
▶ FAZA PUCHAROWA
14 stycznia - niedziela w godz. 19:00 - 22:00
 

Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej stawki. Od 19:00 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj – przegrywający odpadnie. Mecze w fazie grupowej będą trwały 10 minut a w fazie pucharowej 15 minut. Wszystkie spotkania grupowe zostaną rozegrane na tym samym sektorze boiska, więc prośba dokładnie przeczytać gdzie powinniście się kierować. Podział grup znajdziecie na obrazku, wystarczy kliknąć na grafikę i zostanie ona automatycznie powiększona. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego z listą zawodników i przekazanie nam dokumentu przez swoim pierwszym meczem. Formularz zgłoszeniowy będzie rownież dostępny w punkcie organizacyjnym podczas zawodów.

- Szczegółowy harmonogram - TUTAJ

- Regulamin Turnieju - TUTAJ

- Podział Grupowy/Drabinka Pucharowa - TUTAJ

Co do samej imprezy - prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 40 - minut przed pierwszy meczem grupowym. Od razu po wejściu na obiekt znajdziecie nasze stanowisko organizatorskie pod dużym czerwonym namiotem. Należy się tam udać, zaanonsować swoją obecność, a wówczas dostaniecie informację co dalej (czyli gdzie można się przebrać, etc). Szatnie będą ogólnodostępne i będą się mieściły w budynku niemal sąsiadującym z obiektem, dlatego niech służą one wyłącznie do przebrania - radzimy nie zostawiać tam jakichkolwiek drogocennych rzeczy. Na terenie obiektu będzie dla Was darmowa woda z dystrybutorów. Czas pod balonem uprzyjemni Wam muzyka i Spiker a na zewnątrz stanie Food Truck z hamburgerami, hot dogami, zapiekankami, frytkami czy napojami. Nie zabraknie również zdjęć drużynowych oraz z poszczególnych spotkań, a po zakończeniu zmagań pojawi się także profesjonalny materiał video. Swoją obecność na naszym turnieju zapowiedział selekcjoner reprezentacji Polski w szóstkach, pan Klaudiusz Hirsch. Nie przyjedzie on w celach towarzyskich, ale by wśród Was znaleźć potencjalnych kadrowiczów. Nie lekceważcie żadnej, akcji, nie bagatelizujcie nawet najprostszego strzału, nie odpuszczajcie jakiemukolwiek przeciwnikowi. Grajcie na maksimum swoich możliwości, bo Wasze marzenia o założeniu koszulki z Orłem na piersi mogą się stać rzeczywistością. W czasie wolnej od gierki każdy z zawodników będzie mógł wziąć udział konkursie w Superbet Challange i oddać 3 strzały do specjalnie przygotowanej płachty - każdy będzie miał okazję wygrać nawet 150 pln :-) Dodatkowo od fazy pucharowej przeprowadzimy dla Was transmisje na Facebooku z komentarzem panów z Socca.pl z wybranych najciekawszych pojedynków. Atrakcji będzie zresztą więcej i każdy kto przyjedzie nie będzie zawiedziony!

 

Zachęcamy Was do dołączenia naszego wydarzenia na Facebooku ( link TUTAJ ) i wyboru opcji „wezmę udział", bo to dzięki temu będą do Was spływały regularnie wszelkie informacje przy pomocy powiadomień odnośnie wyników, zwycięzców grup i przede wszystkim wszystkich spraw organizacyjnych. Liczymy też, że użyjecie funkcji "zaproś" i dacie znać kolegom o naszej inicjatywie, by i oni byli ze wszystkim na bieżąco.

 

Jesteś ciekawy wyników? Możesz być z nimi na bieżąco! To w tym miejscu będziemy uzupełniać wszystkie rezultaty, tabele i drabinkę pucharową - TUTAJ

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż i oczywiście zamrażacze), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników. Na obiekcie podczas turnieju nad waszym zdrowiem będzie czuwało dwóch profesjonalnych medyków, więc w racie konieczności na pewno będziecie dobrze obsłużeni. 

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na obiekt z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE do nas (609-021-030) Uszanujmy czas innych!

Zwycięzca turnieju oprócz ekskluzywnych pucharów, medali, statuetek czy nagród rzeczowych zgarnie udział w finałach PUCHARU POLSKI PLAYARENA.pl i możliwość rywalizacji w Lidze Mistrzów. Dodatkowo każda drużyna z TOP3 otrzyma voucher do sklepu naszego partnera WAP TEAM. Ponadto portal Socca.pl wybierze odkrycie turnieju jak również zaprezentuje najlepszą szóstkę zawodów.  

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać kolejnej edycji. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto w Warszawie. DO ZOBACZENIA!

 

Data utworzenia artykułu: 2024-01-08 18:53
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
6   FC Kebavita 8 9 3 5
2   Gladiatorzy Eternis 8 19 6 1
5   ALPAN 8 15 5 3
4   TUR Ochota 8 16 5 2
9   Warsaw Bandziors 8 3 1 7
8   Explo Team 8 6 2 6
3   FC Otamany 8 18 6 2
7   In Plus & Pojemna Halina 8 8 3 5
10   Esportivo Varsovia 8 3 1 7
1   EXC Mobile Ochota 8 20 6 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama