USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Eternis CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
ZNAMY GRUPY ETERNIS CUP 2023!

Przed nami pierwsza edycja ETERNIS CUP turnieju piłkarskiego dla nowych i dotychczasowych drużyn Ligi Fanów, ale również dla ekip z innych rozgrywek piłkarskich. Przedstawiamy Wam grupy oraz szczegółową rozpiskę tego, co będzie się działo już niedługo w Arenie AWF. Zawody odbędą się 10 września a do rywalizacji przystąpią aż 72 zespoły. Jaki jest rozkład jazdy na niedzielną imprezę? Jak ostatecznie wygląda harmonogram, drabinka i regulamin turnieju? O jakie nagrody przyjdzie Wam walczyć? Zapraszamy do lektury.  

Największa Liga Szóstek oraz najlepsze turnieje to wizytówka Ligi Fanów. Ale najwyższa pora, by światło dzienne ujrzał projekt, nad którymi pracowaliśmy przez sezon wakacyjny. Wszystko to z myślą o naszych uczestnikach, bo ta impreza przewidziana jest przede wszystkim dla nowych drużyn z Ligi Fanów, których czeka weryfikacja poziomu piłkarskiego, co następnie ułatwi nam przydzielenie Was na odpowiedni poziom rozgrywek w lidze sezonowej.

Sam turniej kosztuje niewiele, bo 200 pln od drużyny a współorganizatorem zawodów jest firma ETERNIS.

Zacznijmy od najważniejszego, czyli terminarza. Wszystkie 72 drużyny zostały podzielone do dwunastu 6 zespołowych grup. Spotkania tej fazy zostaną rozegrane w godzinach 08:30 - 18:00 a wszystko odbywać się będzie równolegle na czterech boiskach. Turniej rozgrywany jest na obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie ul. Marymoncka 34 (Arena AWF - boisko nr. 3)

  • Grupa : A, B, C, D - w godzinach 08:30 - 11:30
  • Grupa : E, F, G, H - w godzinach 11:45 - 14:45
  • Grupa : I, J, K, L - w godzinach 15:00 - 18:00

Do dalszej fazy awansują po dwie najlepsze ekipy z każdej stawki. Od 18:15 zaczniemy fazę play-off, gdzie nie będzie już zmiłuj - przegrywający odpadnie. Spotkania w fazie grupowej trwać będą 1x10 minut a w fazie pucharowej 1x15 minut. Spotkania grupowe zostaną rozegrane na tym samym sektorze boiska, więc prośba aby dokładnie przeczytać gdzie powinniście się kierować. W fazie finałowej zmierzą się 3 najlepsze drużyny, które rozegrają ze sobą trójmecz - system identyczny jak na turniejach noworocznych.

Podział grup znajdziecie na obrazku, wystarczy kliknąć na grafikę i zostanie ona automatycznie powiększona.

  • Szczegółowy Harmonogram - dodane wkrótce
  • Podział Grupowy i Drabinka - dodane wkrótce
  • Regulamin Turnieju - dodane wkrótce
  • Wyniki Live - dodane wkrótce

Co do samej imprezy - prosimy, by na obiekcie zameldować się przynajmniej 40 minut przed pierwszym meczem grupowym. Na środku głównego boiska znajdziecie nasze stanowisko organizatorskie. Należy się tam udać, zaanonsować swoją obecność, a wówczas dostaniecie informację co dalej (czyli gdzie można się przebrać, etc). Na terenie obiektu będzie dla Was darmowa woda z dystrybutorów. Wokół boisk są trybuny i ławki, gdzie wygodnie będziecie mogli oglądać pozostałe spotkania. Dodatkowo możemy się spodziewać foodtrucka z zapiekankami i zimnym piwkiem czy ekipy Red Bulla. Atrakcji będzie zresztą więcej i każdy kto przyjedzie nie będzie zawiedziony!

Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran - plaster, bandaż i oczywiście zamrażacze), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników. Na obiekcie podczas turnieju nad Waszym zdrowiem będzie czuwało dwóch profesjonalnych medyków, więc w racie konieczności na pewno będziecie dobrze obsłużeni.

Wszystko jasne? Mamy nadzieję! Pamiętajcie, że jeśli nie dacie rady dotrzeć na obiekt z jakichkolwiek powodów lub będziecie mieli problem z dojazdem, to NAPISZCIE lub ZADZWOŃCIE do nas (609-021-030) Uszanujmy czas innych!

Wszystkim życzymy powodzenia, byście w zdrowiu wrócili po turnieju do domu i już nie mogli się doczekać kolejnej edycji. Niech to będzie prawdziwe piłkarskie święto w Warszawie. DO ZOBACZENIA!

PS: Cały czas trwają zapisy do nowego sezonu w Lidze Fanów, który startuje 24 września. Obecnie potwierdzonych mamy już ponad 130 zespołów, ale chrapka mamy na jeszcze więcej. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą - https://tiny.pl/crccr   

Data utworzenia artykułu: Ponad 2 tygodnie temu, 2023-09-06
Facebook
Tabela
Poz Zespół M Pkt. Z P
8   NieDzielni 2 1 0 1
2   FC Warsaw Wilanów 2 6 2 0
6   BAGSTAR Wszedło 2 3 1 1
3   Shitable 2 4 1 0
4   WEITI United 2 3 1 1
10   Sportano Football Club 2 0 0 2
7   AFC Niezamocni 2 1 0 1
9   Ajaks Warszawa 2 1 0 1
5   Lisy Bez Polisy 2 3 1 1
1   Essing Gorillaz 2 6 2 0
Social Media
Youtube SUBSKRYBUJReklama