USUŃ NA 24H
MENU LIGOWE
POZIOMY ROZGRYWEK
AKTUALNOŚCI
ROZGRYWKI
STATYSTYKI
FUTBOL.TV
TURNIEJE
WYWIADY
Eternis CUP
GALERIA
Ekstraklasa
1 Liga
2 Liga
3 Liga
4 Liga
5 Liga
6 Liga
7 Liga
8 Liga
9 Liga
10 Liga
11 Liga
12 Liga
13 Liga
ZGŁOŚ DRUŻYNĘ DO ETERNIS CUP 2023!

Z inicjatywy Ligi Fanów oraz firmy ETERNIS zapraszamy wszystkie amatorskie drużyny do 1 edycji Letniego Pucharu - ETERNIS CUP! Atrakcyjne nagrody, doskonała infrastruktura, licencjonowani sędziowie, relacje, zapowiedzi, opieka medyczna, profesjonalna obsługa foto-video i BARDZO NISKIE WPISOWE w kwocie 200 zł od drużyny! Po szczegóły zapraszamy do artykułu.

 

Turniej odbędzie się w niedzielę 10 września. Zapisy przyjmujemy do 5 września (wtorek), a dokładny terminarz pojawi się dzień później. Wpisowe wynosi 200 zł dla drużyn, które zgłoszą chęć udziału w nowym sezonie Ligi Fanów ( oferta TUTAJ ) Skład może liczyć 12-15 osób. Aha - chcąc zachować amatorski charakter zmagań, zabrania się udziału zawodników od 4.ligi w górę.

  • BOISKO : Arena AWF - ul. Marymoncka 34 (Boisko nr. 3)
  • WPISOWE : 200 zł
  • SYSTEM : 5+bramkarz
  • ZGŁOSZENIA : do 5 września
  • ILOŚĆ DRUŻYN : max 72 drużyny
  • ZAPISY : 609021030 lub mailowo kontakt@ligafanow.pl
  • GWARANTOWANE : przynajmniej 4 mecze w grupie - 1x15 minut

Dodatkowo: muzyka, zdjęcia, wyniki na żywo, podsumowania, puchary, statuetki, medale, oraz świetna atmosfera.

Turniej ma nam pomóc ocenić Wasze umiejętności piłkarskie po przerwie wakacyjnej pod kątem przydzielenia drużyny na odpowiedni poziom rozgrywkowy. Chcemy aby nasza liga była jak najbardziej wyrównana, dlatego zależy nam na weryfikacji przede wszystkim nowych drużyn, ale również tych, u których zajdą duże zmiany kadrowe. Oczywiście liczymy również, że dzięki tej inicjatywie przyciągniemy do Ligi Fanów nowe zespoły, które nie miały jeszcze okazji spotkać się z naszą organizacją.

Turniej wygląda zachęcająco? Chcecie się sprawdzić na tle drużyn z całej Warszawy i okolic? Lepiej nie mogliście trafić. A ponieważ mamy dla Was tylko 72 miejsca to nie czekajcie, tylko rezerwujcie sobie miejscówkę i bądźcie spokojni o swój udział.

Jesteśmy również do Waszej dyspozycji w kwestii dogodnego terminarza czy pomocy w dojeździe. Zapraszamy do udziału, udostępniania oferty i zapraszania swoich znajomych! STARTUJEMY!

Wszystkie zainteresowane udziałem drużyny zapraszamy do kontaktu mailowego kontakt@ligafanow.pl lub telefonicznego: kom. 609021030

 

 

Wszystko o naszych rozgrywkach znajdziecie w zakładce "NASZE ROZGRYWKI"

Dlaczego Warto zagrać w Lidze Fanów? - odpowiedź znajdziecie w zakładce "DLACZEGO MY"

Szczegółowa oferta ligowa w zakładce - "NASZA OFERTA"

 

Data utworzenia artykułu: 2023-08-08 20:30